Reklama

Samodomo separační fleecové plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeruKol
Povídálka 50 příspěvků 28.02.18 11:44
Samodomo separační fleecové plenky

Ahoj maminy, nastříhala jsem si z metráže fleece na separačky a nevím, jestli to projet na overlocku. Třepí se fleece třeba při praní? Když to oentluju, nebude to to miminko škrábat? Kdo máte koupené separačky - jsou oentlované nebo ne? Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 28.02.18 12:02

Mam koupene. Nektere jsou obsite jine ne. Ty co nejsou se netrepi.

czaky
Závislačka 2518 příspěvků 28.02.18 12:09

Mela jsem taky nastrihane, netrepi. Trosku se kraje v jednom smeru roluji, ale to jde bez problemu srovnat.

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 28.02.18 12:17

Ja jsem jen nastrihala, na nejaky oentlovani jsem se vybodla. Flis se netrepi a separacky slouzily dlouho.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 28.02.18 12:39

Měla jsem nastříhanou deku Irma z Ikey, už ji tam nemají myslím ale. Neparalo se nic, používala jsem separacky na dvě děti.

VeruKol
Povídálka 50 příspěvků 28.02.18 12:44
@Alyss1 píše:
Mam koupene. Nektere jsou obsite jine ne. Ty co nejsou se netrepi.

Díky, a vnímáte nějaké pro a proti u obšitých nebo neobšitých? Láká mě je obšít, ale abych si spíš nepřidělala problémy třeba s tím, že to bude dítko škrábat nebo nevím co :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama