Sandálky - jaké?

182
20.6.05 20:45

Sandálky - jaké?

AHoj,
prosím vás o radu a zkušenosti, zda jsou pro roční, dost dobře chodící dítě, vhodnější sandálky se zcela volnou špičkou či s páskem i přes špici - kvůli okopaným prstíkům.
Také máme problém se suchým zipem. První botičky, které měla dcera na suchý zip neustále sundávala a ocucávala ten zip, teď mám strach koupit sandálky se suchým zipem nahoře a bohužel jsem v obchodě zatím jiné nesehnala. Sháním samozřejmě kotníčkové s normální přezkou i nahoře, firma Essi takový druh má, ale nejsou nikde tady v okolí. Máte někdo podobnou zkušenost? Je možné, že když teď lépe chodí, nebude si tolik sandálků všímat a vyzouvat je? (Samozřejmě se mi nechce kupovat sandálky za 500,–- aby byly pořád někde pohozené :( )

Děkuji moc Mája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1503
20.6.05 20:52

Ahoj!
mně Katuška taky první sandálky neustále sundávala a okusovala. Letos jsem sháněla s přezkou - marně, takže jsme nakonec skončili opět u kožených, ortopedických a na suchý zip. Kupodivu ji to přešlo a ani je nesundává, ani neokusuje. Porozhlídni se po zdravotních potřebách, mají tam celkem slušný výběr botiček.
miselline+kačenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
20.6.05 21:25

Ahoj, taky potvrzuju, ze suchy zip najednou prestane chodici dite bavit a boticky si nechava na nozkach. NAse mala si je sundava maximalne v kocare a to uz neni az takovy problem uhlidat.
Shanela jsem pekne sandalky kde se dalo a nakonec jsem narazila na zdravotnickou prodejnu, kde meli moc hezke celokozene sandalky SANTE a k tomu za velmi solidni cenu - kolem 350 Kc.
Drzim palce, at nakoupite co nejlip.
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
20.6.05 21:29

Ahoj, naše vynalézavá princezna si naopak sundavala botičky zavazovací i s přeskou, suchého zipu si nikdy ani nevšimla :D . Co se týče pásku přes prstíky, myslím že být nemusí. Každé dítě někdy zakopne, ale ukopnuté prsty jsme ještě nikdy neměli :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
20.6.05 23:02

Ahojky,

náš malej si taky rozepíná sucháčky :lol: , ale jen v kočáře, jak chodí po venku, tak ho to vůbec nezajímá.

A stejně budeš muset koupit botičky malinko větší, tak o číslo a to ten paleček tam bude schovaný. My máme taky botky, kde paleček kouká a je to v pohodě :wink: .

Ahoj Smokie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
21.6.05 04:34

Ahoj
tak ja naopak si myslim ze tak male deti by meli mit uzavrenou spici na jakekoliv bote. Zakopavaji jeste hodne a padaji taky…nejde jenom o to zakopnuti ale i padem si muzou odrit prstiky. Nevim proc to zbytecne riskovat. Ja jsem dospelak a kdyz si nahodou nekdy skopnu palec tak bych vyletela z kuze. Mrnousovi toto nepreju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
21.6.05 07:54

Ahojky,
tak Lucinka měla první sandálky ve 14ti měsících s otevřenou špičkou a letos jsem koupila opět otevřené. Ač by mohla o zakopávání a padání napsat román, tak nikdy neměla ukopnutý žádný prstík. Zato kolínka a holeně má jak vymalovaný, takže by spíš než uzavřené boty potřebovala chrániče od kolen ke kotníkům. :lol: No takže takhle u nás. Jsem ráda, že ty botičky aspoň víc větrají, když jinak jsou dost uzavřené. Jo a k těm sucháčům. Loni byly s přezkou, ale letos na sucháč a sundavá si je velmi ráda i když už jí jsou 2 roky. Ale už si je hlídá a aspoň jí není zbytečně horko, když sedí v kočáru. A díky tomu, že jsou na sucháč, tak jsou zas hned nasazený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
21.6.05 10:16

Náš synek, když padá, tak taky padá spíše na kolínka, ale hlavně na ručičky, takže u nás ty palečky taky nejsou ohrožené :wink: .
Asi každé dítě padá jinak, tak si toho všimněte a podle toho můžete koupit boťky :lol: .

Pá Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
21.6.05 11:01

Taky máme první botičky sandálky s otevřenou špičkou.A ne,že by nezakopávala a nepadala,ale buď na kolínka,nebo si čupne na zadeček.Co je nosí,tak má palečky v pohodě,když pobíhala po bytě bosa,tak měla v jednom kuse olámané nehtíky na palcích,takže se asi okopávala.Teď v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
22.6.05 15:47

Lesino, chci se tě zeptat na ty sandálky SANTE. Koukala jsem na jejich stránky, ale nic takového tam nemají. Myslím ale, že jsem takové botičky v jedné lékárně viděla. Můžeš mi napsat, jak vypadají - jsou kotníčkové? A jak vám vyhovují?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
22.6.05 18:43

Ahoj Pimpo,
detske boticky jsem na strankach Sante taky nenasla, ale jsem s nima opravdu spokojena - jsou celokozene, vcetne vnitrniho prostoru boticky, maji zvyseny kotnik a pevny opatek. Navic se mi i libi - nejsou prezdobene a hodi se jak ke kalhotam, tak i k sukynce. Navic jejich cena mi prijde opravdu prizniva - urcite staly pod ctyri stovky. Jen je treba je vyzkouset - i kdyz Adla nosi velikost 24, tyhle boticky jsem ji kupovala ve velikosti 25. Jo a ukopnuty palec jsme v nic nemeli - kdyz se koupi vetsi velikost - coz se kupovat ma, tak je palecek chraneny presahujici podrazkou..
Pokud budes chtit botky okouknout, muzes se podivat na http://rodina.cz/…um/photo.ASP?… - ale neni to bohuzel detail. Kdyz mi posles mail, muzu ti je vyfotit a poslat.
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
22.6.05 20:39

Lesino, moc děkuju za tak vyčerpávající odpověď. :D . Já jsem si dnes uvědomila, že tady kousek od nás je obchod s touhle obuví a stihly jsme tam dojít. Jsou opravdu pěkný, jak píšeš nejsou přezdobený - to se mi taky moc líbí. Jsou teda o něco nižší než dělá Essi, ale obout jsem je nezkoušela, chtěla jsem jen sondovat co mají a za jaké ceny. Bohužel, o 350-ti korunách si můžu nechat jenom zdát, tady stojí 469,–- - což je ovšem na Prahu příznivá cena :D . Za tuhle cenu mají všechny velikosti až do 29. Měli tam takové kožené jako tenisky - taky vyšší, byly měkoučké a moc se mi líbily - ale stály 760,–-, což moc levný teda není. Ale zaujalo mě to a až budem potřebovat, tak se na ně zajdem podívat pořádně.

PS: máš krásnou holčičku a myslím, že přímo tyhle botky jsem viděla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
22.6.05 21:41

Ahoj Pimpo,
dekuji za pochvalu te nasi Dracice, je to s ni sice narocny, ale je to fajn :) Ovsem prazske cenove relace botek Sante me dost sokovaly - a tak jsem premohla vlastni lenost a pozadala manzela, aby mi podal krabici od nasich botek… Staly presne 372 Kc. Takze o chlup vic, nez 350 Kc, ale presto o hodne min nez v Praze.
Sobe jsem si tam take koupila sportovni kozene sandaly - takove ty paskove - obvykle stoji kolem 1000 - a staly 668 Kc :) Takze pro sebe jsem si objevila zajimavy obchudek s botama :)
Jen ta uctenka je srandovni: obsahuje dvoje boty, porodnicke vlozky, panadol a bepanthen :D:D:D:D:D
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
22.6.05 22:05

Já to pořád říkám, že ta Praha je mi k ničemu...... :D . Můžu se po nich podívat ještě jinde, ale pochybuju, že by byly levnější. Tohle je něco jako firemní prodejna. Ale jak říkám - 469,–- kč je v podstatě levné 8O .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
23.6.05 17:38

Lesino tak si představ, že jsem dnes jela do centra a zašla se podívat do druhé firemní prodejny Santé a 8O - mají je tam levnější (kosek od Václaváku!) ..... to je teda síla, zase je to u nás nejdražší :( . Problém je v tom, že od července má být lístek na tramvaj za dvacet korun, takže nějaká nákupní turistika se mi už nevyplatí. To co ušetřím projedu a ještě se nadřu. Tady u nás si dojdem pěškobusem :( .
Ty dětský sandálky tam stály 436,–- (nebo 439,–- to už je jedno) a ty sportovní sandály, jak jsi o nich psala nějak okolo 660,–-. Takže díky za tip :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama