Šampon a jiný kondicionér?

9.2.20 19:00

Šampon a jiný kondicionér?

Holky, zajímá mě, pokud mám nějakou značku šamponu, mohu k tomu použít jinou značku kondicionéru? Nebo se to nedoporučuje, a vlasum to nepomůže, ba naopak ublíží? Dostala jsem takový mix kosmetiky, všeho chuť značek, tak nevím zda to takto spojit, nebo raději ne.. šampon isana z Rossmann arganol repaire a kondicionér Garnier botanic therapy Coco Milk macadamia. normalne mám dost zničené vlasy, takové bez života, mastné a s lupy..oboje se tváří že by mi mohlo pomoct, ale takto dohromady? Díky moc za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

776
9.2.20 19:08

Pokud mas az takove problemy z vlasama, tak to vsechno vem a vyhod, protoze tohle je jedno lepsi jak druhy…Vsadila bych spis na prirodni kosmetiku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
9.2.20 19:20

Úplně běžně používám šampon a kondicioner rozdílné značky. Upřímně - nikdy by mě nenapadlo, že by to mohl být problém. Mám hodně jemné vlasy, myju téměř denně, značky dost střídám. Každý balzám mi nesedne, od Garnier botanic jsem teď měla naposledy, ale už si ho nekoupím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 19:45

@TeSudička a nějaký konkrétní tip? Jako popravde zkusila jsem kde co, dokonce i šampony přes 400kč doporučené přímo kožní Dr., Sice lupy zmizely, ale vlasy ráno umyté, a večer jsem je mohla zdimat, takže tudy taky cesta nevedla.. takže proto jsem teď zkusila levné, třeba pro mě účinné :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 19:46

@Meduňková díky. Právě jsem si nebyla jistá zda to je jedno, či ne. Takový odborník, nebo fanoušek kosmetiky atd nejsem, tak se zkouším optat snad zkušenějších

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3580
9.2.20 19:51

Mně kadeřnice říkala, že by mělo být obojí stejné a jednou za čas vyměnit za jinou značku nebo druh. Ale nemyslím si, že by to mělo až takový vliv. Spíš si nech poradit od kadeřnice, aby ti zkusila najít nějaký na míru. Mně vyhovuje Kerastase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
9.2.20 20:29

@olíímečíř rozumim ti, ja jsem utratila majlant, nez jsem nasla, co mu vyhovuje. Nakonec mi dela dobre Urtekram kokosovy sampon a kondicioner bezoplachovy. Muzes zkusit i brezovou nebo koprivovou vodu- v DM stoji kolem 20kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama