Křeče v podbřišku 20tt

82
12.4.20 15:27

Křeče v podbřišku 20tt

Ahoj prosím o radu co by to mohlo být vecer me začalo bolet břicho šla jsem na malou a při čůráni mě to v podbřišku bolelo ale jak sem si lehla zase to ustoupilo toto se mi stalo tak 5× už ještě když sem se ráno probudila bolest nezmizela pokaždé když vztanu bere mě to až do předklonu a mám silnou krec v podbřišku musím si hned lehnout a nehýbat se. Pak to má hodinku zmizelo úplně ale potom to znovu začalo. Nekrvacim nespinim nevíte prosím o co se může jednat? Prcka cítím jak kope a jak se převaluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2090
12.4.20 15:58

Roztahuje se děloha, vazy. Taky to občas mám :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
12.4.20 16:00

@EvieK to je opravdu taková šílená křečovitá bolest že nemůžu ani chodit? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
12.4.20 16:02
@Jajii píše:
@EvieK to je opravdu taková šílená křečovitá bolest že nemůžu ani chodit? 8o

No já dva dny zpátky jsem myslela, že se ani nezvednu na záchod. Doktorka o tom ví, vše v pořádku.. samozřejmě kdyby si krvácela nebo tak je potřeba vyhledat okamžitě dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
12.4.20 16:09

@EvieK tak to je mazec. já mám taky právě se problém zvednout rychle na záchod a hned zpet si lehnout nehýbat se ať bolest ustoupí. Dr mám až ve středu. Tak snad v pohodě. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
12.4.20 16:11
@Jajii píše:
@EvieK tak to je mazec. já mám taky právě se problém zvednout rychle na záchod a hned zpet si lehnout nehýbat se ať bolest ustoupí. Dr mám až ve středu. Tak snad v pohodě. Díky

No kdyby to nepolevilo, tak pohotovost - může to být i slepák, ale nechci strašit. Naštěstí u mě to netrvá dlouho, většinou tak den, malá do toho kope no sranda :D ale když si dobře lehnu a pokrčim nohy tak se mi uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
12.4.20 16:19

@EvieK no ono to bolí podbřišek a i tak taková pravá strana spíš snad to nebude slepák. Přesně když si člověk dobře lehne tak to ustupuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.4.20 17:16
@Jajii píše:
Ahoj prosím o radu co by to mohlo být vecer me začalo bolet břicho šla jsem na malou a při čůráni mě to v podbřišku bolelo ale jak sem si lehla zase to ustoupilo toto se mi stalo tak 5× už ještě když sem se ráno probudila bolest nezmizela pokaždé když vztanu bere mě to až do předklonu a mám silnou krec v podbřišku musím si hned lehnout a nehýbat se. Pak to má hodinku zmizelo úplně ale potom to znovu začalo. Nekrvacim nespinim nevíte prosím o co se může jednat? Prcka cítím jak kope a jak se převaluje.

Taky by to mohl být zánět močového měchýře. U toho bývá i častější močení, bolest a pálení při močení. Zvýšeným příjmem tekutin nic nepokazíte. A pokud je bolest opravdu silná, radši bych jela na kontrolu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
12.4.20 18:55

@Vladkaz pri čůrání mě nic nepálí kdyby sem na záněty močáku trpěla takže vim jaká je to šílená bolest. Když ležím ustupuje to tak snad to bude v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
18.4.20 07:53

@Jajii Ahoj, můžu se prosím zeptat co ti na to řekl doktor? Je to v pořádku? Jsem 19tt a od včera mě strašně bolí podbřišek, bolest neustupuje ani v lehu. Bolest břicha mám od začátku ale ne takovou a teď měsíc to bylo jen tak občas trošku. Na kontrolu jdu ve středu tak přemýšlím jestli čekat nebo někam jet. Pohyby zatím bohužel necítím a u Dr. jsem byla před měsícem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
18.4.20 08:05

@Jaaanča ahoj prý bylo všechno v pořádku. já si myslím že to byla zácpa nějak mě to trápilo pokud to ale neustupuje ani v leze tak zajdi na pohotovost může to být slepák nebo i něco s Mimi nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat