Sama domů z nemocnice po interupci

6
25.3.21 11:24

Sama domů z nemocnice

Ahoj holky myslíte jsi že bych mohla po interupci sama domů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62830
25.3.21 11:29

@Ny94 jo, není v důvod mít doprovod.. Pokud neřídís po narkoze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25924
25.3.21 11:31

No já si myslím, že to úplně dobrý nápad není. Mě bylo dost blbě po narkóze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.3.21 11:31

@martina.se díky, určitě nebudu řídit.. :) já jen mám kamionaka tak bych doprovod neměla a hlavně už chci domů 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.3.21 11:32

@pikola mne není, jediný co tak mám hlad a žízeň..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10678
25.3.21 11:40

@Ny94 Tak záleží na tom, jak ti bude. Pokud budeš ok a nebudeš řídit, tak asi jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25924
25.3.21 12:19
@Ny94 píše:
@pikola mne není, jediný co tak mám hlad a žízeň..

Tak se zeptej lékaře, ne? :nevim: nebo si vem taxi jestli nikoho nemáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
25.3.21 12:29
@Ny94 píše:
Ahoj holky myslíte jsi že bych mohla po interupci sama domů?

Myslím si, že. Po intetupci by s tebou partner měl být v každém případě. Teda pokud ji nepodstupuješ dobrovolně, což asi postupuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
25.3.21 12:34

Nevim no, po poslednich dvou zakrocich v narkoze, kdy jsem sla ten den domu, tak me musel nekdo vyzvednout..muj manzel cas mel, jinak by sel nekdo jiny, kamaradka, rodina..ale asi zalezi na lekari :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5953
25.3.21 13:02

@Ny94 Já měla sice odvoz, ale jak se zpozdil, tak mě nebavilo čekat, tak jsem se vydala domů pěšky :lol: :lol:

Ne, vážně, asi bych neřídila…oni dávají takovou tu narkózu, jak máš po ní koncentrovaný pocit štěstí, trochu to připomíná stav na marihuaně…asi bych neměla úplně dobré reakce za volantem ;-)
Pěšky by se taky moc daleko ťapat nemělo, je to o komplikace…
Ale třeba popojet MHD po městě asi proč ne, to je reálné, taxi úplně v pohodě.

Oni ti každopádně budou dávat „podmínku“, že tě MUSÍ někdo vyzvednout. V reálu to nikdo nehlídá, jsou rádi, že se tě zbaví a navíc to není ani právně vymahatelné, když chceš odejít, tak tě tam nikdo držet nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
25.3.21 13:09

Hele záleží hál to snašíš. Určitě bych neřídila, ale jinak bych opatrně šla. Když ti bude zle, sednes si na lavičku a prodychas to no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.3.21 14:15

@Kockazvysocan jojo přítel který řídí firmu a musí v téhle době dost vše ovládat a jezdit i on jsi tak čas najde. Neboj se taky ho to mrzí že nemůže být podpora ale peníze jsou třeba. A ne nejsem zastánce peněz místo lásky;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.3.21 14:17

@heluska1992 jsi myslím že jsem o nohu nepřišla, tak to dám..někdo to snáší hůř já dnes dobře.. a možná že by mi přišel kamarád z blízka ale člověk se radši spoléhá na sebe a mám možnost pomoci rodiny ale nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98209
25.3.21 16:05
@Ny94 píše:
@heluska1992 jsi myslím že jsem o nohu nepřišla, tak to dám..někdo to snáší hůř já dnes dobře.. a možná že by mi přišel kamarád z blízka ale člověk se radši spoléhá na sebe a mám možnost pomoci rodiny ale nechci.

Nevím proč nechceš pomoc, ale radši bych se nechala odvézt nebo si zavolala taxi. Ať sebou někde nešvihneš. Muzes se cítit dobře ale nevíš co se může stát, zatočí se ti hlava nebo něco…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
25.3.21 21:57

S interrupcí vlastní zkušenost nemám, ale vím, že záleží na zdrav. zařízení. Někde vyžadují, aby si tě vyzvedl doprovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat