Dromader stavebnice (jako Lego) - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petan
Kecalka 204 příspěvků 15.11.14 11:27
Dromader stavebnice (jako Lego) - máte někdo?

Holky, nemáte někdo doma stavebnici Dromader? Je to typově jako Lego, prý je to i s Legem kompatibilní. Syn si od této značky vyhlédl nějaké tanky, vojenská auta atp. (to Lego nedělá), tak se chci zeptat, jestli někdo tuhle značku máte doma - jestli to na sebe dobře sedí atp. Obecně si myslím, že náhražky Lega jsou s Legem nesrovnatelné, ale tady jde o ty vojenské modely… ale zase nechci úplný šunt… Děkuju! (Prosím, napište mi pouze Vy, kdo máte / znáte, k úvahám o kvalitě lega, jiných značek atp. najdete i jiné diskuse). Všem děkuji za zkušenosti!

Nejnovější recenze z kategorie Stavebnice a puzzle

Reakce:
Ainy
Závislačka 3368 příspěvků 15.11.14 13:00

Dromader nevím, jen jeden tip jestli neva. Na Lego pasuje i Cobi a máme od nich vojenský jeep.

Petan
Kecalka 204 příspěvků 15.11.14 13:28

Ainy - a s Cobi stavebnicí jsi spokojená? My máme jen Lego. Teď má syn ale vojenské období… Jde mi o to, aby se ta stavebnice pěkně skládala, dobře se na sebe kostičky skládaly - padly. Jestli to sedí dobře na Lego není až tak důležitý, hlavně, aby se ty modýlky pak nerozpadaly… Dívala jsem se, Cobi toho má docela dost v Army edici, i když od oka - možná je trochu dražší než ten Dromader. Ale to by nevadilo…

Ainy
Závislačka 3368 příspěvků 15.11.14 19:39

@Petan no já bych řekla, že není tak pevná jako Lego ale, že by se to samovolně rozpadlo to zas jako né. Ty ceny taky nejsou zrovna malé, já jsem ani nevěděla co to stojí, chlap to dovezl myslím že z Polska. Ale výběr mají docela slušný s touto tématikou. My teda máme jen ten jeep a toho Lega taky jen trochu. My „sbíráme“ Chevu, ale ta nemá vojsko :mrgreen: Já teď právě taky vybírám vojenské hračky ale nevím jestli stavebnici, spíš by se mi líbila nějaká sada s vojáky, tanky, transportéry a nemůžu nic kloudného najít, vše mě to přijde takový aušus..taky bych ocenila nějaký tip :nevim:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 24.09.17 16:40

Oživuji
Má někdo zkušenost se stavebnicí Dromader?

iziwolvie
Kecalka 417 příspěvků 24.09.17 18:16

Něco málo máme. Ale ty kostky jsou takové, no lego je už od pohledu lepší. Sice to na sebe s legem pasuje, ale některé kostky jsou o milimetřík vyšší, než to lego. Ale jak říkám, žádná tragedie se nekoná. Děckám je to jedno, jestli je to lego nebo něco jiného. Jim jde hlavně o to, co se z toho dá postavit. :)

Ještě malý postřeh - u našich jsme, asi po 20 letech, vytáhli z půdy lego. Originál, kromě jednoho autíčka. Normální lego je v super stavu, dá se z něj v pohodě stavět. To neoriginální jsme museli vyhodit. Kostky na sobě nedržely a začínaly se lámat.

novomamča
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 24.09.17 18:19
@lucik2011 píše:
Oživuji
Má někdo zkušenost se stavebnicí Dromader?

Syn má hasičské autíčko, dostal to jako dárek od prarodičů. Nevidím v tom moc rozdíl od klasického lega.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >