Šampon na seboreu

1954
9.3.21 20:56

Sampon na seboreu

Dobry vecer, chci se poradit ohledne seborey ve vlasech…trpim na ni od mala, je mi 40 a samponu jsem vyzkousela xy, nekdy zaberou, nekdy ne..ale zajimalo by me, jestli je nejaky vhodny na barvene vlasy..nebo jestli je sampon na barvene vlasy, ktery seboreu nezhorsi…
Diky za odpovedi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14683
9.3.21 21:16

Syn trpěl na seboreu a nejlépe mu zabral šampon od Vichy z řady Dercos. Úplně se jí po mnoha letech zbavil. Je na citlivou pokožku, podle mě by neměl vadit ani na barvené vlasy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
9.3.21 21:20

Já jsem spokojená s Bluecap šamponem 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
9.3.21 21:23

Nebo jsem používala i Sebclair ten byl taky celkem ucházející.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1954
9.3.21 21:28

@nozu vichy mam odzkouseno, nepomohl..stejne jako bioderma, ducray, eucerin…podle me, jak mam na hlave neprodysnou deku, tak sa mi ta kuze porad zaparuje..pokozku hlavy mam treba i po 2 hodinach od umyti vlhkou..to nemluvim o tom, ze hodne sportuji a hlava se furt poti..proste porad dokola :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
9.3.21 21:38

@romik0013 po umti je lepší si hlavu vyfoukat aspoň u hlavy ať je ta pokožka suchá než aby samovolně usychala. Mě to poradila kadeřnice a od té doby co to tak dělám je to lepší, hlavně to strašné svědění. Vždycky to fouknu studeným vzduchem a ne teplým abych tu pokožku zas moc nevysusovala ještě horkým vzduchem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
9.3.21 21:50

Sampon Ducray kelual DS, používá má dcera a fajn. Od Ducray jsou potom i jiné řady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
633
9.3.21 21:50

My doma používáme značku Maria Nila Heal- synovi zmizela seborea po pár umytí, cca pěti 🤔, mně pomáhá na růst vlasů a proti vypadávání vlasů, barvím se teda hennou a nemám pocit, že by mi to stahovalo barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1954
9.3.21 22:03

@Klara0225
Tohle vim, ze by mohlo fungovat..pred 5 rokama sem si jenom kvuli tomu koupila fen a jeste sem ho nepouzila :mrgreen: nebyl nikdy cas po umyti 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
9.3.21 23:21

My používáme Revalid. Není tak drahý. Muž trpěl na seboreu, ale mírnější. Koupili jsme Revalid na lupy a pokožka se mu zklidnila. Pravda, že prvních asi 14 dní si to oplachoval Jarischovym roztokem.. :think: Taky mu pomáhá to fénování vlažným vzduchem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
10.3.21 06:23

@romik0013 tak třeba vyzkoušet 😂 ať tam neleží chudák zbytečně 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8202
25.3.21 17:44

Výrobky tradiční čínské medicíny, prosím SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat