Šátek a nosítko v jednom, jaké?

19.9.20 20:00

Šátek a nosítko v jednom, jake?

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jake je to nej. Potřebovala bych takové to nosítko ala šátek. Nemáte typ? Na ceně nezáleží. Nosítko doma mám, ale už má něco ta sebou a šátek mám z Lidlu ten používám hlavně doma, když už ten řev nedávám, prcek v něm usne. Takže proto hledám 2v1. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4278
19.9.20 20:12

@hanabenešová Ahojky,mám doma šátkové nosítko Zn. BeLenka a jsem s ním moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
19.9.20 20:23

Kokon?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
19.9.20 20:24

Já měla Fidellu Fly Tai a super. Jen bych u dalšího volila kombinaci Fidellu Fly Klick, má bederák na sponu a vázací popruhy jako šátek. Je to rychlejší a nevisí vzadu ocas :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
19.9.20 20:25

Nosítko ala šátek ve stylu třeba caboo nebo storche, jestli chápu co chceš, je vhodné jen pro malá miminka, pak se ti bude prověšovat a nebude ti to pohodlné. (přestože je testováno do 20 kil).

zkus šátkové nosítko. Be lenka, martys, veka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
19.9.20 20:27

Monilu uni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 20:29

@Aduš8 to zní dobře, potřebuji i něco, co mi šetří záda. Syn v 6 týdnech má přes 5kg, takže potřebuji nosítko, které je třeba do 15-18 kg, abych ho dlouho využila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
19.9.20 20:31

Tak to už by byla skvělá verze Toddler, jen tedy nevím, zda je vázací nosítko vhodné až do tolika kil. Testované ano, velikostně taky vydrží, ale často bývá problém, když děti poporostou, tak se nechtějí nechat uvázat. Proto ženské raději volí přezková nosítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
19.9.20 20:32
@hanabenešová píše:
@Aduš8 to zní dobře, potřebuji i něco, co mi šetří záda. Syn v 6 týdnech má přes 5kg, takže potřebuji nosítko, které je třeba do 15-18 kg, abych ho dlouho využila.

u nosítek neni problém váha (kromě těch caboo, storch atp), daleko před tím bude děcku krátká zádovka. Koukej na centimetry spíš. nejuniverzálněší je ta lenka a monilu, pokud si můžeš dovolit koupit nové, tak je pak jestě slušně prodáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
19.9.20 20:33

Já měla na malé miminko love&carry, ale okolo 6kg (3 měsíce) mi přestalo být pohodlné. Pak jsem tedy přešla na přezkové monilu uni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
19.9.20 20:35

Za me nejlepsi vyzkouset si osobne v nejake pujcovne nositek a koupit, co mi sedne. Ja podle recenzi koukala po Lence a nakonec mam doma Aloe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
19.9.20 20:41

@Ivet112 ideální, ale těch pujčoven je fakt málo :nevim: jedině snad zkusnositko.cz . a regio skupiny bud nejsou, nebo nejsou pro někoho. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
19.9.20 20:44

Zkoušela jsem si originál Tula, ale vadily mi tam ty „cvočky“,když mi tam malej usnul, tak je měl pak otlaceny všude možně po obličeji…Chtěla jsem totiž nosítko pro větší děti, můj malý se narodil se 4750g a 56cm a tak jsem sáhla po té BeLenka :palec: Je pohodlne i teď, jak mě, tak malému (ikdyz ted raději vozím v kočárku)…Budou mu ve čtvrtek 3 měsíce a má 9kg :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 20:53

Tula hald buckle se mi docela líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 21:02

@Stueyina jenže já mám ještě dvouletaka, sice mám ke kočárku přídavnou sedačku, ale když něco potřebuji zařídit, tak mladší do nosítka a starší do kočárku. Ta přídavná sedačka, no je to sice dobrá věc, ale do obchodu i jinde se s tím nevejdete, takže nosítko je alternativa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama