Samota a těhotenství

19
7.7.15 12:42

Samota a těhotenství

Ahoj, jsem ve 31tt, přítel celkem intenzivně chodí do práce, má volno jen jednou za čas, a a já jsem pořád doma sama, navíc jsem se přistěhovala do Prahy a nikoho tu neznám…Nenašla by se tu také nějaká samotinka co si chce popovídat :)) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

99
7.7.15 12:48

Ahojky. V těhotenství jsem to měla to samé. Přestěhovala jsem se za manželem a on taky většinou nebyl doma. Byla jsem z toho zoufalá. Ale neboj. Za pár týdnů už sama nebudeš a na procházkách nebo na hřišti se seznámíš s dalšíma maminkama a hned to bude veselejší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
7.7.15 12:49

Ahoj, já jsem sice az z Bohumína kousek od Ostravy ale plně te chapu,. Jsem také 31tt, doma mám dva kluky (6let a 2,5) ale kamarádku nemám ani jednu. :,( přítel je taky věčné v práci a s detma člověk denně moc nepokeca 8o
Samota hodně ubiji to znám, někdy hlavně ted v těhotenství to i často obrecim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
7.7.15 12:53

Je to vážně hrozný na psychiku..být sama nemít s kým si popovídat..a když přijede v noci z práce, tak si moc nepopovídáte, a ráno u snídaně toho taky moc nestihnete rozebrat,, :zed: No už se těším až venku bude malej, a budu mít co dělat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
7.7.15 13:23

Ahojky, taky jsem se do Prahy přistěhovala a moc tu nikoho neznám..zatím teda ještě chodím do práce.. no, doufám, že se pak s nějakýma maminkama seznámím. Povídat si klidně budu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
7.7.15 13:28

Ahojky taky jsem ted pořád sama doma ale já si to naopak užívám. Kamarádky mám občas za mnou přijdou ale když nemusím nevyjdu z baráku. Tohle počasí mi nedělá dobře takže ted se snažím nahnat všechno co jsem nestihla před otěhotněním. Ted zrovna sem začala koukat na zoufalé manželky :mrgreen: Užívej si ten klid pak budeš na to vzpomínat jak si byla pánem svýho času a mohla sis dělat co chceš a v kolik chceš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Peťulka2608
7.7.15 13:33
@kacenka8 píše:
Ahojky taky jsem ted pořád sama doma ale já si to naopak užívám. Kamarádky mám občas za mnou přijdou ale když nemusím nevyjdu z baráku. Tohle počasí mi nedělá dobře takže ted se snažím nahnat všechno co jsem nestihla před otěhotněním. Ted zrovna sem začala koukat na zoufalé manželky :mrgreen: Užívej si ten klid pak budeš na to vzpomínat jak si byla pánem svýho času a mohla sis dělat co chceš a v kolik chceš :mrgreen:

Souhlas :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
175
7.7.15 13:45

@kacenka8 Taky souhlas. Když jsem byla těhotná, ty řeči o „užívání si klidu dokud můžeš“ jsem nesnášela. Zpětně jsem tomu ale dala za pravdu. Každopádně jsem též spoléhala na to, jak se to s porodem zlomí, jak budu mít najednou o zábavu postaráno - zklamu tě, časem je to taky steteotyp a samota. Potom je velká výhoda, pokud máš hlídání a můžeš se v něčem seberealizovat, jako normální člověk, ne jen jako maminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
21.7.15 23:05

Ahojky holky, taky jsem se prestehovala do ChomUtoVa za pritelem, protoze ja muzu podnikat odkudkoliv. nikoho tu neznam a vubec nvm kde co tu je. Kdyz pritel je v praci tak ja musim tajne cekat a doufat ze brzo dojde a neco podnikneme. bydlime docela ve velkem byte a ja se tu nejak necitim tak jak bych si pripadala a chtela, v tomto pocasi to ani na prochazku ven nejde protoze bych asi zblaznila :((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
22.7.15 08:06

Ahojky. :) Tak se podívej na nějakou mapu Chomutova a třeba někde v blízkosti bude něco co by tě zajímalo. Jdi se třeba podívat až bude lépe na dětské hřiště tam určitě budou nějáké maminky tak se s nima dej třeba pomalu do řeči a uvidíš :)Potom už budeš mít kamarádky až budeš jezdit s kočárkem :)A za jak dlouho budete mít miminko? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
22.7.15 10:36

@Rony.23 prostě rodiče mám přes 300km daleko a já tu jsem jak nevím co :-( Mno každopádně až bude venku líp snad něco podniknu i sama, každopádně děkuji za podporu :) Naštěstí malou čekáme začátkem října takže to je ještě pro mě dlouhá doba, kdy nebudu doma sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
22.7.15 19:50

@veroa Tak ono za chvilku budeš prát a žehlit na malou a chystat si potřebné no a potom už to bude veselejší :)Já mám rodiče naštěstí jen 13km tak jsme tam s malou 2× týdně. I ve 30ceti jsem hroznej mamánek takže dál od nich bych to nevydržela :) Já jsem teda v těhu. hrála hodně Sims 3 tak mi to uteklo. Po narození malé jsem to odinstalovala pač nebyl čas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
22.7.15 20:36
@Rony.23 píše:
@veroa Tak ono za chvilku budeš prát a žehlit na malou a chystat si potřebné no a potom už to bude veselejší :)Já mám rodiče naštěstí jen 13km tak jsme tam s malou 2× týdně. I ve 30ceti jsem hroznej mamánek takže dál od nich bych to nevydržela :) Já jsem teda v těhu. hrála hodně Sims 3 tak mi to uteklo. Po narození malé jsem to odinstalovala pač nebyl čas :)

Joo tu hru taky miluju :D až se prcek narodí tak mi to taky zkončí a budu na to akorát tak vzpomínat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
22.7.15 20:43

Já mám v plánu že až děti odrostou a osamostatní se tak zase začnu hrát :)V plánu máme 3 děti a zatím máme splněno jen jednou tak to budu hrát tak Sims 10 :D Nebo jsem vyráběla z moduritu loutkové divadlo a nebo malovala obrázky s postavičkama až budeme jednou zařizovat pokojíček. Je pravda, že na toho spoustu času pro sebe ted jenom vzpomínám, ale s malou je to nádherný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
23.7.15 10:20

@Rony.23 @kacenka8 holky o čem to je ta hra? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama