Samotest na místě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 19:59

Samotest na místě

Zdravím, jelikož se chci ujistit, tak se raději zeptat. Pokud půjdu do restaurace, baru atd atd, tak si nohu udělat samotest, jak jsem pochopila. To znamená mít s sebou libovolný samotest, který si koupím a vstupu si ho udělat nebo jak? Upřímně si neumím představit, ze v baru si dělám samotest :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9455
1.11.21 20:05

Můžeš si ho udělat doma, test pak vyfoť a doma výplň čestné prohlášení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15453
1.11.21 20:08
@xsaleen píše:

A toto čerpáš z jakého zdroje? V oficiálním pokynu Ministerstva zdravotnictví o tom není ani zmínka https://covid.gov.cz/…zoven-sluzeb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10903
1.11.21 20:12
@xsaleen píše:
Zákazníci se nicméně nadále budou moci při návštěvě restaurací prokazovat také na místě provedeným samotestem na covid-19. Potvrdil to mluvčí ministerstva zdravotnictví Daniel Köppl.

Z toho podle mě jasně plyne, že doma vyplněný čestný prohlášení bude asi k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
1.11.21 20:15
@xsaleen píše:

Od 1.listopadu jsou jiná pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 20:34

A jak tedy postupovat? :D

• Citovat
  • Nahlásit
10903
1.11.21 20:56
@Anonymní píše:

Díky bohu, že tyhle nesmysly nemusím vůbec řešit. Jen ukážu kód a podrbejte mě na zádech.

No můžeš mít s sebou koupenej nebo si koupit a udělat oboje v hospodě při příchodu. To je podle mě jedno a nikde jsem to neviděl striktně rozlišeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3504
1.11.21 20:58
@Anonymní píše:

Nechej se naočkovat. A nebo si dál kupuj testy a testuj se na místě. Mimochodem z lékáren lidi komplet vykoupili všechny testy - alespoň u nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15453
1.11.21 21:01
@Anonymní píše:

Máš tři možnosti. Nechat se naočkovat, dojít si na oficiální PCR nebo antigenní test a nebo přijít se svým testem do hospody a tam se u vstupu otestovat. No a nebo čtvrtá možnost - nechodit do hospody a popíjet doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13893
1.11.21 21:04
@nozu píše:
Máš tři možnosti. Nechat se naočkovat, dojít si na oficiální PCR nebo antigenní test a nebo přijít se svým testem do hospody a tam se u vstupu otestovat. No a nebo čtvrtá možnost - nechodit do hospody a popíjet doma.

Ještě může pochlastávat u výdejního okénka, popř. v „restauraci“ v nákupním centru. Tam se testy nepožadují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17129
1.11.21 21:04
@Anonymní píše:
Zdravím, jelikož se chci ujistit, tak se raději zeptat. Pokud půjdu do restaurace, baru atd atd, tak si nohu udělat samotest, jak jsem pochopila. To znamená mít s sebou libovolný samotest, který si koupím a vstupu si ho udělat nebo jak? Upřímně si neumím představit, ze v baru si dělám samotest :D

Přijdeš do hospody, vyštouráš se a ukážeš výsledek. Co nemůžu pochopit je, že do hospody to stačí a na cvičení ne. Absurdní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6306
2.11.21 08:29

Snažím se to představit v reálu :D

Přijdu do hospody, vejdu. Za dveřmi vytahuji test, tam stojí nekdo z obsluhy, kdo ti kontroluje. Před ním se stouram v nose či plivu. Čekám 15 minut na výsledek. Vše u dveří hospody… Nebo se host může usadit a udělat test u stolu? Co když bude pozitivní? Pak cca 15 minut strávil v hospodě, kde je třeba dalších X lidi… Všichni jdou do karantény?

Je to sranda, ta naše opatření :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11375
2.11.21 08:48
@Fazulina píše:
Snažím se to představit v reálu :D

Přijdu do hospody, vejdu. Za dveřmi vytahuji test, tam stojí nekdo z obsluhy, kdo ti kontroluje. Před ním se stouram v nose či plivu. Čekám 15 minut na výsledek. Vše u dveří hospody… Nebo se host může usadit a udělat test u stolu? Co když bude pozitivní? Pak cca 15 minut strávil v hospodě, kde je třeba dalších X lidi… Všichni jdou do karantény?

Je to sranda, ta naše opatření :lol:

V Rakousku jsem to v létě zažila dvakrát - v jedné restauraci měli testovací stolek bokem v takovém salonku, podruhé poslali paní udělat si test na parkoviště do auta, za 10 minut se vrátila s výsledkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17129
2.11.21 08:52
@ivašot. píše:
V Rakousku jsem to v létě zažila dvakrát - v jedné restauraci měli testovací stolek bokem v takovém salonku, podruhé poslali paní udělat si test na parkoviště do auta, za 10 minut se vrátila s výsledkem

Takze s tim teoreticky muze svindlovat stejně, jako kdyz si ho udela doma :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2703
2.11.21 08:59

Uděláš si test doma, sebou si vezmeš jeden novej. Otestuješ se jen jako. A ten původní budeš ukazovat všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat