Samovolný potrat ve 4. týdnu těhotenství

24.2.20 14:33

Samovolny potrat 4.tt

Ahojky holky, dneska jsem ve 4.tt začala krvacet, před 2mesici kyretaz a dnes samovolny potrat, jeden už mám za sebou, kdy mi v noci bylo opravdu z toho zle, ti jsem byla někde ale 7.tyden, mate zkušenosti, když je to takhle brzy? Byli velký bolesti, odchazelo to v klidu?:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6264
24.2.20 14:34

@Klaraslunicko 4tt je teprve před vynecháním menstruace ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 14:37

@karkarka na ultrazvuku jsem 4.tyden, teda teď už nejsem, teď už krvacim a čekám co bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13358
24.2.20 14:40

To není potrat, ale biochemické těhotenství, které odchází se zpožděnou menzes. 4tt není na ultrazvuku snad ještě nic vidět, jen zvýšená sliznice. Embryo evidentně nebylo kvalitní, stává se to dost často. Kdyby jsi netestovala tak brzo, tak o tom ani nevíš. Zažije to většina žen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 14:43

@Janli malinko to tam vidět šlo, dneska teda už moc ne ale před týdnem docela ano, nebylo to bůhví jak, ale bylo to tam :(. Takže se nemusím bát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
24.2.20 14:44
@Klaraslunicko píše:
@karkarka na ultrazvuku jsem 4.tyden, teda teď už nejsem, teď už krvacim a čekám co bude

Ve 4tt ještě na UTZ není nic vidět. Je to ještě před menstruací, takže pouze zvýšená sliznice, která je však pro luteální fázi typická. Pokud někdo potratí ve 4tt, tak je to biochemické těhotenství, o potrat jako takový se ani nejedná, přijde menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 14:46

@bartsch 33 dni to přesně je od té doby, kdy se to stalo…ne ze bych to nějak hlídala, ale byl to jediném den, kdy jsme spolu něco měli…na ultrazvuku to malinko vidět šlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
24.2.20 14:49
@Klaraslunicko píše:
@bartsch 33 dni to přesně je od té doby, kdy se to stalo…ne ze bych to nějak hlídala, ale byl to jediném den, kdy jsme spolu něco měli…na ultrazvuku to malinko vidět šlo

Co se stalo? Styk, ze kterého jsi otěhotněla? Ale tak k těm 33 dnům musíš připočítat ještě dva týdny a máš správný tt. Jsi tedy v 7tt a ne ve 4tt. Pak ano, to už těhotnetsví na UTZ vidět je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 14:51

@bartsch já se v tom ztrácím už. 22.ledna jsem otěhotněla, to vím přesně a teď je 24.unora, tak asi tak. Jsem z toho špatná, je to už po 3.a bojím se co přijde v noci :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13358
24.2.20 14:54

Kdy jsi měla poslední menzes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 14:56

@Janli někde 6-8 leden a stalo se to 22.ledna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
24.2.20 14:56
@Klaraslunicko píše:
@bartsch já se v tom ztrácím už. 22.ledna jsem otěhotněla, to vím přesně a teď je 24.unora, tak asi tak. Jsem z toho špatná, je to už po 3.a bojím se co přijde v noci :(

Těhotenství se nepočítá od ovulace, ale od začátku cyklu. Ke dni otěhotnění musíš tedy ještě připočítat 14 dní a máš správný týden těhotenství. Jsi tedy už v 7tt :( Pokud se to stalo v takové fázi těhotenství už poněkolikáté, asi bych zvážila nějaká vyšetření :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 14:59
@Klaraslunicko píše:
@Janli malinko to tam vidět šlo, dneska teda už moc ne ale před týdnem docela ano, nebylo to bůhví jak, ale bylo to tam :(. Takže se nemusím bát

Před MS by si tě ani mudr nepozval na UTZ, pozývá až několik dní po vynechání MS, většinou 6. - 7. tt

Příspěvek upraven 24.02.20 v 15:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 14:59

@bartsch stalo se to už třikrát, z toho jednou kyretaz a dvakrát samovolně a jednoho chlapečka jsem donosila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.20 22:56

4tt? To asi nebil. Měla jsem spozdeni co by odpovidalo 4tt. O potrat určitě nešlo. 6-7to uz ano.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama