Mladší těhu, ale srdíčko bilo

Anonymní
13.4.20 12:44

Mladší těhu, ale srdíčko bilo.

Ahoj všichni, prosím anonym. Ještě je to tajemství :)
Setkala jste se některá s mladším těhu?
Podle ms jsem měla byla 6+2 tt. Na utz mi gynekolog řekl, že je to ještě malinký, ale už začalo blikat srdíčko. Ale těhotenství je prý staré maximálně 4-5 týdnů. Vždyť ve 4-5 tt ještě nejde vidět srdíčko ne? 8o
Mám strach. Už jsem po potratu a na miminko se strašně těšíme..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2049
13.4.20 12:50

Termín podle MS počítá s Tim, ze jsi mela ovulaci 14. nebo kolikátý den cyklu. Pokud jsi ji měla jindy, což se klidně může stát, stáří těhotenství neodpovídá.

Já jsem měla termín porodu/stáří těhotenství potřikráte určeno jen podle ultrazvuku. Podle MS vycházely úplné nesmysly, ale fakt třeba o dva měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 12:53

@Platanka
Brala jsem clostillbegyt a po něm jsem měla ovulaci opravdu 14. DC právě. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2049
13.4.20 12:56

Jo tak… Tak to nevím. Počkej a uvidíš. Taky jsem první potratila a pak se hrozně bála, ale dopadlo to dobře, tak vám to snad vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 12:58

@Platanka
No snad :srdce:
Zase si říkám, co když to dr myslel jakože 4-5 T ýdnů od oplodnění.
No uvidim, jsem nervózní. Zitra se to dozvím :)

• Citovat
  • Nahlásit
128
13.4.20 13:03

Vůbec neřeš, embryo je teď tak malinké, že to nejde přesně změřit. Bude to dobré, jestli máš potvrzené srdíčko, tak už je na půl vyhráno :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
13.4.20 13:14
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, prosím anonym. Ještě je to tajemství :)
Setkala jste se některá s mladším těhu?
Podle ms jsem měla byla 6+2 tt. Na utz mi gynekolog řekl, že je to ještě malinký, ale už začalo blikat srdíčko. Ale těhotenství je prý staré maximálně 4-5 týdnů. Vždyť ve 4-5 tt ještě nejde vidět srdíčko ne? 8o
Mám strach. Už jsem po potratu a na miminko se strašně těšíme..

Důležité je srdíčko.. Tyhle odhady na začátku nemusí byt 100 %, vydrž do další kontroly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
13.4.20 13:16

Mne vzdy gynekolog rikal ze jsem treba v 5.tydnu, pritom jsem byla v 6., pak zase ze jsem v 9., ale podle me to byl 10. Takze treba to i ten tvuj bere jako „ukonceny tyden“, ne ten probihajici, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 13:19

@eva.pass
Možné to je. Ale byla jsem 6+2 a on říkal 4-5 týden.
Ale uvidim zitra. :)
Srdíčko ťukalo.

• Citovat
  • Nahlásit
54090
13.4.20 13:43

To měření je plus minus týden. V 6+2 je srdíčko pěkně brzy a embryo má sotva pár milimetrů, to je kliknutí sem, kliknutí tam a dny lítají. Vůbec bych neřešila, já znala otěhotnění přesně pomal na hodiny a stejně to bylo jednou o 5 dní pozadu, podruhý zas o 5 dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 13:46

@ugluk
Tak děkuji za pozitivní zkusenost :)

• Citovat
  • Nahlásit
2963
13.4.20 14:00

Ahojky, já měla srdíčko až v 7tt+3 :lol: byla jsem na kontrole v 7tt+1 a nebylo vidět, kontrola za týden ale přes víkend se mi udělalo špatně a neudržela jsem v sobě nic tak jsme jela do nemocnice a byla jsem 7tt+3 a už ❤️ bylo.
Ovulaci vím kdy jsem měla tak jsem byla v klidu :lol: Stačí špatně změřit a už to tam lítá. Já podle ms mám mít termín 14.7. a podle utz 24.7. :hug:

U tebe to taky dobře dopadne, jak je :srdce: je na půlku vyhráno. Držím pesticky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10421
13.4.20 14:09
@Anonymní píše:
@eva.pass
Možné to je. Ale byla jsem 6+2 a on říkal 4-5 týden.
Ale uvidim zitra. :)
Srdíčko ťukalo.

Doktor je trochu mimo. Ve 4tt(to je ještě před vynecháním menstruace) srdicko?? 6+2 jestli je vidět srdíčko, tak těhotenství odpovídá přesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 14:12

@karkarka
Právě si myslím, jestli nemyslel 4-5 týdnu jako staří plodu. Těžko říct.
Děkuji za pozitivní zprávu :)

• Citovat
  • Nahlásit
10421
13.4.20 14:14
@Anonymní píše:
@karkarka
Právě si myslím, jestli nemyslel 4-5 týdnu jako staří plodu. Těžko říct.
Děkuji za pozitivní zprávu :)

Tak ale nemohl tvrdit, že těhotenství je mladší. Prostě to krasne odpovídá, tak buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat