Sands alive!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emma217
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 15.11.14 18:00
Sands alive!

Holky máte s touto modelínou spíše pískem zkušenost? Chtěla jsem malé koupit modelínu, ale toto mě zaujalo mnohem více a hlavne je to nemastné. Nějaká videa jsem zhlédla i na youtube.

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
Manticora
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 15.11.14 18:06

Zkušenost nemám, ale klukovi jsem to koupila k Vánocům. Viděla jsem videa a líbilo se mi to, tak ještě aby to ve skutečnosti fungovalo. Ráda si počkám z zkušenosti z praxe.

Svetluška82
Stálice 61 příspěvků 16.05.18 16:44

Za nás zklamání :cert: vůbec to nevypadá jako na videu, nedrží to pohromadě jak by mělo, a hlavně jde hodně blbě vyklepat z bábovky, syn, 4 roky to nedokáže, a tak po 5 min ho to nebaví..
Ohledně modeliny, tak je to úplně jiný druh zábavy něž písek. S modelinou se hodně procvicuje jemná motorika..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >