Sáčky na tekutiny na letišti?

440
26.8.11 08:57

Sáčky na tekutiny na letišti?

Ahoj všem dobrým duším, potřebovala bych poradit s přepravou tekutin letadlem. Vím, že musí být do 100 ml a zabalený v sáčku na zip v celkovém množstsví max. 1 l. Problém je, že ty sáčky nemůžu u nás sehnat. Myslím si, že budou k prodeji na letišti, mám pravdu? Jedná se o letiště Praha. Jsou tam na ně automaty, nebo kde bych je sehnala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11484
26.8.11 09:04

určitě na letišti v automatech :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4174
26.8.11 09:05

JJ na letišti jsou automaty, jinak zkus papírnictví, je to obyč.plast.sáček na takové to zacvakávání.
Přeji hezkou a pohodovou cestu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
26.8.11 09:14

Jo, jo, na letišti je mají v automatu. Já jsem je sehnala v Tescu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
26.8.11 09:14

uplne normalne koupis v obchode sacek na svacinu s tim zipem nahore.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16939
26.8.11 09:18

já kupovala v Ikea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dada1511
26.8.11 09:28

Mě na to sáček dali :think: ,když jsem to dávala bokem kvůli kontrole :nevim: ,asi začali šetřit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1163
26.8.11 10:30

Určitě na letišti k sehnání bude, ale koupíš myslím normálně v obchodě. Já si teda s pytlíkama nikdy hlavu nelámala a nepoužívala (a to prodávám letenky, takže vím, že to být musí :-D) a v 99% případů jsem na letišti prošla bez povšimnutí s velkou lahví vody v příručním zavazadle :-D To 1% byla před 2 měsíci jedna bystrá kontrolorka, která se jen zeptala, jestli je ta láhev pro dítě, já řekla, že jo, tak nad tím mávla rukou a šla jsem dál. Kámoška takhle nedávno pronesla nůž. Jó bezpečnostní kontroly… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
26.8.11 11:13

Prosím o radu…

ve středu letíme, malému budu vrát dětskou láhev s čajem…cca 250ml…musí to být nějak extra zabaleno nebo něco ??? 8-o 8-o 8-o
Děkuji,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
26.8.11 11:25
Lenka512 píše:
Prosím o radu…ve středu letíme, malému budu vrát dětskou láhev s čajem…cca 250ml…musí to být nějak extra zabaleno nebo něco ??? 8-o 8-o 8-o
Děkuji,

ne nemusi, jen pravdepodobne budou chtit, abys to ochutnala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53621
26.8.11 11:57

Leni,pro děti můžeš mít jídlo a pití přiměřeně věku a délce letu…takže v pohodě
a přesně…max.se budeš muset napít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
26.8.11 12:29
Gina píše:
Kámoška takhle nedávno pronesla nůž. Jó bezpečnostní kontroly… :nevim:

My jsme jednou vezli v příručním zavazadle 2 nože :lol: - jeden někam zapadl, nemohli jsme ho najít, tak jsme vzali jiný a neprozřetelně zabalili do příručního a zapomněli na to. Pak má člověk létat a nebát se :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
26.8.11 12:31

Jinak tip na śačky se zipem mnoha velikostí - najdete v mé milované DM drogerii :wink:

šťastnou cestu! :mavam:

• Citovat
  • Upravit
7401
27.8.11 15:30

Veru - diky moc za tip :-)

Jinak jak uz holky psaly - na letistich je nekde rozdavaji, nekde se za ne musi platit, ale sehnat se vzdycky daji :-)

A ke kontrolam - ja dvakrat pronesla v prirucaku klasickej kuchynskej nuz s cca 15cm strenkou… zapomnela jsem ho v batohu, on se tak sikovne naraficil, ze v rentgenu nebyl videt a ja se po navratu akorat divila, kdyz jsem v baglu uklizela, co tam je za poklad :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12878
27.8.11 19:40

já sáčky nepoužívám. maximálně mám gely a tekutiny pohromadě a ani po mě nechtěli, abych to vyndavala z tašky. měla jsem tam třeba krémy na opalování, abych namazala děti hned po příletu.. letos s dvěma dětmi jsme pronesli bez problémů 1,5 l lahev s vodou, manžel to jen ochutnal. a pro mladšího několik přesnídávek, masozeleninu atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama