Sama k moři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
blablabla54
Povídálka 16 příspěvků 11.06.19 15:54
Sama k moři

Ahojte, najde se tady někdo, kdo byl sám u moře? 8o.. pracuji s lidmi a zjišťuji, že si od všech potřebuji pořádně odpočinout, na druhou stranu si tak úplně nedovedu představit, co bych tam sama dělala :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Reaskiller
Kelišová 5798 příspěvků 11.06.19 15:56

@blablabla54 Uplne v pohode :) Italii jsem si uzila jako nic :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14668 příspěvků 11.06.19 15:56

Já a bylo to prima. Byla jsem ve Španělsku vyloženě se valet na plazi s knizkou a plavat v moři.

Reaskiller
Kelišová 5798 příspěvků 11.06.19 16:07
@Tichošlápek píše:
Já a bylo to prima. Byla jsem ve Španělsku vyloženě se valet na plazi s knizkou a plavat v moři.

Taky tak neco podobneho ale v Italii :) a nemuzu si vynachvalit :) jeste bych to chtela zkusit ale muz se na to moc netvari :mrgreen: Tak aspon vezmu psisko a jedu treba na Lipno, nebo Kutna Hora a tak :)

Uživatel je onlineNatálka26
Kelišová 5803 příspěvků 11.06.19 16:14

To je můj sen, odjet sama, válet se na pláži aniž bych musela hlídat děcka, tahat jejich krámy, řešit pro ně neustále pití a jídlo, jen plavat v moři, opalovat se, číst si, večer v klidu veceret, projít se, dát si v klidu prosecco. Spát jak dlouho budu chtít… To je sen :srdce: :srdce: :srdce:

azaleila
Kecalka 357 příspěvků 74 inzerátů 11.06.19 16:19

Já tu zkušenost nemám, ale když vidím tu naši rodinku, jela bych někam v klidu hned :-) takže klidně do toho…

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 11.06.19 16:48

Jela bych hned, jsem ráda sama.

iziwolvie
Kecalka 454 příspěvků 11.06.19 16:53

Nebyla jsem, ale snad se někdy dočkám. Plavat si, potápět se, nemuset nikoho hlídat. V klidu si číst, chodit na procházky. Nikdo na mě nemluví, nic po mě nechce. Nádhera, jela bych hned. :)

Salvaje
Závislačka 3473 příspěvků 11.06.19 16:55

Byla jsem u kamarádky na Maltě. Kamarádka ale přes den pracovala a já byla sama. Bylo to fajn. Chodila jsem na výlety, pláž, ochutnávala jídla a vína, jela jsem na výlet lodí… Byl to fajn restart :D

Aduš8
Závislačka 4760 příspěvků 11.06.19 17:09

Dřív bych si to nedokázala představit, být někde několik dní úplně sama. A dneska je to můj sen. Stačily by tři, čtyři dny, knížka a něco dobrého k jídlu a pití.

Petája
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 11.06.19 17:16

No taky bych jela, užívat si klidu, klidně bych se posadila někde na dobré jídlo, na kávičku a jen nasávala atmosféru. Poležet si k moři. Doma máme neustálý frmol a chaos, děti hlučné, už jsem to dopracovala tak daleko, že se jednou za několik dní sbalím a jedu sama do Prahy (bydlím za Prahou na vesnici a jsem s druhým dítětem na MD) a tam si v klidu pochodím po nákupech, posedím na kávě, nebo jdu sama do kina, ani nemám chuť volat kamarádkám…

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 11.06.19 17:21

Nejlepsi dovolena v mem zivote :palec: byla jsem sama na deset dni ve Spanelsku a fakt to byla parada :kytka:

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 11.06.19 17:26

Idealni predstava, jela bych hned. Z prace jsem z lidi uz fakt psychicky unavena, potrebuju precist asi deset knih, do toho plavani, potapeni, max jeden dva vylety a vypnuty mobil.

stinga
Kelišová 7022 příspěvků 11.06.19 17:33

Byla jsem sama v Itálii, super

Elenloth
Závislačka 4282 příspěvků 11.06.19 18:08

Jet sama k moři je můj sen, který se ještě asi pár let nesplní. Kdysi za mlada jsem byla sama v Turecku a bylo to super. Já když se tak jednou za rok trhnu na tři čtyři dny, tak si většinou naplánuju tolik aktivit, že bych potřebovala ještě jednu dovolenou. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama