Salmonelóza a očkování?

Anonymní
20.7.15 09:34

Salmoneloza a ockovani?

Holky omlouvam se za anonym. Jiste chapete. Muj syn ma salmonelozu a mel by jit na ockovani. Myslite ze to mam odlozit? Jde o hexu. Diky moc za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
20.7.15 09:42

Tak samozřejmě:) Víc ti řekne Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
20.7.15 09:44
@Anonymní píše:
Holky omlouvam se za anonym. Jiste chapete. Muj syn ma salmonelozu a mel by jit na ockovani. Myslite ze to mam odlozit? Jde o hexu. Diky moc za odpoved

zavolej svému pediatrovi a zeptej se jeho ten za prcka zodpovida a rekne zda co ci ne :kytka:

• Citovat
  • Upravit
11689
20.7.15 09:50
@Anonymní píše:

A to se opravdu musíš ptát? Stačí zapojit vlastní rozum… ;) Je až děsivé, jak v dnešní době doktoři maminky tak vyšokují, že MUSÍ MUSÍ MUSÍ a ty se pak bojí požádat o odložení i v takovéto situaci.
Ano, odlož. Nějakých 14 dní určitě vadit nebude a do té doby bude už snad dobrý, pokud bude mít dobrý průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12477
20.7.15 09:54

Samozřejmě odlož

@JayLee píše:
zavolej svému pediatrovi a zeptej se jeho ten za prcka zodpovida a rekne zda co ci ne :kytka:

za dítě jsou zodpovědní rodiče, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 09:56

@anairda To si mne s nekym pletes. Opravdu se nebojim pozadat o odlozeni. Ja se jenom ptam jestli je to u salmonelozy nutne, jestli by to mohlo mit nejakou reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
12477
20.7.15 10:00

Na očkování musí být dítě zcela zdravé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
@Anonymní píše:
@anairda To si mne s nekym pletes. Opravdu se nebojim pozadat o odlozeni. Ja se jenom ptam jestli je to u salmonelozy nutne, jestli by to mohlo mit nejakou reakci.

Tak samozřejmě že je, je to nápor pro tělo a už takhle se pere s bakterií… Neumím si představit jiný důvod pochybností, než potencionální strach, že doktor bude mít zase řeči, že něco odkládáš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796

Tak je oslabený. Očkovat by se nemělo ani s rýmou, natož se salmonelou.

Čímž nepíšu, že by dítě s rýmou pediatr nenaočkoval. Kor když mu hoří termín. Takže těžko říct, jak se který postaví k salmonele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
20.7.15 10:01
@JayLee píše:
zavolej svému pediatrovi a zeptej se jeho ten za prcka zodpovida a rekne zda co ci ne :kytka:

Jo, tohle je taky vtipné, takže až budou komplikace, tak to svedeš na doktora jo? A to tě uklidní? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
20.7.15 10:03
@Anonymní píše:

Jistě, chápeme že salmonela je vysoce intimní záležitost.. a odložení očkování se týká každé nemoci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 10:07

@anairda se salmonelozou jsem se nikdy nesetkala, popravde ani nevim co to je za nemoc. Vim akorat, ze se zveaci, prujmuje. Muj syn akorat parkrat kakal a najednou je z toho salmoneloza. Ani zadne leky krome probiotik, diety a Enterolu. Takze jsem nevedela, ze byvh mela uvazovat o odklad. Vlastne jsem za to rada. Ockovani nemam v lasce a pry se salmoneloza umi drzet bez jakykoliv problemu i pul roku. Takze pro me lepe ze mam duvod to dlouhodobe odkladat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
12796
20.7.15 10:11
@Anonymní píše:
@anairda se salmonelozou jsem se nikdy nesetkala, popravde ani nevim co to je za nemoc. Vim akorat, ze se zveaci, prujmuje. Muj syn akorat parkrat kakal a najednou je z toho salmoneloza. Ani zadne leky krome probiotik, diety a Enterolu. Takze jsem nevedela, ze byvh mela uvazovat o odklad. Vlastne jsem za to rada. Ockovani nemam v lasce a pry se salmoneloza umi drzet bez jakykoliv problemu i pul roku. Takze pro me lepe ze mam duvod to dlouhodobe odkladat ;)
@Anonymní píše:
8o

Ale ty o tom uvažuješ :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
20.7.15 10:13
@Anonymní píše:
@anairda se salmonelozou jsem se nikdy nesetkala, popravde ani nevim co to je za nemoc. Vim akorat, ze se zveaci, prujmuje. Muj syn akorat parkrat kakal a najednou je z toho salmoneloza. Ani zadne leky krome probiotik, diety a Enterolu. Takze jsem nevedela, ze byvh mela uvazovat o odklad. Vlastne jsem za to rada. Ockovani nemam v lasce a pry se salmoneloza umi drzet bez jakykoliv problemu i pul roku. Takze pro me lepe ze mam duvod to dlouhodobe odkladat ;)

A to sis o té nemoci ani nic nezjistila? Ty léky jsou v pořádku, nic jiného na to není, je třeba nechat střeva sama zregenerovat… Jde jen o to, že pro očkování je potřeba, aby bylo dítě 100% zdravé a ne oslabené čímkoliv. Navíc ve střevech sídlí imunita, takže je potřeba, aby byl v tomto směru v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 10:16

@Krrysa jsem prece ta, ktera dala synovi zkazenou potravinu. :roll: Nevim nakolik je to intimni, ale pro me je to treba vec, za kterou se stydim. Mozna je to tim, ze jsem o tehle nemoci nic nevedela.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama