S ročním dítětem v garsonce

12.5.21 23:04

S ročním dítětem v garsonce

Ahoj všem zakládám vlákno…poraďte mi má se mi vrátit 16-timesicni klucik a bydlím v garsonce jak mu udělat jakoby to jeho království? přemýšlela jsem přepažit to zavesem..jsem v pronájmu takže sádrokarton neni možný…poraďte mi prosím a dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4674
12.5.21 23:08

Ahoj, co to zkusit přepažit skříní? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1999
12.5.21 23:10

Opustit garsonku a jít do lepšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
12.5.21 23:13

IKEA kallax je na to super a ještě jako bonus ziskas úložné prostory navíc. Investice cca 2-4 tisíce dle velikosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
12.5.21 23:13

Závěsem, skříní…může mít svůj koutek třeba i za gaucem, pokud je nějak v prostoru…To půjde! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
12.5.21 23:48
@Aquarius79 píše:
Opustit garsonku a jít do lepšího?

To je rada jak prase 🤦🏼‍♀️. Kdyby pani mohla a mela na lepsi/vetsi bydleni, tak se asi nepta na to, jak to vyresit v garsonce, ne?

Uplne zbytecna odpoved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 00:06

My máme take maly byt… 2+1 a koutek má 18ti mes. syn v obýváku. Ložnice je jen na spaní. Všechno se vlezlo a i malá kuchyn jako byva v garsonce by se tu ztratila.
Pocitam ale v mistnosti maly, rozkladaci gauč.

• Citovat
  • Nahlásit
1999
13.5.21 00:51
@janikema90 píše:
To je rada jak prase 🤦🏼‍♀️. Kdyby pani mohla a mela na lepsi/vetsi bydleni, tak se asi nepta na to, jak to vyresit v garsonce, ne?Uplne zbytecna odpoved.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8691
13.5.21 01:04

@lucinka 007 V 16 měsících dítě ještě žádné „svoje království“ neocení. Naopak je rádo, když má mámu neustále na dohled. I pro tebe to bude praktičtější, když na něj uvidíš. Knihovny typu IKEA KALLAX do prostoru bych určitě nedávala, máme ji taky (ukotvenou ke zdi) a můžu říct, že první, co naše děti napadlo, bylo lozit po ní.
Když byl muj první syn malý, byli jsme na půlročním pobytu v zahraničí, kde jsme bydleli na ubytovně pro pracovníky instituce, kde muž pracoval. Byl to v podstatě hotelový pokoj s kuchyňkou, nic odděleného. Po návratu do našeho bytu jsem si myslela, jak to bude fajn, když budeme mít zase dostatek prostoru, syn bude mít svůj pokoj - a on ten prostor ze začátku vubec nezvládal. Nebyl vůbec zvyklý, že mě nemá pořád na dohled a celý den za mnou nervózně běhal, protože měl asi pocit, že mu pořád někde mizím. Nějaký vlastní prostor oceňují naše děti až tak od školkového věku, kdy si začaly vodit domu kamarády. Ale jinak i ten nejstarší, sedmiletý, ještě teď většinou vezme hračky nebo knížky a jde s nimi za mnou do kuchyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64439
13.5.21 06:39

V 16 měsících nepotřebuje svoje království.. Takže bych to úplně neřešila, lepší je spíš větší společný prostor, než přepážka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
13.5.21 06:51

@lucinka 007 V tomhle věku myslím nepotřebuje mít pocit, že má vlastní pokojíček :) Udělala bych mu tam nějaký super stan, kam si může zalézt, kdyby chtěl takový ten svůj klid :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
13.5.21 06:58

Myslím, že 16 ti měsíční svoje království nepotřebuje. Naopak bude rád, že tě pořád vidí a má tě pod dohledem. A asi ještě další 2 roky to tak bude. Udělala bych mu jen nějaký koutek, kde bude mít svoje hračky…ale i ty budou roztahane v celém pokoji. U takhle malého dítěte si s tím vůbec nedělej hlavu, v garsonce to zvládnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24189
13.5.21 07:08

@lucinka 007 tak malé dítě nepotřebuje své království, potřebuje tě vidět a mít tě na dosah, ten svůj prostor potřebují děti tak až od 3 let,
ona je to sice móda strkat děti do svých pokojíků od narození, ale dítěti odloučení neprospívá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 07:56

Synovi bude 5 a vlastní pokoj pořád nemá, bydlíme čtyři ve 2+kk, v ložnici spíme všichni a v obýváku má vyčleněný vlastní koutek, kam mu mladší sourozenec neleze. Po něčem větším se samozřejmě díváme a snad se brzy přestěhujeme. Ale v 16 měsících bych to vůbec neřešila.

• Citovat
  • Nahlásit
1336
13.5.21 07:59

V tomhle veku jeste nic nedelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie