Sama a těhotná v 11. týdnu

Anonymní
13.4.20 20:26

Sama a těhotná v 11 týdnu

Ahoj všem. Vlastně ani nevím, kde začít. Je mi 21, s partnerem jsme spolu byli přes rok. Otěhotněla jsem asi po 11 měsících vztahu, z toho jsme spolu půl roku bydleli. Na začátku vztahu vedl bujarý život. Alkohol, kamarádi, tráva. Jenomže byl po rozpadu manželství a jeho dítě zůstalo samozřejmě s mamkou. (Ex manželkou). Z počátku jsem šla občas na pivco s ním a zkusila si i zahulit, ale prostě mě to neoslovilo. On to věděl. Pak odjel pracovat do zahraničí na pět týdnů a já na něj čekala. Když přijel, vše bylo úplně jiný. Tak úžasný. Byl milý, dost se zmírnil s alkoholem a trávou, ale nepřestal s tim. Když ho majitel vypověděl z bytu, ani si nic nehledal. Měl všechno na parku a opět chodil do hospody. Snažila jsem se něco najít, až se mi podařilo najít byt 2+1 za rozumnou částku na pronájem. Šli jsme do toho spolu. Vše si udělali dle svého a z počátku to bylo fakt krásný. Jenomže tu byl stále alkohol a tráva. Řekl mi, že mě nechce ztratit a přestane s hulenim a alkohol omezí. Jenomže mi jen lhal. Po nějaké době jsme se dozvěděla, že vše dělal za zády. V tu chvíli se tak naštval, byl agresivní a schytala jsem pár modřin. Druhý den si ale on vůbec nic nepamatoval. Rozešli jsme se. On si začala hledat nové bydlení. Po pár dnech ale udělal ťuťu a začal se kát. Že se rozcházet nechce a miluje mě. Usmířili jsme se a z toho usmíření jsem těhotná. Jenomže to začalo na novo. Nejdříve jak mám jít na potrat, pak že nemám, pak že se vzdá otcovství. Teď to vyvrcholilo tím, že se semnou rozešel s tím, že kdyby mě někde viděl, řekl by si jaká jsem pí** a ze mě nemá rád a hnusim se mu jako člověk. Ještě spolu bydlíme, než pomine korona. Můj táta mi nabídl, abych šla pak k němu. Protože ex přítel přišel teď v sobotu opilý, málem nás vytopil :( a dneska přišel zhulený. Jsem tak nešťastná. Jen mám strach jak vše zvládnu. Na potrat bych nešla. To miminko mám ráda už teď. Jen mě celá situace moc mrzí. Hlavně kvůli němu. Je tu někdo, kdo to také vše zvládl? Já se bojím, že bude trvat, než od táty budu moci odejít a postarat se plně o sebe i dítě.
Omlouvám se za sloh. Ale muselo to vše ven. Cítím se mnohem lépe. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1346
13.4.20 20:40

Sbal si věci a k tátovi se prestehuj co nejdříve. Je sice divná doba, ale na to, aby ses sbalila a nastoupil k tatovi do auta, ktery te odveze k sobe, na to přece nemusíš čekat, až odezní korona. Dobře, že jdeš od neho pryč, tohle není prostě kluk/chlap pro život. Dobře si tedy rozmysli, jestli ho budeš uvádět jako otce do rodného listu a případně se informuj, n co všechno máš nárok, co se týče financí, ale nedovol, aby ti někdo ublizoval. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.20 20:50

Na rovinu, s takovým chlapem si chtěla zůstat a vychovávat dítě?

Sama jsem otěhotněla s ne zrovna dokonalým chlapem pro život. Taky na mě vztáhl ruku. Bylo mi 20 let. Ale já, jakmile jsem na těhotenství přišla jsem se s ním rozešla a požádala rodinu o pomoct. Dopadlo to tak, že jsem syna nějaký ten čas vychovávala ve svém dětském pokojíku :lol: Bio otce jsem do rl. neuvedla, takže jsem ho naštěstí už nikdy neviděla 8) Se vším po finanční stránce mi pomohly rodiče. Většinu jsem sehnala po bazarech, zbytek mi darovala širší rodina po svých dětech. Nebylo to zrovna lehké období. Asi ani pro mé rodiče. Ale nakonec jsem si našla přítele, který syna přijal za svého. Vzali jsme se. Narodilo se nám druhé dítě. Teď je synkovi už 5 let a má naprosto vše, co by si mohl přát. Byla to dlouhá cesta, ale nikdy jsem nelitovala toho, že jsem se tak rozhodla :kytka: Být mladá maminka je super, si statečná, že za to malé zabojuješ, ikdyž to nebude sranda. Drž se :hug: A hlavně už se k ex nevracej. S ním tě nic dobrého nečeká!

• Nahlásit
  • Citovat
59251
13.4.20 21:12

To jako vážně? Jako fakt chceš, aby dítě mělo takového otce, muselo se s něčím takovým stýkat? Popř se bát doma, v jakém stavu přijde? Kolo bych si o něj neoprela.. Natož s ním mít dítě.. Zvládneš to sama? Od takového bych nečekala ani aliky, ani nic.. Pokud ano, dítě si nech a hurá na to.. Hlavně se k němu nevracej.. Spíš tedy odejdi co nejdříve :think:

Příspěvek upraven 13.04.20 v 21:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12315
13.4.20 21:13

Nechápu, věděla si jakej je, věděla si, že už ti x krát sliboval a nikdy to nedodržel. A s tím samým člověkem teď čekáš dítě. Čekala si zázračnou změnu? Nečekej na konec korony a jdi k tátovi, na co čekáš? Na další modřiny? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1033
13.4.20 21:47

Měla by jsi odejít. Nevymlouvej se na Coronu, jít k tátovi můžeš kdykoliv.

Miminko, když chces, si nech, určitě to máš spočítané i po finanční stránce. Chlap se nezmění, lepší nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2351
13.4.20 21:48

Běž k taťkovi, toho blbečka nech úplně mimo sebe a své dítě, pokud si ho chceš nechat. Nebude to určitě snadné, ale asi bych jej také nenechala zapsat do RL dítěte, aj za cenu toho, že prostě nebudou alimenty. Budeš holt u taťky a až půjde mrně do školky, tak půjdeš do práce ;) Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.20 21:59

Do RL ho ani moc zapsat nechci. Bavila jsem se o tom s rodinou a jsou proti. Prý kvůli alimentům. Ale já jsem byla svědkem toho, jak je schopný se zhulit i opít před svým synem. Vzít ho ke kamarádům, přijít pozdě. Dokonce jsem ho našla na gauči pozvraceneho a vedle něj ležel jeho syn oblečený a zkroucený jako paragraf. Vše jsem dávala do kupy a druhý den se mě zeptal, zda za to chci medaily. Já ho měla tam moc ráda, že jsem neviděla doleva, doprava. Měla jsem to nechat u rozchodu před třemi měsíci. Teď bych neřešila těhotenství a sama bych odešla hned. Takhle odejdu s miminkem v bříšku. Jen moc doufám, že jemu se nic nestane. A máte pravdu. Hned, co to půjde, tak odejdu. Taťka chce předělat celý obývák, abych tam měla ložnici i s prckem. Má taky menší byt 2+1. Proto čeká, až odezní karanténa a bude moci s kamarády vše předělat, abych tam mohla jít.
Fakt se na to těším, až se nebudu muset dívat na zhulený či opilý obličej. Ale asi ani nechci, aby pak miminko vídal. Respektive vídal mi nevadi, ale na noc bych mu ho dávat nechtěla. Vím, čeho je schopný. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
289
14.4.20 08:53
@Anonymní píše:
Do RL ho ani moc zapsat nechci. Bavila jsem se o tom s rodinou a jsou proti. Prý kvůli alimentům. Ale já jsem byla svědkem toho, jak je schopný se zhulit i opít před svým synem. Vzít ho ke kamarádům, přijít pozdě. Dokonce jsem ho našla na gauči pozvraceneho a vedle něj ležel jeho syn oblečený a zkroucený jako paragraf. Vše jsem dávala do kupy a druhý den se mě zeptal, zda za to chci medaily. Já ho měla tam moc ráda, že jsem neviděla doleva, doprava. Měla jsem to nechat u rozchodu před třemi měsíci. Teď bych neřešila těhotenství a sama bych odešla hned. Takhle odejdu s miminkem v bříšku. Jen moc doufám, že jemu se nic nestane. A máte pravdu. Hned, co to půjde, tak odejdu. Taťka chce předělat celý obývák, abych tam měla ložnici i s prckem. Má taky menší byt 2+1. Proto čeká, až odezní karanténa a bude moci s kamarády vše předělat, abych tam mohla jít.
Fakt se na to těším, až se nebudu muset dívat na zhulený či opilý obličej. Ale asi ani nechci, aby pak miminko vídal. Respektive vídal mi nevadi, ale na noc bych mu ho dávat nechtěla. Vím, čeho je schopný. :roll:

Holka nebud hloupa, odejdi hned. Predeavat byt muzete i za chodu s tatou… A v zadnym pripade bych ho nepsala do RL. Natoz aby ho vidal, to bych mela strach. Bud rada, ze Ti muze rodina pomoci a za timhle individuem zavri dvere. Hodne stesti! Ted zalezi na Tobe a na prckovi. Nic vic :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 18:43

Prosím anonym je to pro mě hodně složité téma
Mám téměř tu samou zkušenost byla jsem s jedním skvělým chlapem no úplně jsem se do něj zbláznila prehlizela spoustu věcí samozřejmě…no ze začátku fajn sice nehulil ale za to alkohol to pro něj byla slast první kategorie ze začátku jsem chodila s ním s chlapama z jeho práce… Vše ok ale tak práce doma úklid atd… Tak jsem takhle moc necourala nic méně jsme se nastěhovali k sobě ze začátku super zařizování stěhování tutu nunu… Taktéž jsem našla bydlení já moc se nesnažil nakonec dostal výpověď v práci tak jsem vše táhla já (hodně jsme se kvůli tomu hádali seděl jen doma na prdeli) pak odjel za hranice pracovat ok přijel vše fajn vydělal peníze který hodil do beden a platil za půl hospody přesně když přišel opilí dostala jsem protože se mi něco nelíbilo druhý den měl okno no rozchod odjel opět za hranice vydělal peníze opět s prosikem jak mě miluje atd s kytkou jak vše bude jiné no a tak jsem ho vzala zpátky a ejhle otěhotněla jsem ale samozřejmě že jeho snažení dlouho nevydrželo nejdriv jak bude to úžasný pak ať jdu na potrat pak zase jak se těší na miminko no stejně opět pil opět neměl peníze atd atd pořád dokola stala se mi osudová věc zlomila jsem si na Štědrý večer nohu u mé mamky doma nejlepší věc co mě mohla potkat zůstala jsem tedy u ní a tam jsem konečně procitla přišla jsem na to že ji absolutně nepotřebuji že je mi bez něj mnohem lépe a že s ním být nechci ale on stále bydlel v tom společném bytě když jsem se už s miminkem vrátila do bytu kde byl stále a neustále jsem mu říkala po telefonu atd asi 4 měsíce před porodem ať se vystehuje tam ne no do rodného listu jsem ho nenapsala nechutně jsem ho vyhodila na ulici i s vecma a kvůli tomu co opilí dělal po nocích večerech srkal mi sirky do zvonku snažil se vypacit dveře pronásledoval mě dokonce ze střechy slezl na můj balkon apod strašně to bylo zavolala jsem na něj asi 6× policii vypinal mi v hlavním jistici v baráku elektřinu policie mi stejně nepomohla naprostá katastrofa být jsem společně s rodinou vyklidila dala výpověď a přestěhovala se k mámě která mi s malým pomohla na začátku… Jestli máš možnost jdi k taťkovi a neboj potkáš někoho i s miminkem já i po téhle zkušenosti potkala toho nejlepšího chlapa který nás přijal oba mého syna má za vlastního jsme manželé a čekáme další přírůstek vše zlé je pro něco dobré a o svém ex a otci mého dítěte jsem už potom neslyšela ani ho neviděla a v životě ho vidět ani nechci asi okupuje nějakou jinou jinde a má nějakou dojnou blbku co mu to trpí hodně štěstí :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
12244
19.4.20 16:03

Nepsala bych do RL…muzes si najit mize ktery bude za to stat a podle me je to lepsi nez se handrkovat o par tisic a dite otci „pujcovat“ az si usmysli jaka ma prava…Jinak preju moc stesti. Jsi odvazna ze si miminko chces nechat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 19:50
@Anonymní píše:
Prosím anonym je to pro mě hodně složité téma
Mám téměř tu samou zkušenost byla jsem s jedním skvělým chlapem no úplně jsem se do něj zbláznila prehlizela spoustu věcí samozřejmě…no ze začátku fajn sice nehulil ale za to alkohol to pro něj byla slast první kategorie ze začátku jsem chodila s ním s chlapama z jeho práce… Vše ok ale tak práce doma úklid atd… Tak jsem takhle moc necourala nic méně jsme se nastěhovali k sobě ze začátku super zařizování stěhování tutu nunu… Taktéž jsem našla bydlení já moc se nesnažil nakonec dostal výpověď v práci tak jsem vše táhla já (hodně jsme se kvůli tomu hádali seděl jen doma na prdeli) pak odjel za hranice pracovat ok přijel vše fajn vydělal peníze který hodil do beden a platil za půl hospody přesně když přišel opilí dostala jsem protože se mi něco nelíbilo druhý den měl okno no rozchod odjel opět za hranice vydělal peníze opět s prosikem jak mě miluje atd s kytkou jak vše bude jiné no a tak jsem ho vzala zpátky a ejhle otěhotněla jsem ale samozřejmě že jeho snažení dlouho nevydrželo nejdriv jak bude to úžasný pak ať jdu na potrat pak zase jak se těší na miminko no stejně opět pil opět neměl peníze atd atd pořád dokola stala se mi osudová věc zlomila jsem si na Štědrý večer nohu u mé mamky doma nejlepší věc co mě mohla potkat zůstala jsem tedy u ní a tam jsem konečně procitla přišla jsem na to že ji absolutně nepotřebuji že je mi bez něj mnohem lépe a že s ním být nechci ale on stále bydlel v tom společném bytě když jsem se už s miminkem vrátila do bytu kde byl stále a neustále jsem mu říkala po telefonu atd asi 4 měsíce před porodem ať se vystehuje tam ne no do rodného listu jsem ho nenapsala nechutně jsem ho vyhodila na ulici i s vecma a kvůli tomu co opilí dělal po nocích večerech srkal mi sirky do zvonku snažil se vypacit dveře pronásledoval mě dokonce ze střechy slezl na můj balkon apod strašně to bylo zavolala jsem na něj asi 6× policii vypinal mi v hlavním jistici v baráku elektřinu policie mi stejně nepomohla naprostá katastrofa být jsem společně s rodinou vyklidila dala výpověď a přestěhovala se k mámě která mi s malým pomohla na začátku… Jestli máš možnost jdi k taťkovi a neboj potkáš někoho i s miminkem já i po téhle zkušenosti potkala toho nejlepšího chlapa který nás přijal oba mého syna má za vlastního jsme manželé a čekáme další přírůstek vše zlé je pro něco dobré a o svém ex a otci mého dítěte jsem už potom neslyšela ani ho neviděla a v životě ho vidět ani nechci asi okupuje nějakou jinou jinde a má nějakou dojnou blbku co mu to trpí hodně štěstí :hug: :hug:

Tak tohle je teda mazec :o ja se nakonec rozhodla, že nebudu hloupá a dala jsem mu že zákona deset dnů na vystěhování. Vin, že v bytě zůstat nemohu, ale domluvím se s majiteli, že za 3-4 měsíce se budu stěhovat a byt mohou nabízet někomu jinému. Já mu totiž ten byt nechat nechci. Hezky bych mu tím jen vyšlapala cestičku 8o
Mrzí mě, že miminko nebude mít kompletní rodinu, ale on se nezmění. Když jsem mu řekla, že chci, aby odešel, začal vše obracet, jak spoustu věcí tak nemyslel… Má prostě strach, protože nemá kde bydlet. Na to jsem řekla, že je mi jedno kam půjde, ale já tu takového muže, který hulí, pije, ale „údajně funguje normálně“ nechci. Dnes šel vrátit syna kolem třetí-čtvrté a doma ještě není. Určitě to šel někam zapít nebo si zahulit a to má jít na noční. Docela se těším, až budu mít klid. 8o

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama