Sab Simplex a oči

20.9.06 19:43

Sab Simplex a oči

Ahojky,
dneska se nám v poledne stala taková věc - malej (20 dní) sebou cukl, když mu žena dávala na lžičce SAB simplex a trochu mu toho skončilo v očičku. Samořejmě plakal, otřeli jsme to, nezdá se, že by měl očko nějak moc nateklé, jen trochu do červena (ale fakt jen trochu). Brečí normálně (k večeru brečívá tak dost vždy).

Koukal jsem do příbalového letáku, tam o očích nic není - nemáte někdo zkušenosti s takovým případem? Máme zítra jet k doktorovi? Nebo to prostě mimčo zvládne? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

272
20.9.06 20:06

Ahojky osobně s tím zkušenost nemám,ale myslím si že by to neměl být problém,nic škodlivého ani dráždivého v kapkách není,takže já osobně bych vyčkala a pokud se to zhorší tak bych k doktorovi jela,ale jinak ne. Ale záleží na Vás.Toto je můj názor.Ahojky

Zuzík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
20.9.06 20:26

Myslím, že by v těch kapičkách nemělo být nic, co by oči dráždilo. Kdyby tomu tak bylo, bylo by to v příbalovém letáku.
Teď má to očičko podrážděné i tím otíráním a možná i pláčem, tak bych ho nechala v klídku. K dr. bych jela jen v případě, že by to oko nateklo, bylo rudé a něco z něj vytékalo. (ale ani to nemusí být vinou kapiček, ale ucpaný slzný kanálek, což měla naše Klára a nic jsme jí do oka nekápli).
Tak klíííííííídéééééék
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
20.9.06 21:33

Ahoj, tak já bych radši volala Dr. a řekla bych mu , co se stalo a jestli to nevadí. Nám se něco podobného stalo se salicilovým olejem. Volala jsem hned svému Dr. a ten mě uklidnil, že to nevadí a že to není toxický. Jenom , že to máme vypláchnout lžičkou vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.9.06 22:08

Nám se to u staršího syna stalo taky. Vypláchli jsme to vodou, abych pravdu řekla, vůbec mě neneapadlo to řešit.

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama