Bazální teplota

Anonymní
13.4.20 17:08

Banální teplota

Ahoj holky,
Mám 15 dní zpoždění do toho i pocity na zvracení, větší bolavá prsa, bolest břicha jakoby MS měla dorazit ale stále nic, únava, sem tam najednou sucho v ústech, žravost i v noci což jsem nikdy nemívala a moje maminka a kamarádi si všimli že mám jiný pohled (lesklé oci :D ) čehož jsem si já sama nevšimla. Nikdy jsem si ale neměřila banální teplotu a dnes jsem to zkusila poprvé. V pochvě jsem naměřila ráno teplotu 37,6 myslíte že to značí těhotenství? Test si udělám, ale nejdřív jsem se chtěla zeptat vašich zkušeností :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11743
13.4.20 17:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Mám 15 dní zpoždění do toho i pocity na zvracení, větší bolavá prsa, bolest břicha jakoby MS měla dorazit ale stále nic, únava, sem tam najednou sucho v ústech, žravost i v noci což jsem nikdy nemívala a moje maminka a kamarádi si všimli že mám jiný pohled (lesklé oci :D ) čehož jsem si já sama nevšimla. Nikdy jsem si ale neměřila banální teplotu a dnes jsem to zkusila poprvé. V pochvě jsem naměřila ráno teplotu 37,6 myslíte že to značí těhotenství? Test si udělám, ale nejdřív jsem se chtěla zeptat vašich zkušeností :kytka:

Nevím co je banální teplota, asi bazalni. Teplota ti nic neřekne, kdyz si neměřila do ted, udelej test a mas to. Nechápu proc neudelas test hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24849
13.4.20 17:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Mám 15 dní zpoždění do toho i pocity na zvracení, větší bolavá prsa, bolest břicha jakoby MS měla dorazit ale stále nic, únava, sem tam najednou sucho v ústech, žravost i v noci což jsem nikdy nemívala a moje maminka a kamarádi si všimli že mám jiný pohled (lesklé oci :D ) čehož jsem si já sama nevšimla. Nikdy jsem si ale neměřila banální teplotu a dnes jsem to zkusila poprvé. V pochvě jsem naměřila ráno teplotu 37,6 myslíte že to značí těhotenství? Test si udělám, ale nejdřív jsem se chtěla zeptat vašich zkušeností :kytka:

Bazální sis měřila? Já si v životě teplotu pochvy neměřila. Spoléhala jsem se na vynechání MS a test. Lesklé oči mám při teplotě. V těhotenství jsem si nevšimla, jestli se mi oči leskly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.20 17:24

@lachtanice86 ano bazální, telefon mi to opravil na jiné slovo. No test si udělám, ale nejdřív zítra. Dnes ho bohužel nikde nekoupím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
11743
13.4.20 17:41
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ano bazální, telefon mi to opravil na jiné slovo. No test si udělám, ale nejdřív zítra. Dnes ho bohužel nikde nekoupím :nevim:

No tak bez testu je to o ničem. Teplota by ti těhotenství řekla, kdyby jsi merila cely cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.20 19:47

Překvapivě se tu dozvíš, že bez testu se nic nedozvíš. Zkušenosti jiných jsou ti k ničemu, co u jedné může být signál těhotenství, u další může být příznaky cysty nebo nemoci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama