šátek šanami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oxycontin
Povídálka 16 příspěvků 02.04.10 13:52
šátek šanami?

Maminky co šátkujete prosím vás poraďte…Znáte značku šanami? Je ten šátek dobrý? Je za dobrou cenu(1250),sa­mozřejmě vím,že jsou i mnohem lepší,ale ta cena se potom pohybuje jinde…napr.3000 8-o
Jak velky mi doporucite abych ho mohla pouzivat od narozeni do 3let aspon? Mam 170cm…
Moc dekuji za odpovedi!!! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.04.10 14:02

Mrkni sem

http://www.nosenideti.cz/bazar.php?…&

a nebo

http://www.nosenideti.cz/china.php kategorie Nakupujeme a prodáváme.

U šátku je to, že je z druhé ruky, spíš výhoda, šátky bývají ze začátku tuhé, z druhé ruky jsou hezky „zanošené“.

Raději bych brala kvalitní šátek z druhé ruky než šanami.

Velikost ani tak nezáleží na výšce jako na tvém objemu, pokud máš do konfekční velikosti 38 a nemáš nějaké obr poprsí, tak by měl stačit tak 4,2m, pokud jsi větší konfekční velikost, budeš potřebovat těch cca 4,6-4,8m, pokud bys byla fakt xxl, tak přes 5m.

Oxycontin
Povídálka 16 příspěvků 02.04.10 14:07

Ten šanami je zdruhe ruky z MMB ale myslis ze spis nebrat? Jsem hubenour takze radsi tech 4,2? 4,5 je uz moc?

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.10 14:10

Osobní zkušenost nemám, koukni na recenze šátku - noseni deti.cz

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.04.10 14:14

Já bych nebrala, když zaplatíš jen o trošku víc, tak můžeš mít šátek, který opravdu stojí za to.

Ty šanami jsou takové, že se v nich dá nosit, ale když pak natrefíš na jiný šátek, tak zjistíš, že ten šanami je jen takový slabý odvar toho, co můžeš mít.

Nešla bych do něj, připlatila bych si pár stovek navíc a koupila nějaky didymos, storchenwiege nebo třeba hoppediz, na druhé straně toho bazárku je jeden inzerovaný.

jinak já mám tu vel 38, mám šátek 4,8, a je na mě moc dlouhý, byl by mi stačil 4,2m i na kapsu v kříži.

Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 02.04.10 14:22

Mám sanami 4,5 metrů a stál mě 1600 Kč,jsem max.spokojená.

Achdarek
Echt Kelišová 9806 příspěvků 02.04.10 14:26
čičinka píše:

Ty šanami jsou takové, že se v nich dá nosit, ale když pak natrefíš na jiný šátek, tak zjistíš, že ten šanami je jen takový slabý odvar toho, co můžeš mít.

Naprostý souhlas. Mám ho doma, užila jsem ho hodně, nosit se v něm dá. Ale když jsem měla v ruce jiné šátky, tak mně přišly mnohem lepší. Prostě jsem šetřila na nepravém místě. :cry: Na druhou stranu trh se šátky před 3 lety vypadal jinak, na mnoho kvalitních šátků z druhé ruky jsem nenarazila. Dnes je to mnohem lepší. Já mám 176 cm a šátek mám 5m.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.04.10 14:28

Myslím, že se Šanami bys byla spokojená (nemám osobní zkušenost), ale jen do té doby, než by se ti dostal do rukou jiný šátek.

Každý, kdo nemá možnost srovnání, je spokojený ;-)

Stejně jako holky přede mnou radím si připlatit a jít do ověřené značky.

Taky jsem byla spokojená se svým Hoppedizem, je to moc dobrý šátek, ale jakmile se mi dostal do rukou Didymos a Ellevill, tak vím, že jsou i lepší ;-)

Oxycontin
Povídálka 16 příspěvků 02.04.10 14:34

Dekuji vsem za rady…jsem laik a je toho nejak moc…clovek aby se nechal na to vyskolit :lol: Mam 16m dcerku,kterou bych chtela jeste zkusit nosit v batohu,ale hlavne ho chci pro sve druhe dite,ktere planujeme…tak sbiram co nejvice informaci :-) Urcite si radsi priplatim…
Jeste se zeptat,jsou lepsi trochu elasticke satky? Asi ano ze?

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.04.10 14:38

Elastik je vhodný na menší mimi.
Pro 16m dítě jdi do pevného šátku.
Kolik dcerka váží?
Mám prakticky stejně staré dítě jako ty a batoh je spíš na kratší nošení.
U tohoto úvazu je váha spíše jen na ramenou a už to není 100% pohodlné :-?
Doporučuji proto vícevrstvé úvazy ;-)

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.04.10 14:40

Ony i ty „pevné“ šátky pruží díky způsobu tkaní. Na malé miminko to pružení je fajn, na větší právě na ten batoh mi nějaké velké pružení už nepřijde dobré, mohlo by se ti to prověšovat a i kdybys dotáhla sebelíp, tak třeba za chvíli by se to povolilo a pak by ti úvaz nebyl příjemný.

A ty úplně elastické šátky jsou na malé mimi, do toho bys těžké starší nenavázala.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.04.10 14:41

A ještě něco, na trhu se v podlední době vyskytují napodobeniny šátků :roll:
Doporučuji kouknout SEM , tam vybereš dobře.
Mezi oblíbená značky patří - Didymos, Zara Ellevill, Hoppediz, Storchenwiege..
Přeji šťastný výběr ;-)

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.04.10 14:43

Cappy, jako fakt napodobeniny? To je síla, že i u šátků…

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.04.10 14:46

Čiči, to neznáš? takové ty domácí švadlenky, které prodávají super šátky na nošení dětí?
Jedna paní mám fotoalbum na MMB, kde prodává těhu pásy ze stejných látek a barev, v jakých inzeruje i šátky na nošení „v TOP kvalitě“ 8-o :roll:
To musí být super matroš :roll:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.10 14:57

Záleží, co si představuješ pod pojmem trochu elastické. Elastické šátky jsou pro malá miminka, předpokládám tak do 5-7 kilo. Na 16ti měsíční batole už to chce pevný šátek. I ty jsou ale utkány tak, aby mírně pružily. Takže hledej v sekcích „pevné šátky“.

Edit: Tak než jsem nakojila, holky mě předběhly. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >