29. tt a koupání

243
5.7.15 19:28

29tt a koupani

Ahoj, prosím o radu..zítra se jdeme koupat, jsem 29tt a dr.mi na minulé kontrole řekla, že mi začíná meknout cipek, nemám tahat těžký věci a vic se šetřit…chci se zeptat kdybych si vzala ty tehot. tampony nemůže to nějak ublížit? ještě mám možnost se koupat v bazénu se slanou vodou, tam by možná šlo bez tamponu? děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.7.15 19:52

Nevím jestli má koupání vliv na čípek, spíš asi ne. Tampony bych si nebrala nacucne se vodou a bude to bych řekla horší než bez nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
5.7.15 19:58
@LuckaPt píše:
Nevím jestli má koupání vliv na čípek, spíš asi ne. Tampony bych si nebrala nacucne se vodou a bude to bych řekla horší než bez nich.

Prave ty tehotensky (Senta protect) se nenasaknou, protoze vodu odpuzuji. Ale pokud se zacina neco dit s cipkem, tak by se bala do sebe neco davat a a druhou stranu bych se bala koupat se bez, protoze je tam pak snazsi prostup pripadne infekce. :think:

• Citovat
  • Upravit
1387
5.7.15 19:59

Na kratke koupani obycejny tampon potrit olivovym olejem. Kvuli pripadnych necistotam, infekci a tak. Takze na chvili, proc ne:--)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
5.7.15 20:15

Holky děkuji já se nutně koupat nemusím…pro jistotu budu odpočívat na lehatku…ale ta slaná voda by na chvilku mohla být v poho bez tamponu, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
5.7.15 20:29

Já bych se vyprdla i na slanej bazén, ale nejspíš se nic nestane, když tam vlezeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
5.7.15 20:48

@Sanyy: slaná voda by měla být mnohem více OK než jakýkoliv jiný bazén. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
5.7.15 21:27

Normálně bych se koupala. bez tamponu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu