Ani po klystýru se dítě nevykakalo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilia23
Povídálka 15 příspěvků 10.06.19 22:41
Ani po klystyru se dítě nevykadilo

Ahoj, holky já jsem zoufalá. Jsme v nemocnici s dcerou má spálu. Jenže do toho má problémy se stolicí, momentálně cca týden i víc nebyla na velký je ji 3,5 roku, dostala odpoledne projimadlo nic, asi před dvěma hodinami ji udělali klystyr a pořád nic, teď spí, já už nevím co mám dělat, bojím se že s eji něco stane, a jestli tu spalu nemůže i z toho. Nevím jsem mimo už z toho. Máte nějakou radu ji přesvědčit aby zatlacila? Já už opravdu nevím co s tou malou mám dělat.

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8674 příspěvků 10.06.19 23:06

@Lilia23 a papa? Nemá nechutenství? Co svestkova šťáva? Bolí ji břicho nebo proč už klystyr?

pedigka
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 11.06.19 00:43

Jí něco? Bolí ji bříško?

markyska82
Závislačka 2726 příspěvků 32 inzerátů 11.06.19 01:09

Pokud má spálu, tak asi málo nebo vůbec nejí, ne? To se nedivím, pokud nekadí ani po klystýru. pokud nemá bolesti tak bych to nehrotila

Lilia23
Povídálka 15 příspěvků 11.06.19 06:18

Jde jim o to, že má plný střeva a tuhý bříško, ale ona se nevykaka, má to psychické uz to trvá dlouho, jen se bojím, že se jí něco stnane. :(

katintheBOx63
Kecalka 458 příspěvků 11.06.19 09:43

A co glycerínové čípky? Mně osobně ještě pomáhá masírovat bedra při sezení na wc. Někde jsem to četla, že to pomáhá spustit vyprazdňování, a mně to tedy zabírá.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 12.06.19 00:42

Jí vůbec dcera něco??? Aby bylo co kakat.

Na mne kdyby někdo tlačil s tím, ať si dojdu na velkou, že je na to vhodný čas, tak bych se neuměla vyprázdnit takhle na povel.

Dělali ji utz bříška?

Váš příspěvek
Reklama