Samota nebo smrt?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ChriS93
Povídálka 39 příspěvků 13.09.17 21:25
Samota nebo smrt?

Milé diskutující, co byste si vybraly v této situaci?

Měly byste špatnou karmu a díky ní a kartářce byste věděly, že váš osud je žít sama. Nikdy nezažít lásku, romantiku, svatbu, nic. Teď mám dvě možnosti - smířit se s identitou staré, opuštěné ženy bez rodiny nebo zemřít tragicky sebevraždou v mladém věku?

Podotýkám, že nejsem a nikdy nebudu kariéristka a ani feministka. O svojí práci a vzdělání se nehodlám bavit. Nechci být ničím. Feminismus je blbost. Nechci profesní život. Z duše mě nebaví cestovat. Baví mě jen čtení, hudba a umění. A vykuřování a filozofování. Nikdy nerozjedu život, který single mají - tedy posedlost a fanatismus do vlastní práce, feminismus, cestování. Nejsem ten typ. Jsem bez vztahu typ zhrzelé umělkyně.

Dokázaly byste přežít celý život bez lásky nebo se zklamáním nebo byste si sáhly na život vědět, že nikdy nezažijete lásku? Já se cítim, že bez lásky chci být neživá hmota.

A myslíte, že sebevržda v mém případě je omluvitelná u Boha? Nemá mě právo trestat. Já chci mít taky dobrou karmu, lituju činů z minula, ale já chci taky lásku.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Mango_Lassi
Echt Kelišová 9029 příspěvků 13.09.17 21:30

Psychiatr ti pomůže
https://www.emimino.cz/…teti-296909/

ChriS93
Povídálka 39 příspěvků 13.09.17 21:30

****, nevíš proč jsem sama. Může za to karma. A já se neumím smířit s tím 30 a 40 + a být single

edit admin: vulgarismy

Kikin16
Kecalka 134 příspěvků 13.09.17 21:33

Promin, ale vykaslala bych se na udajne spatnou karmu a nejakou kartarku.

To co zazijes, to preci neni predem dane.. je to o tom, jak premyslis.

Jestli se nesnazis jen vyvolat bourlivou diskuzi a myslis to vazne, tak ti nerozumim. Jsi zdrava? Nejsi v nouzi? Mas nekoho blizkeho? Jestli jsi odpovedela ANO alespon na neco, tak preci mas strasne moc.

Barbucha3
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 13.09.17 21:33

Kartářka kecá.

ChriS93
Povídálka 39 příspěvků 13.09.17 21:35

Můžeš mít všechno, ale bez lásky je celý život marnost nad marnost. A je mi skoro 25, na narozeniny se zkalím a bez žiletky je nedám. Se z toho věku zblázním a jsem ráda, že jsem se ještě nevřítila pod vlak. Všechny holky se vdaly, mají děti a já v tomhle věku sama? Ten tlak společnosti nejde vydržet. Ještěže jen chlastám a nemakám a nikdo mě neoznačí za kariéristku :D :dance: :dance: :dance: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Hannah345
Kecalka 267 příspěvků 13.09.17 21:35

Nechápu ten výlev :nevim: souhlasím s tím, že by nebylo špatné popovídat si s nezaujatou osobou-psychologem. Protože uvažovat nad sebevraždou kvůli výroku kartářky a nějaké fámě o karmě 8o

Pechynna
Kecalka 240 příspěvků 13.09.17 21:35

Prosím vyhledej co nejrychleji lékařskou pomoc (psychiatra)
Mluv o tom s ním dej mu i přečíst co si psala sem

Mango_Lassi
Echt Kelišová 9029 příspěvků 13.09.17 21:37

Já bych se radši smířila se single osudem :lol:

astoret
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 2 inzeráty 13.09.17 21:37
@ChriS93 píše:
Můžeš mít všechno, ale bez lásky je celý život marnost nad marnost. A je mi skoro 25, na narozeniny se zkalím a bez žiletky je nedám. Se z toho věku zblázním a jsem ráda, že jsem se ještě nevřítila pod vlak. Všechny holky se vdaly, mají děti a já v tomhle věku sama? Ten tlak společnosti nejde vydržet. Ještěže jen chlastám a nemakám a nikdo mě neoznačí za kariéristku :D :dance: :dance: :dance: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

prej tlak. v dnesni dobe svobodnych tricatnic..ach booze. asi se hodne nusis, ksyz tu trolis, co? jedna zalozena diskute zajimavejsi nez druha :lol:

ChriS93
Povídálka 39 příspěvků 13.09.17 21:38

Ale mě zajímalo, jestli byste si být v určitém věku stále single sáhly na život nebo to dokázaly přežít? A ne že se mám léčit. Co mi asi cvokař řekne? Napíše mi chlapa na recept? Nebo mě bude učit pozitivní psycho a plno pičovinám a já mu jebu na to mít práci a koníčky? Já bych se chtěla starat o manžela a ve volnu kouřit a poslouchat Duality.

ChriS93
Povídálka 39 příspěvků 13.09.17 21:39

Lepší než mít nudnej život zlatíčko. Proč bych měla dělat kariéru na co jako? Nikdy v minulosti ji ženy nedělaly. Však jsou ty kariérní 30 starý panny, frnda zalepená

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32778 příspěvků 13.09.17 21:39

@ChriS93 kartarka je podvodnice, zavolej ji a rekni, ze vazne uvazujes o sebevrazde, at ma nejakou zpetnou vazbu toho, co pacha na lidech. Meli by ji zavrit. Ty si dojdi na psychinu.

teoreticky: u me sebevrazda ze zavaznych duvodu omluvitelna je, ale toto opravdu neni ten pripad. Zij svuj zivot a uvidis, zda opravdu budes sama a nestastna a pak to kdyztak nejak res.
Mimochodem nemusis byt sama a opustena, muzes byt treba maminkou v detske vesnicce, nebo nejak jinak se vetrit do spolednosti lidi, kteri jsou potrebni.

Mango_Lassi
Echt Kelišová 9029 příspěvků 13.09.17 21:39

@ChriS93 být singl je lepší :lol:

ChriS93
Povídálka 39 příspěvků 13.09.17 21:41

Ale to není vztah a láska. To můžu sedět v knajpě s ostatními a stejně jsem sama.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Celý život jsem byl ošklivý, říká nejvíc sexy muž roku Blake Shelton

Country zpěvák Blake Shelton (41) se zařadil k hvězdám jako Brad Pitt,... číst dále >

Koupelna bez teplé vody a všude zima. Mise pomohla tátovi s malým synem

Svého drogového období Julián (29) lituje. Jenže nezůstalo bez následků, ze... číst dále >

Reklama