Šátek manduca

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 07.02.17 09:54
Šátek manduca

Ahoj, myslíte že využiju když budu mit mimi v cervnu ale budu mit i kocarek?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 09:59

Tak presne o nem taky uvazuju, termin mam konec cervna. Osobne o nem uvazuju jako o domacim, kdyz bude dite rvat a ruce budu potrebovat i na neco jineho nez jen hojdani. Jdeme v breznu na pro dite, minuly rok tam s nema Manduca byla, tak planuju vyzkouset a pripadne koupit

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 10:01

A pokud se osvedci satkovani, tak po tech 3 mesicich, na ktere je urceny, koupim neelasticky satek.

lisma
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 07.02.17 10:03

Je to elastický šátek, pre novorodenca super, ale keď miminko naberie, nebude už tak pohodlný. Ak dieťatko nebude extrémny nedonosenec, odporúčam kúpiť rovno pevný, užijete ho oveľa dlhšie :)

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 10:11

@lisma Me prijde pevnej strasna palka na to, ze nevim, jestli to bude vyhovovat miminu i me. Jak nam v tom bude dobre, poridime kvalitni pevny. Navic jsem cetla, ze zacatecnikum se s elastickym lip manipuluje :nevim:

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 07.02.17 10:11

Chtela bych nejaky co vydrzi dele nez tri mesice tak tento nebude asi nic pro me, skoda

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 07.02.17 10:13

Já si koupila pevný šátek a kočárek zbyl pro babičky a manžela. Teď už prcek i venku kousek popojde sám, tak budu kupovat kratší šátek na rychlé uvázání na záda. Kamarádka to měla opačně, šátek jí zůstal ležet ve skříni pohodlnější jí byl kočár. Sice je to docela investice a pokud nevíte jistě, jestli budete nosit v šátku, asi bych zvolila pevný šátek z druhé ruky.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 10:17

@Ellanka myslim, ze na Noseni byl o elastickych satcich fajn clanek. Jde o to, ze jak do toho das mimino, tak se provesi. Cim tezsi dite, tim vice provesene, nepohodlne a nekontrolovatelne uvazani. Mozna jak budes mit malinke miminko, tak dele, ale optimum jsou fakt jen ty prvni mesice. U nas chce chlap nositko, takze ja bych bud presla pak na pevny, nebo predam dite chlapovi do nositka

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 07.02.17 10:20

@Devuska a kocarek mit budete?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 10:26

@Ellanka Budeme, dokonce drahej do terenu

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 07.02.17 10:33

@Devuska :palec:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 10:42

@Ellanka Jsme celkem aktivni, vylety, dlouhe vychazky, hory, les,.. tak chceme mit prostredky na to se neomezovat. Na Snezku s kocarem nepujdem, ale taky si neumim predstavit chodit kazdy den na prochazku jen s satkem. A kdyz neco neklapne, tak prodame no.

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 07.02.17 10:59

@Devuska jo ja bych taky chtela kocarek satek i nositko a taky si rikam ze prodat muzu kdyz nevyuziju

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 07.02.17 10:59

Ja mam pevny satek od Happy Frog. Vel.6 stala neco kolem 1500, takze zas tak velka palka to nebyla. Mela jsem na vyzkouseni 2 mesice spolu s nim satek za skoro 4000 a rozdil jsem teda nevidela zadny (krome ceny). V pul roce jsem chtela zacit vazat na zada a cim vic jsem to zkousela tim hur to slo a proste jsem se bala ze mi malej vypadne. Poridila jsem klasickou Manducu z druhe ruky a spokojenost nejvetsi (v predu i na zadech).

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 07.02.17 11:16

@Elephantka nositko nebo satek manducu?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >