Sarapis – pomohl vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sasenka
Stálice 63 příspěvků 18.06.04 18:46
SARAPIS ? Pomohl Vám ?

Ahoj holky,
koupil jsem si SARAPIS, protože po vysazení HA jsem byla úplně hotová. Prostě hormony úplně rozházený (nepravidelná menstruace, závratě, vypadávání vlasů …). Zárověň je prý dobrý na otěhotnění. Máte s ním některá zkušenosti? Pomohl Vám? V čem? Dík

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.04 21:57

Ahoj Lucko, já jsem si SARAPIS koupila na doporučení kamarádek, i lékařky. Moje menstuace je od vynechání HA/12/03 úplně mimo. Mám to tak jednou za dva až tři měsícé a to na základě vyvolávačky. Beru ho 2.měsíc a už jsem to zas 2 měsíce nedostala, takže si myslím, že i přes to že moje kamarádky s ním měly dobré zkušenosti, dokonce si i myslí, že s jeho pomocí otěhotněly, tak na ten můj rozhašený organismus fakt vliv nemá, takže nevím jestli má cenu ho brát dál. Dokonce jsem navštívila jino doktora, doufala jsem že mi píchne vyvolávačku, ale ten naznal že podle něj je to nepřirozený zásah do organismu, takže mám vyčkat až to příjde samo. Miminko si moc přejeme, takže budeme muset zkusit i jiné možnosti. Fakt jsem na něj trošku sázela. Měj se hezky a držím plalečky, at ti pomůže. Pa Lenča.

helinka
Nováček 9 příspěvků 29.12.04 22:04

ahojky, mě Sarapis po 2 měsíčním užívání pomohl v tom, že jsem neměla tak bolestivou MS a také ne tak silnou.K mimi mi zatím nepomohl, ale příčina je i jinde.ale budu ho ještě určitě brát.Helinka

lajla
Kecalka 171 příspěvků 30.12.04 00:06

Ahoj Sasenko,
my jsme se snazili 5 mesicu a pak jsem zacala zkoumat, cim te prirode trosku pomoci. Koupila jsem si Sarapis 60 tablet a po vybrani asi 4O tablet - tj. v druhem cyklu, se nam to mimco povedlo. Nevim, zda pomohl nebo ne, ale rozhodne neuskodil a ted mame 8 tydenniho zdraveho chlapecka.
Drzim palecky a preji brzy //.
Pa Lajla + Davidek 8t

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 08:57
sarapis

ahoj.mně ho doporučila kamarádka, tvrdí,že jeho pomocí otěhotněla.brala jsem jej hlavně na upravení cyklu.je fakt, že po 5.balení jsem opravdu zjistila, že jsem // a to i přesto, že jsme se snažili o miminko víc než rok před tím.
ptala jsem se na něj lékařky..přiznala, že velikým obsahem mateří kašičky má úžasný vliv jak na mužskou potenci, tak u žen na plodnost…tak třeba i tobě pomůže???
pa MM

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 03.01.05 11:51

Ahojky,
taky už delší dobu uvažuju, že si Sarapis koupím. Jen mě stále odrazuje ta cena, ale stejně podlehnu. Moje mamka ho bere, ovšem nechce otěhotnět, je v přechodu a celkem je s ním spokojená. Když jsem se dívala na doporučené dávkování, tak mi vyšlo, že to jedno balení je snad na jeden měsíc!?! Můžete prosím napsat, jak to kdo berete? Taky jsem zkoušela Macu (Maccu?) a bez výsledku (ačkoli chuť na sex se možná zvýšila 8) ).
 Alenka

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 06.01.05 12:23

Aho holky,
včera jsem si koupila Sarapis, no 400,–Kč na měsíc, ale co bych něudělala, že? Někde jsem slyšela, že je to možný dostat i na předpis, což bych celkem uvítala. Ale nevím, zda to není je pro ženy v přechodu. Nevíte někdo o tom něco?
 Alenka

Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 07.01.05 09:01

Tak já jsem si koupila Sarapis hlavně kvůli problémům PMS - 14 dnů před MS mě hodně bolí prsa až po nástup MS. Užívám jej asi týden a zdá se mi že bolest dost polevila. První zlepšení jsem pozorovala už za pár dnů. Může Sarapis účinkovat tak rychle? Kdyby ještě přispěl ke // byla bych v 7 nebi.
Hasmandka

Daria
Kecalka 324 příspěvků 07.01.05 14:15

Ano, Sarapis může účinkovat tak rychle, já jsem ho brala měsíc a výsledky byly patrné ihned.
Měla jsem problémy s MS - vůbec nechodila. Dvakrát jsem byla na injekci agolutinu - nic, tak jsem měsíc brala poctivě Sarapis, pak šla na další injekci a MS přišla a to pořádná (aspoň jsem se „pročistila“).
No a další měsíc jsem byla i těhu, bohužel to nedopadlo dobře :cry:
 Daria

Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 11.01.05 07:57

Ahoj Dario,
toho nevydařeného těhu je mi líto, už jsi OK? Já jsem začala brát Sarapis týden před MS, bolest prsou polevila a světe div se, ani jsem si nemusela brát nic pro utlumení bolesti podbřišku. Na to jak jsem krvácela by mi jindy nezabral ani Ibalgin 400. A tentokrát kdybych necítila, jak to teče, tak o MS ani nevím. Byla jsem z toho velmi potěšená, protože takovou „pohodovou“ MS jsem už léta nezažila. Ale pořád se tomu zdráhám věřit, protože to bylo skoro jako zázrak. Každopádně Sarapis budu brát dál a uvidím co bude další měsíc.
Hasmandka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.05 09:10

Ahoj holky!
Já jsem si po pětiměsíčním snažení koupila Sarapis a před dvěma dny se mi objevili na testu //.Nevím jesli se to povedlo díky Sarapisu,ale já tomu věřím.Brala jsem k tomu ještě selen a vit.E a povedlo se.Každopádně může potvrdit,že plodný hlen jsem měla kvalitní jako nikdy předtím.Přeji všem snažilkám brzké //.
kukuřice

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.05 11:31

Může mi prosím někdo poradit, zda je možné brát Sarapis, když beru Calibrum Baby plan? Nebo raději jen jedno z toho? Moc děkuji.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.05 12:08

Podle mého názoru lze oba tyto přípravky užívat najednou, ale nejsem žádný lékař ani magistra z lékárny. Calibrum baby plan totiž obsahuje vitamíny (nevím, které přesně, musela bych se doma podívat - hlavně kyselinu listovou), které se vyskytují v běžné potravě. A Sarapis zase obsahuje hlavně mateří kašičku a pak další vitamíny a minerály (tuším C, E, selen - fakt už nevím které, taky bych se musela podívat). Takže Sarapis by neměli užívat hlavně lidé, kteří jsou alergičtí na včely a včelí produkty. Tím podle mě všechna omezení končí.
Hasmandka

cami
Kecalka 472 příspěvků 25.02.05 18:03

jsem docela netrpělivka, takže jsem se rozhodla se do toho vitamínově obout a rozhodla se tento cyklus přidat něco k Babyplanu. měla jsem ale strach z kontraproduktivity nebo předávkování, takže jsem prolezla internet ohledně doporuč.den.dávek a obsahu vitamínů v sarapisu a dalších „ženských“ potravinových doplňcích. Beru teď Sarapis (ráno a večer) = C-66%DDD, E-100%DDD, Q10, Beta Karoten, železo, selen - stopově
Calibrum Bybyplan (v poledne) = C-167%DDD, E-300%, B9 (kyselina list.) - 200%DDD, železo - 142%DDD, jód-100%DDD
K tomu beru nově ještě B6 (pyridoxin) , protože mám asi krátkou luteální fazi :cry:
Kyselina listová je vitamín skupiny B (konkrétně B9), dospělák spotřebuje 200mikrogramů, těhule 400mg denně a předávkovat se lze jen ztěží- není toxický ve vyšších dávkách, ale může trošku zatížit ledviny. Béčka jsou rozpustná ve vodě, takže je vyčůráme. Rovněž Beta karotenem se nejde předávkovat, ale vit A ano pozor! nevhodné pro plod. Rovněž jódu musí být akorát - ani moc ani málo.
Přesto - nechci to praktikovat moc dlouho a udělat pak nějakou přestávku. Všeho moc škodí!
Omlouvám se za rozsah, snad jsem ti pomohla.
 Cami

miselline
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 25.02.05 19:19
sarapis

ahoj.už jsem jednou psala…je opravdu lepší jej užívat,tak jak píšou 3× denně po 2 kapslích.Cena je to hrozná,ale opravdu mu hodně věřím,pomohl mi na cyklus a snad i //.Zkus se poptat po svém okolí..moje kamarádka je dealerkou a mezi její zboží patří i sarapis.Když odebereš větší množství,vyjde balení mnohem a mnohem levněji.Lékárny jej berou v poměru -na každou třetí krabičku,jedna grátis…,vydělávají na nás dost slušné peníze.Nemáš v okolí nějaké známé po lékárnách???
a zcela určitě můžeš brát baby plane i sarapis dohromady…sarapis je z mateří kašičky,která je obecně velmi prospěšná nejen na mateřství,zvyšuje i sex touhu..ale pozor-kdo je alergický na včelí produkty,měli by opravdu jen opatrně zkusit nejprve jednu kapsli!
zatím ahoj
miselline

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama