Jižní Vietnam - tipy :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilypad24
Povídálka 44 příspěvků 07.06.19 13:33
Jižní Vietnam - tipy :)

Ahoj ženy :) Obracím se na Vás s dotazem týkajícím se tentokrát dovolené, jelikož vím, že tady se dozvím vždy to, co potřebuji :D Chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás byl v jižním Vietnamu? S partnerem chceme jet na líbánky přelom prosinec/leden právě do těchto míst. Znáte nějaké zaručené dobré lokality s krásnými plážemi? Zkušenost máme s Thajskem, kde to bylo úžasný, ale chceme zkusit něco jiného (respektive jinou zemi, ale vlastně pořád totéž :lol: )a nevíme, zda Vietnam bude to, co hledáme a to jsou právě již zmíněné krásné pláže čistě pro odpočinkovou dovolenou.Moc děkuji za tipy! Mějte hezký den :dance:

Příspěvek upraven 07.06.19 v 13:37

Reakce:
Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36258 příspěvků 07.06.19 13:37

Pokud chceš katalogové krásné čisté klidné pláže, tak bych na tvém místě volila jinou destinaci. Vietnam není 9 plážích, ale kultuře, cestování, poznávání menšin.

Lilypad24
Povídálka 44 příspěvků 07.06.19 13:41

@lucenka nene, špatně jsem to zřejmě formulovala. Byli jsme v thajsku, kde jsme měli tury s batohama, ale i krásné pláže a moře, kterýma jsme si to prokládali. Právě kultura a cestování je to, co nás nadchlo. Uplně jiný svět. Proto znova Asie. Nechceme 3 týdny zustat na jednom mistě. Takže nějaká dominikánská republika, maledivy atd. to není to pravé ořechové :)

Lilypad24
Povídálka 44 příspěvků 07.06.19 13:44

Odpočinková dovolená zmíněna proto, že mi je často doporučován hiking na severu vietnamu a my bychom přeci jen radši to teplo, skutr a koupačky :)

Hvězda diskuse 36258 příspěvků 07.06.19 13:46

@Lilypad24 tak se mi podívej na blog (odkaz v podpisu pod příspěvkem). Ale počítej s tím, že Vietnam má tu infrastrukturu ještě pořád na horší úrovni než Thajsko. Takže třeba i servis ve 4* hotelu občas drhne (nebylo si třeba kam sednout při snídani, protože je nenapadlo odklízet talíře od prázdných stolů apod.)

Hvězda diskuse 36258 příspěvků 07.06.19 13:46
@Lilypad24 píše:
Odpočinková dovolená zmíněna proto, že mi je často doporučován hiking na severu vietnamu a my bychom přeci jen radši to teplo, skutr a koupačky :)

Když on ten sever je mnohem zajímavější. Ale ne v zimě.

Hvězda diskuse 36258 příspěvků 07.06.19 13:52

Ale jinak je celkem pěkný Phu Quoc (pláže, šnorchlování), hodně Rusů. Pak cca 4 hodiny vlakem že Saigonu Mui Ne (v centrální části opět hodně Rusů). My tam byli na Silvestr, ale v ubytování mimo komplexy, u pláže na kitesurfing a tam to bylo celkem v pohodě. Pak je na jihu ve vnitrozemí prý pěkný DaLat a u moře Qui Nhon. Ale tam jsem ještě nebyla.

Lilypad24
Povídálka 44 příspěvků 07.06.19 13:53

Moc děkuju. Ráda si počtu. My jsme bylo zvykli jist porad venku. Musim říct, že jsme zažili krásný bydlení, ale zároveň i fakt příšerný. Takže nás by asi už nic nepřekvapilo. Proto jsme si ale nikdy nezajištovali jídlo s ubytováním a užívali jsme si street food.

Lilypad24
Povídálka 44 příspěvků 07.06.19 13:57

O těhlech plážích jsem četla a právě mě zarazilo, že narozdíl od toho Thajska, vyjede při zadání hesla krásné pláže :D uplny minimum a vždy jen tyhle..začínám panikařit :D jestli nemám být konzerva a radši zkusit jen jiný ostrovy v již vyzkoušeny zemi. Ještě mě lakala Kambodza ale to je taky spíš asi o tom hikingu. Mě baví i tenhle typ dovolené, ale už kvuli zdraví(hrozný alergie a ekzemy) nutně potřebuju maximum času v soli a na slunci

Hvězda diskuse 36258 příspěvků 07.06.19 14:00

@Lilypad24 ještě neturistické a nezničené by mělo být Con Dao.

Váš příspěvek
Reklama