Paní pavouková - hra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petan
Kecalka 204 příspěvků 14.11.14 17:34
Paní pavouková - hra

Holky, máte někdo doma hru Paní pavouková? Není to blbost? Moje 5,5 letá dcera se „zamilovala do reklamy“ na tuhle hru a chce jí k vánocům. Ale mě to připadá jako strašná blbost… Máte někdo doma a hrajete? (nepište mi prosím, že jste koupili k vánocům pod stromeček atp - ptám se na ZKUŠENOSTI), mám děti 5,5 a 7,5 a myslím, že to u nás zapadne do skříně a nikdo si na to ani nevzpomene… Co myslíte? Můžete např. srovnat s Padajícíma opičkama? O tom jsme taky mluvili, ale taky mi to přijde pro menší děti než mám já. Předem děkuju za zkušenosti! P

Reakce:
tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 14.11.14 18:49

Ja s tim teda zkusenost nemam, ale jak pises, tyhle hry jsou uplne kraviny a za chvili skonci zapomenute v koute. Samozrejme se ale musi prodavat, proto libive reklamy, ktere si deti zamiluji :palec: ja jsem takhle dojela na ty pudinky Paula :roll:

bessy
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 25.12.15 10:30
PANI PAVOUKOVA

Holky obnovuji diskuzi, malá dostala pod stromeček tuto hru Paní Pavoukovou, dělá to šílený rachot. Jde mi o to, jestli nevíte, má ten pavouk vyskakovat nebo je to jen v reklamě? Když se dotkne pavučiny tak to neskáče, jen to dělá randál :nevim: díky za poznatky. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >