Nejsem těhotná po vysazení?

Anonymní
12.4.20 07:11

Nejsem těhotná po vysazení?

Ahoj, holky :D
Mám otázku. Ve čtvrtek (dnes je neděle) jsem vysadila antikoncepci, brala jsem ji cca od září 2019. Ve středu jsem měla poslední placebo pilulku. Při sexu se většinou udělal do mě. Hned po vysazení si při sexu dává pozor a udělá se mimo mě. Sex jsme měli v pondělí, to jsem ještě brala antikoncepci a bylo to do mě a i v úterý jsme spolu spali, ve středu jsem to dostala. Jsem nervózní a nejistá, jestli tam dole spermie vydrží nebo jestli se nervuju. Díky za radu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

204
12.4.20 07:17

Pokud bereš antikoncepci v době sexu, na 99% neotěhotníš. Jestli jsi to dostala, tak těhotná nejsi. Buď v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
12.4.20 07:50

Píšeš že si to dostala, tak co řešíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
12.4.20 08:12
@Anonymní píše:
Ahoj, holky :D
Mám otázku. Ve čtvrtek (dnes je neděle) jsem vysadila antikoncepci, brala jsem ji cca od září 2019. Ve středu jsem měla poslední placebo pilulku. Při sexu se většinou udělal do mě. Hned po vysazení si při sexu dává pozor a udělá se mimo mě. Sex jsme měli v pondělí, to jsem ještě brala antikoncepci a bylo to do mě a i v úterý jsme spolu spali, ve středu jsem to dostala. Jsem nervózní a nejistá, jestli tam dole spermie vydrží nebo jestli se nervuju. Díky za radu ;)

Naprosto zbytečně se nervujes..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
12.4.20 08:41

Nejsi na 99% těhotná. A doporučuji si nastudovat jak funguje ženské tělo. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.20 11:50

@alena1995 to by chtělo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.20 11:51

@Jaaanča teď už právě neberu, dojela jsem platíčko a vysadila jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
12.4.20 11:57
@JanaRyklova píše:
@Jaaanča teď už právě neberu, dojela jsem platíčko a vysadila jsem

Ale kdy jsi vysadila? Před 3 dny a to si jako myslíš, že můžeš být těhotná? Tak když brzy tak asi nejdřív v dalším cyklu. Dřív ne. :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.20 12:43

@kačka39 Asi fakt blbnu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
14.4.20 08:57
@JanaRyklova píše:
@Jaaanča teď už právě neberu, dojela jsem platíčko a vysadila jsem

Když antinu dobereš, přijde MS, a až po ní v tom následujícím cyklu je možné otěhotnět - pokud ti bude cyklus hned fungovat tak jak má, tak ovulace bude pravděpodobně v půlce cyklu. Takže otěhotnět můžeš nejdřív tak cca 3tydny po poslední pilulce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama