Reklama

s vyrážkou do bazénu??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 29.03.10 08:38
s vyrážkou do bazénu??

Prosím o radu, předevčírem jsem dala svému dítěti ovocnou přesnídávku, kde byl malý obsah jahod a zřejmě z ní se osypal. Na dnešek máme zamluvenou hodinu v bazénu a nevím, zda ji mám zrušit. Může to vyrážku ještě zhoršit??

Reklama

Reakce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 29.03.10 08:56

Já bych to nerušila,pokud je jen trochu osypanej.

zelvoon
Kecalka 384 příspěvků 29.03.10 09:58

My jsme chodili do bazénu i s vyrážkou, ale faktem je, že se to pak zhoršovalo, až jsme museli na delší dobu přestat chodit. Zkus jít aspoň jednou a uvidíš, třeba je to fakt jen reakce na jahody, u nás se spíše jedná o ekzém.

Jo, ještě jsem vždycky hodně těsně před plaváním promazala postižená místa tou obyčejnou indulonou - jakoby impregnace a to trochu pomáhalo, tak taky zkus. :kytka: :mavam:

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 29.03.10 10:30

My taky chodili i s vyrážkou, tehdy jsem to musela dost u kožařky obhajovat, ale jako zdejší primářka svolila, jen dala podmínku - po koupání i pak večer pořádně namazat (v našem případě čistou vazelínou) a taky pořádně spláchnout ten chlor.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >