Sama na koncert?

Anonymní
25.1.20 10:45

Sama na koncert?

Ahoj :mavam:
Je divné jít sama na koncert? Moc ráda bych šla, jenže nemám s kým. Kamarádky buď nemohou nebo poslouchají jinou hudbu. Ráda bych šla s někým a ne sama.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.1.20 10:47

Šla jsem a dostala se na afterparty, nejlepší noc mýho života. Případně jestli máš stání, tak domluvit se na fb fanoušků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6302
25.1.20 11:02

Já jdu za necelé dva týdny taky sama. Divné mi to nepřijde, naopak se těším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
25.1.20 11:12

Já chodím většinou a radši sama. Přijde mi to lepší, nemusím na nikoho čekat, a pak se půl koncertu hledat, navíc druhé ženské hrozně zdržují… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34407
25.1.20 11:19
@Anonymní píše:
Je divné jít sama na koncert? Moc ráda bych šla, jenže nemám s kým. Kamarádky buď nemohou nebo poslouchají jinou hudbu. Ráda bych šla s někým a ne sama.

A kdo řeší, s kým tam jsi?
Vůbec by mi to divné nepřišlo a klidně bych šla. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
25.1.20 11:19

Byla jsem minuly rok na Backstreet Boys a nelituju, mozna jsem se mela vic placnou pres kapsu a jit bliz k podiu, ale i tak to byl super zazitek a ano v mym okoli tohle nikdo neposloucha a jen proto ze pujdu sama si je nechat uniknout? Ani omylem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47716
25.1.20 11:35

Sla bych nebo domluv kolegyni, kamaradku :nevim:. Ja jdu letos opet sama na ples. Teda budu tam mit kolegyne. Ale myslim sama bez manzela, ze opet to vyslo blbe, ze bude v praci a volno si vzit nemuze, ze byl cely prosinec a ted dva tydny vybiral nahradni volna (musel) a na ples ho nepusti.
Jsem si zvykla. Kolegyne letos drzi krok, ze taky pujdou bez drahousu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10210
25.1.20 11:40

Klidně sama a pořádně bych si to užila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
25.1.20 11:43

Nikdy jsem nezaznamenala, jestli jsou lidi na koncerte sami nebo s nekym. Tak nejak je mi to naprosto jedno, stejne tak, jako tem ostatnim :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 11:46
@Anonymní píše:
Je divné jít sama na koncert? Moc ráda bych šla, jenže nemám s kým. Kamarádky buď nemohou nebo poslouchají jinou hudbu. Ráda bych šla s někým a ne sama.

Na co se chystáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 13:37
@Kfětoslava píše:
Na co se chystáš?

Až v červnu na koncert troublegangu. Nechceš jít se mnou? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
717
25.1.20 13:44

Chodím sama do kina, na výstavy, do divadla… Většinou na věci, které baví spíš mě než partnera. Někdy tam pak ještě zajdeme spolu, když usoudím, že je to pro oba.
Jediný, co je mi trochu nepříjemný, je jít sama někam do lepší restaurace na večeři :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12178
25.1.20 14:16

Já jezdím už roky sama na koncerty do Prahy, vždycky si tam zařídím nocleh v nějakém hostelu nebo hotelu a ráno jedu vlakem domů cca 4 hodiny jízdy, stojím vždy u pódia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 16:02
@Anonymní píše:
Až v červnu na koncert troublegangu. Nechceš jít se mnou? :mrgreen:

Musela jsem si vygooglit, o co se jedná a není to můj styl :) jinak ale vím, co je to mít jiný hudební vkus než blízké okolí a nemít s kým jít na nějaký koncert. Naposledy to byl Visací zámek 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
25.1.20 20:08

Já byla sama na Kollerovi, taky jsem se bála, bylo mi tam chvíli trapně, ale nakonec jsem si to moc užila :sunglasses: taky nemám zrovna nikoho kdo ho má rad a manžel se sice nabizel, ale když jsem si představila jak by se tam určitě celou dobu šklebil, tak jsem radši odmitla :lol: když se o tom ale někomu zmíním, tak kuli oči a tvrdí že to je pěkné divný, ale mě přijde mnohem divnejsi neudělat něco co chci jen proto, že nemám s kým :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama