Sandálky na písek?

393
18.5.17 08:16

Sandálky na písek?

Ahoj holky, chci se zeptat, chci koupit dcerce(v srpnu 2 roky)na léto sandálky. Ale teď tak přemýšlím, že vlastně prakticky ať jdeme, kam jdeme, vždycky aspoň na chvilku skončíme na hřišti s pískem. Dáváte svým dvouleťákům na písek sandálky? Jde mi o to, abych nekoupila za 1500 sandály, které pak holka nebude nosit, protože jí na písku budou vadit.
A zeptám se ještě i jinak, jaké boty přes léto nosí vaše podobně staré děti? Nějaké, v kterých se jim nepotí nožka a snesou všechno - procházku, písek…
Předem děkuji za odpovědi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.5.17 08:21

Ano, sandalky nosí i na pisek. Na jaro a léto ma boty: kožené kotníčkové, kecky platene, sandalky kotníčkové, holinky, kecky polstrovane a na chalupu crocsy. Do sandalku ma většinou fusky, protože nema rad chození naboso. Pisek je mu buřt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
18.5.17 08:27

My máme s gumovou špičkou. Vypadají jako derovane tenistky :D. Oba s ponozkama jelikož jim vadil pak písek na bosé nohy. Normalka ze sportu.

• Nahlásit
  • Citovat
13873
18.5.17 08:28

Moje deti nosi sandalky s ponozkama.. i na pisek.. pravda, ze podle toho ty sandalky vypadaji, ale neresim to.. po lete je vyhodim.. a urcite mivaji s uzavrenyma paleckama..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
18.5.17 08:28

@Alushka.S
Tak na písek jsem sandálky fakt nedávala… Prostě letní tenisky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12774
18.5.17 08:29

Dneska jdu koupit sandály a počítám, že je nesundají minimálně do konce srpna :mrgreen: takže ano, dávám sandály i na písek, ale dávám do nich ponožky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19177
18.5.17 08:29

@Alushka.S Jo, dávám. Se prostě vyklepe, když se jde domů. Lepší, než pařit nohu. Případně na písku si některé děti i boty sundavají a jsou bosky (mým se to bihužel moc nelíbí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49138
18.5.17 08:30

No, písek vysypávám i z tenisek. Spíš počítej s tím, že ty sandálky může na písku hodně rychle odrovnat. Ale jinak v tomhle věku měla dcera jedny celoročky jaro-léto a druhé léto-podzim (jak jí rostla noha) a na léto k tomu sandálky. A když bylo na ně počasí, nosila je furt, i na písek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
18.5.17 08:36

Nosíme i na písek sandálky, ale asi budeme nosit něco jiného. syn nedělá skoro celou dobu nic jiného, než se zouvá a vysypává písek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
18.5.17 08:37

Holky, moc díky za odpovědi. :) Sandálky koupíme, nakonec půjdeme asi do Keen Seacamp na podrážce CNX, tak snad vydrží i ten písek. :)
Ještě jednou moc díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15114
18.5.17 08:40

@Alushka.S Pro děti okolo 2 let jsem kupovala na léto sandálky s uzavřenou špicou. Pokud bylo teplo, nosily je a bylo jedno kde jsme byli. Takže i na písek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
18.5.17 08:46

Na písek jsem dávala plátěné tenisky, ale stejně se prtě většinou vyzulo a v písku byla bosa, aby jí nelezl písek do bot a do ponožek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
18.5.17 08:50

Mpje děti nosí většinu léta sandálky, ale na hřišti se většinou stejně zují a v písku nebo kamínkách chodí bosky. Nemusí se nic vyklepávat a pro nohy je to zdravé ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
18.5.17 08:54

Taky neřeším kam s nimi vlezou, písek se vyklepe…starší má keeny a mladší má teď ty nové od Alpine pro (podobné jako Nike sunray)…mají takovou dobrou špičku, na to co ona všechno provádí, minulý rok je měl syn a spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
18.5.17 09:16

@catherine100 Právě na Nike Sunray protect a Alpine Pro Punita jsem měla zálusk, ale holce ani jedny nesedí. Neskutečně v nich šmajdá, nedrží jí dobře na patě. :( Tak snad jí budou sedět ty Keeny, jinak už nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama