Funkční fusak

121
14.9.20 21:59

Funkcni fusak

Maminky podelte se s ulovly. Shanim zimni fusak, neco funkcniho co by zahralo v hluboke korbe a posleze ve sportaku. Zatim me oslovil keisler. Do ceho zachumlavate deticky vy ;)??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61740
14.9.20 22:00

Klasika od emitexu.. Měla jsem v něm 2 děti a spokojenost.. Pořídila jsme znovu. Je rostoucí, zvládl i staršího a ten byl fakt velký :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
15.9.20 10:53

Máme Outlast od Dita Angel a spokojenost. Pokud Vám nevadí si připlatit, tak bych šla do fusaku z ovčí vlny, třeba od Kaiser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
15.9.20 22:01

Emitex nedoporučuji. Vím že ostatní ho chválí, ale mně přišel tenký, dcera v péřové bundě v něm byla zmrzlá, tak jsem si ušila pořádný. Do přírodní vlny nebo peří bych nešla kvůli složité údržbě. Pokud jde o teplo, soustředila bych se na silnou vnitřní výplň (třeba termolin v silnější vrstvě a duté vlákno).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19087
17.9.20 23:13

@Lu1234 který Emitex?? já mám s merinem a je fajn

@Markii2 funkční by měl být z peří, ovčí vlny nebo outlastu …

dala jsem ti odkazy na recenze.
nevím který myslíš ty, není to Kaiser? i ten má více druhů @Markii2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
22.9.20 20:10

Já bych chtěla na letošní zimu taky nějaký nový a vím z loňska, že musím koupit zavčas, líbíla se mit řeba značka Jané…máte nějakou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19087
23.9.20 07:42

Recenze na fusaky najdete zde: https://www.emimino.cz/…pece/fusaky/
Treba pomůže :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19322
23.9.20 08:04

My mame Lodger bunker a pak se k nam dostal nejaky nonemae za par stovek. Ne, ze by byl ten Lodger horsi, ale ani neni lepsi. Zase bych ten fusak tak moc neresila, resp. nyni bych za nej jiz ty 4 tis nedavala. Fusak vyuzivam hodne, na podzim a na jare tam davam deti jen v domacim obleceni, s pribyvajici zimou postupne navlekam jednu vrstvu, ale i v nejvetsi zime na horach ma dite domaci obleceni, kombinezu a fusak, to staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
18.10.20 21:01

no a je třeba lepší

No a je třeba lepší ten fusak s ovečkou vevnitř a nebo ten fleecovej? protože to má taky každej jinak, podle toho co jsem se tak dívala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
18.10.20 22:06

@muffy1 myslíš s beránkem? Beránek může být buď ovčí rouno, to poznáš také podle ceny, je hřejivé, prodyšné atd., hůř se čistí, je těžké. Nebo beránek - látka polyester, to jsem používala já při šití fusaků, mnohem příjemnější než fleece (i když záleží na vyrobci), měkký, nadýchaný, hřejivý, cenově podobně jako fleece (malinko dražší možná). Casem může zachytávat nečistoty - chloupky z oblečení, vlasy.. fleece bych osobně nechtěla, je mi nepříjemný, připomíná mi molitan, výhodou je snad jen velká škála barev. Minky mi přijde, že jak je lesklý, tak moc nehřeje, také bych si ho nevybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9463
19.10.20 00:04

Do korby jsem měla fusak s outlast materiálem od Little Angel, ten byl fakt super, takový jako spacák tvaru mumie, na miminko ideál.
Pak do sporťáku jsem měla obyčejný Emitex, tam se chodící batole líp vešlo a nevadilo, že není tak teplý.
Oboje z bazaru a stačilo.
Teď tu poslední zimu mi stačil fusakonánožník přímo od Baby Joggeru, který mám ke kočáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat