Bramborové placky v těhotenství

Anonymní
12.4.20 19:58

Bramborové placky v těhotenství

Dobrý večer maminky. Mám takový dotaz. Už 4. den ujíždím na bramborovych plackach :D vím že to není zdravé ale nemůžu si pomoct ale pak mě to večer strašně nadyma. Máte s tím zkušenost? Chuť je svině :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27072
12.4.20 20:00

Jez co ti chutná :nevim: nevidím na tom nic špatného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17286

Od kdy brambory nadymaj? si dej espumisan, to snad zvládneš vyřešit doma ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377

A na co přesně se ptáš? Jestli jsou brambory nevhodné pro těhotné, nebo jestli miminku vadí tvoje nadýmání nebo co řešíš? Jez na co máš chuť, jsou horsi veci nez placky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
12.4.20 20:01
@Anonymní píše:
Dobrý večer maminky. Mám takový dotaz. Už 4. den ujíždím na bramborovych plackach :D vím že to není zdravé ale nemůžu si pomoct ale pak mě to večer strašně nadyma. Máte s tím zkušenost? Chuť je svině :mrgreen:

A jako co? Si dej.. Jen nechapu to nadýmání.. To nedělají placky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 20:02

@debra.morgan
Mám problém že mě nadyma vše co sním

• Citovat
  • Nahlásit
17122
12.4.20 20:03

No co asi nadyma? Prece cesnek :mrgreen:
Ten tuk sice neni nejzdravejsi, ale je to konzumace docasna. Jen si doprej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54576
12.4.20 20:04

Nedavej cesnek do bramboraku. Dej kmin, trosku saturejky (funguji proti nadymani).
Moje deti miluji bramboraky a cesnekove nechteji, tak delam bez nej. Neni problem.
I kravske mleho trosku dela neplechu v brichu. Tak ho nahrad rostlin. variantou.
Musis si poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34490
12.4.20 20:05

My teda do bramborových placek česnek nedaváme. Nejlepší byli opečené na plotýnce a lehce potřené máslem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
12.4.20 20:05
@Anonymní píše:
@debra.morgan
Mám problém že mě nadyma vše co sním

Tak si dej fenyklový čaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25027
12.4.20 20:07

Já na bramborových plackách nevidím nic škodlivého…My je pečeme nasucho na plotýnce nebo na pánvi…Ale děláme je s máslem a na sladko…Pokud tě nadýmá česnek, tak ho nejez…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54576
12.4.20 20:11

Za sebe muzu doporucit palacinkovac. Je i na bramboraky a ruzne karbanatky, placky skvely.
Netreba koupat v tuku. Stetcem se potre plocha, nez se da pect placka, takze to udela pouze tenky film a neni nic mastne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
12.4.20 20:56

Bramborová placka není bramborák :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
12.4.20 21:13

Upřímně nevím, co je zde předmět otázky :think: Ale asi je to velmi choulostivé, když je pod anonymem. Já měla období, kdy sem do sebe nacpala třeba 3 utopence. A klepala sem se na ně, až mi doslova tekla slina :lol: Prostě si dej na co máš chuť, ale pokud tě to tak nadýmá, tak bez toho česneku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35499
13.4.20 07:00
@Danulinka16 píše:
Bramborová placka není bramborák :)

To jsem chtěla napsat taky. Je RT rozdíl bramborák a lokse. Ale u obojího nevidím problém v konzumaci během těhotenstvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat