Zánět močáku a krev

25.3.21 08:33

Zánět močáku a krev

Ahoj,
v úterý mi doktor nasadil antibiotika Contrimoxazol.. po všech špatných recenzích mi je překvapivě dobře :) ale moje otázka se stahuje k tomu, že mám zánět spojený s krví a když chvilku zadržuju moč jde to rychle, za jak dlouho tak po nasazení antibiotik tohle odezní? Potřebuju fungovat a tohle mě dost omezuje :( do práce za mě nikdo nepůjde
Děkujii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7427
25.3.21 09:51

Já mám pocit, že po 24h krev nebyla, ale už si to nepamatuji. Lepší bude, když si k tomu lékaři zavoláš a řekneš, že stále močíš krev. Možná budou potřeba jiné léky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14700
25.3.21 11:11

No hlavně s takovýmto příběhem zánětu močových cest a nasazenými antibiotiky bys měla ležet doma a netrajdat do práce. Koleduješ si o zánět ledvin a také chronický zánět. Jinak antibiotika většinou zaberou do 1-2 dnů. Pokud máš stále problémy, budeš asi potřebovat silnější léky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.21 11:16

@nozu mám ty nejsilnější co mi dát mohla, silnější už bych nesnesla.. a do práce musím lidi nejsou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.3.21 14:30

@terezicka92

Až skončíš v nemocnici s akutním selháním ledvin, tak firma zkrachuje? Zdraví máš jen jedno a tohle bys určitě neměla podceňovat! ;)

Jinak doporučuju klasiku - urologický čaj, hodně pít a taky nějaký probiotika, ať se tělo s těma ATB líp popere (ale bacha, musíš mezi ATB a probio mít aspoň 2 hodiny mezeru).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14700
25.3.21 15:10
@terezicka92 píše:
@nozu mám ty nejsilnější co mi dát mohla, silnější už bych nesnesla.. a do práce musím lidi nejsou..

Odpovím ti slovy klasika. „Musíš pouze umřít.“ Nikdo po tobě v práci ani nevzdechne, až si odrovnáš tělo, zkolabuješ a skončíš v nemocnici a na dlouhé neschopence. Ale k tomuto člověk musí dojít sám. Pokud nemůžeš mít silnější antibiotika, tak bych byla na tvém místě o to víc opatrná a fakt zůstala doma do úplného vyléčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat