Pleny pro novorozence

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marssi55
Povídálka 18 příspěvků 22.02.18 19:40
Pleny pro novorozence

Ahoj holkyjake jsou podle vas nejlepsi pleny pro novorozence :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6309 příspěvků 28 inzerátů 22.02.18 19:41

Pampers nikdy nezklamaly.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 22.02.18 19:45

Podle toho jak velkého maš novorozence za nas happy nebo pandy pač ty dělají pod 2kg

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5843 příspěvků 22.02.18 19:47

Mě tedy v porodnici vyhovovaly Happy a pak Bella Panda (celé šestinedělí) a pak Sovičky z Tesca (ty jedeme od vel 2 až dosud vel 4 - syn 15m) :)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 22.02.18 19:48

@Kristyna.Vechto­va tesco ma taky sovičky, sovičky ma Albert ne?

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5843 příspěvků 22.02.18 19:51

@Ennny Tesco loves baby mají Sovičky, Albert měl Šmoulí původně a asi jim skončila smlouva tak přešli na Sovičky někdy během konce minulého roku :)

vaks
Kecalka 133 příspěvků 22.02.18 19:53

Happy bella 1(dcerka mela 2950g pri narozeni,2700g pri propusteni)a prvni 4 tydny ji byly dobre jen tyto..pampers premium care jsme meli take, ale byly ji zpocatku velke, protekaly ji z boku, takze ty jsme zacly pouzivat az potom..????

chaela
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.02.18 19:59

My jedeme už druhé dítě v Dm plenkách. Pampers smrdí a jsou zbytečně drahý. Tesco a Albert nesajou. Pandy protékají vrchem spodem.
Ale jak můžeš dle odpovědí vidět, co člověk, to názor. Kup nejmenší balení (počtem) a vyzkoušej. Každýmu miminu i mamce sedí něco jiného.

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 22.02.18 20:01

Měli jsme Pampers Premium Care

Marben
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 22.02.18 20:06

U obou deti pampers. Kupuji výhodně, plena za 3,80kc kus a to mi nepřijde moc. U prvního syna jsem zkoušela víc značek, ale buď je procural, dělali se mu opruzeniny (i přes časté prebalovani) nebo byl pod tou igelitovou plenou úplně zpoceny :nevim:

movahu
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 22.02.18 20:08

V porodnici a dva tydny po propusteni jsme meli bella happy a spokojenost :) a ted tu mame plenky z dm babylove a super :)

Aries6
Generální žvanilka 21768 příspěvků 2 inzeráty 22.02.18 20:11

Já brala v DM. Pampers nemůžu ani cítit. Pak jsem najela na Albert.

vertunka
Závislačka 4037 příspěvků 22.02.18 20:23

Ja davam Pampers premium care. A pd velikosti 3 prejdu na Albert plus zeleny Pampers - podle toho co je kde v akci. Od velikosti 5 zase Pampers pants.

vertunka
Závislačka 4037 příspěvků 22.02.18 20:24
@chaela píše:
My jedeme už druhé dítě v Dm plenkách. Pampers smrdí a jsou zbytečně drahý. Tesco a Albert nesajou. Pandy protékají vrchem spodem.
Ale jak můžeš dle odpovědí vidět, co člověk, to názor. Kup nejmenší balení (počtem) a vyzkoušej. Každýmu miminu i mamce sedí něco jiného.

Me teda prijdou DM pleny taky dost drahy. Srovnatelne s tema Pampers v akci.

Luclic
Povídálka 32 příspěvků 22.02.18 20:28

My jsme taky byli spokojeni s Babylove z DM. Přes internet se pak dají objednat Dada nebo Monperi, které byly taky fajn. Pampersky jsou fakt hrozné smardy. Dostali jsme darem tu řadu premium care a děs běs. Vypadá to, jak kdyby použili nejlevnější materiály, cenově to vůbec neodpovídá. Ani jsme ten balík nedobrali.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama