Můžu být těhotná?

Anonymní
11.4.20 21:04

Můžu byla těhotná?

Zdravím,
chci se zeptat jestli můžu být těhotná. Už přes rok neužívám HA. Po jejím vysazeni jsem měla problémy s nepravidelnou menstruací. Zdravou cestou jsem zhubla cca 8 kilo a menstruace se mi ustálila( asi 3 měsíce pravidelná). Poté jsem další měsíc zase o něco zhubla a menstruace měla skoro 10 dní zpoždění. Po těch 10 dnech jsem měla s přiltelem nechráněný sex. Je možné těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14101
11.4.20 21:06

Tu story o hubnutí sis mohla ušetřit, po nechráněném sexu můžeš být těhotná. ale také nemusíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24834
11.4.20 21:08
@Anonymní píše:
Zdravím,
chci se zeptat jestli můžu být těhotná. Už přes rok neužívám HA. Po jejím vysazeni jsem měla problémy s nepravidelnou menstruací. Zdravou cestou jsem zhubla cca 8 kilo a menstruace se mi ustálila( asi 3 měsíce pravidelná). Poté jsem další měsíc zase o něco zhubla a menstruace měla skoro 10 dní zpoždění. Po těch 10 dnech jsem měla s přiltelem nechráněný sex. Je možné těhotenství?

Ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3127

Měla si nechraneny styk tak je možné těhotenství a nebo taky ne :nevim:

Příspěvek upraven 11.04.20 v 21:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90

No samozřejmě, že můžeš být těhotná :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.20 21:14

? Po každém nechráněném sexuálním styku můžeš otěhotnět bez ohledu na to kolik vážíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3265
11.4.20 21:15

Vzhledem k tomu, že spermiím je jedno kolik vážíš, tak těhotná být můžeš. Pro ně je spíš důležité jestli projdou, což se jim při nechráněném styku zřejmě podařilo dokonale :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58668
11.4.20 21:47

Pokud máš sex, můžeš být těhotná..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
11.4.20 21:50

Ti nikdo neřekl, že když nepoužíváš ochranu, je to dobrý základ pro početí mimina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2217
11.4.20 22:21

Základní škola - předmět Občanská výchova/nauka… Ano, můžeš být těhotná, udělej si po svátkách test :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
11.4.20 23:34

Muzes byt tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.20 17:43

MOHU BÝT TĚHOTNÁ?

Ahoj holky, chci se zeptat. Asi trosicku blbost, ale znate to. Mam 4 dny do menstruace-ovulaci jsem mela jako obvykle v pulce cyklu a poznala jsem, kdy prisla=NEMÁM NYNÍ PLODNÉ DNY,,vcera jsme s partnerem lezeli a zacali se mazlit, jeste nez vzal kondom, tak do me parkrat zastrčil penisem, nemeli jsme nechraneny pohlavni styk po celou dobu, vlastne do me jen parkrat vnikl, zadne sperma se do me dostat nemohlo, pred tim se nejakou dobu neudelal a jak rikam, zasunul do me parkrat a byli jsme uplne na zacatku-nikde zadne sperma a nic z nej nevyslo. Pote jsme uz meli jako obvykle chraneny pohlavni styk. Tak a ted se chcu zeptat, je i z tohohle mozne nejakym zahadnym zpusobem otehotnet? Plodne dny nemam, tak jsem se chtela zeptat jestli to lze i mimo plodne dny. Dekuji za vsechny vlidne “rady” a nazory. Hezky vecer. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
31871
13.4.20 17:46

Nejoriginálnější dotaz, jaký tu může být :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.20 17:49

@Burj Chalifa?

• Nahlásit