UTZ 17+0, Co myslíte? Holčička nebo chlapeček ?

11.4.20 08:16

UTZ 17+0, Co myslíte? Holčička nebo chlapeček ?

Zdravíme :mavam:
Maminky, pozorovala jsem už podobné diskuze, tak se taky obracím :) vidíte tam chlapečka nebo holčičku? Na ultrazvuku mi doktorka říkala, ze na 70% kluk ale ze ji muže zmást pupeční šňůra, ze si mám spíše počkat do 20 týdne, ale ze je to spíše chlapeček. Na obrazovce jsem ale neviděla okolo nožicek žádný pytlík nebo něco co by bylo podobné varlatám, spis jen takový malinký šourek.. Co myslíte vy?? Tady to sice nejde moc poznat ale snad se něco překvapivého dozvim :D Samozřejmě je mi to jedno, hlavně ze je zdravoucke :srdce: Jen jestli se někomu stalo, ze vám napr ve 20 týdnu řekli ze chlapeček a třeba ve 30 už to byla holčička :jazyk: je to zvláštní…

Příspěvek upraven 11.04.20 v 08:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4164
11.4.20 08:23

Omg tak snad doktorka to vi lip nez ty a my tady z toho fakt nic s jistotou nepozname :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
11.4.20 08:25

Tak tady z toho obrázku podle mě nepozná nikdo vůbec ale vůbec nic. Nechápu, ze je takový problém vydržet tři týdny… a když sis tak studovala ty diskuze, tak si jistě viděla, ze některé holky psaly, ze do porodu jim třeba rikali holku a pak vykouknul kluk.

Hodila bych se hlavně do klidu, věřila tomu co říká doktorka, přestala spekulovat… zvlášť po tvém příspěvku kdy mi přijde, ze bys chtěla teda spis tu holku. Tak se zkus naladit na kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3208
11.4.20 08:30

Z fotky to nepozname ani nahodou. Na pohlavi bych se ted neupinala. Muze se to zmenit, nemusi. Ve 20. tydnu na velkem utz uz to bude jistější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.20 08:32

@Martina84 ok díky ;) čeká mě 28ho tak uvidíme jestli se ještě prekvapim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34508
11.4.20 08:32

Já vidím leda odraz mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.20 08:34

@Verurizeckova je pravda ze jsem se upínala na holčičku na začátku těhu, měla jsem takový pocit ze tam je, ale teď když je větší a vidím jak se pohybuje na obrazovce, tak je mi to úplně jedno..a jestli je to doopravdy chlapeček, tak se na neho moc těším :srdce: kdo by nechtěl mít syna? A ještě poprvé :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6906
11.4.20 08:35

Me to už všech dětí řekli v 18 tt a vždy to byla pravda jako byla by to sranda teď mám z předchozího vztahu dva kluky teď jsEM měla třikrát potvrzenou holčičku tak jsem si užila ty růžové věci nakupování takže kdyby to byl kluk tak by asi nosil růžové věci :lol: ale naštěstí se mi před třemi týdny opravdu narodila holčička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64556
11.4.20 08:39

@MarinaGilanyi já jsem fskt rád, že poznám mimino :mrgreen: hele, mě u malucha řekli v 16 tt, že holka, pak že kluk, pak zase holka a pak už to nebylo vidět :mrgreen: beru to jako sázku. Teď jsem taky zvědavá, ale výsledek se dozvíme až v říjnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
11.4.20 08:41

Musela by být vidět „prdka“ z boku nic nepoznas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.20 08:43

Z fotky to poznat není :nevim: ale být tebou tak se naladim na klučíka :pankac: takhle když čtu mezi řádky tak myslím že v hloubi si toužila po holčičce což většina maminek ale až bude mimi na světě tak se do něj zamiluješ tak jako tak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7598
11.4.20 08:53

3 týdny počkej, já zjistila až po porodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.20 08:53

@MarinaGilanyi tetě třeba celou dobu tvrdili holku - už měli vše v růžové, dokonce i náušničky a narodil se kluk :lol: a kamarádům (před 13 lety) že to bude kluk a kdyby nebyl v porodnici tak si myslí, že mu dítě vyměnili neb mají holku :lol:. Nám teda u prvního ve 20tt řekli kluk a je to kluk - ale poznala jsem to ještě dřív než to řekl, neb se ten pindík nedal přehlídnout :mrgreen: a u druhého těhotenství jsme si nechali překvapení a bylo to boží :srdce: máme holku :) a jestliže budu ještě někdy těhotná, tak chci zase překvapení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7598
11.4.20 08:54

A jinak ano, stalo se mi že ve 20tt, asi možná kluk, ve 32tt asi možná holka.
:palec: nic není jistyho pokud to tam fakt nevidí, a i tak se může splést..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
11.4.20 11:58

Dceru potvrdili na druhe genetice. Ted cekame druhe, ukonceny 28 tt a na druhe genetice chlapecek, toho mi ted i muj Dr potvrdil na kontrole. Tak uvidime v lete ;) Z boku vazne nic nepoznas, vydrz to do te druhe genetiky, jsou pary, kdy to nevi az do porodu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat