Šátkující poraďte prosím MOBY WRAP

479
27.4.16 22:11

šátkující poraďte prosím MOBY WRAP

Ahoj, prosím „šátkující maminky“ co říkáte na šátek Moby Wrap?

http://www.mamaja.cz/…sticky-satek?…

dá se sehnat bazarový za celkem slušné ceny… nechce se mi do šátku příliš investovat, nemám s šátkováním, žádné zkušenosti a chci si to spíš vyzkoušet…

máme doma ergo nosítko kibi - jsme spokojeni, nejsme totiž typicky nosící rodiče, využíváme spíš občasně a pro naše potřeby nám plně vyhovuje… teď čekáme druhé a já řeším co pořídit než doroste do Kibi - opět předpokládám spíš občasné nošení, nebo na situace typu - se starším rychle do školky a zpět atd. jestli mě chápete… nechce se mi příliš investovat viz. důvod výše, ale nechci šetřit na úkor toho, že budu mít doma něco, co je skoro nepoužitelné… případně pokud by jste mi poradili nějakou jinou alternativu? jen pro info, měřím cca 173 cm, vážím cca 62 Kg (před těhu) díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2727
27.4.16 22:22

Do elastickeho satku bych v zadnem pripade nesla- je tak max do 5 kg. Radeji bych koupila z druhe ruky nejaky bavlneny. Na facebooku noseni deti bude spousta za fajn ceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
27.4.16 23:04

Já ho používala na syna zhruba do 6 měsíců, pak jsem přešla na manducu a byla jsem moc spokojená. Bála jsem se, že se s klasickým šátkem nenaucim. Nepřijde mi tolik elastický, pracovalo se mi s ním dobře a na druhé jsem si ho pořídila zase. Na malé mimčo mi přijde dostačující, 15kg balote by asi opravdu nezvládl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
28.4.16 13:45

@hanula23 já elastik zkoušela a strašně mi z toho bolely záda. pokud chceš na občasné přenášení, šla bych do šanami - seženeš za 600-800 upa v klidu.. :nevim: mi je pohodlný i s 13kg dítětem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
28.4.16 14:50

@martina.se diky za radu, zeptam se jakou bych mela volit velikost? Merim jak sem psala cca 173 cm, 62 kg, velikost 38 - 40 - jsem koukala do te jejich tabulky a sem prave presne na hrane, myslis, ze staci 4,5 m?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
28.4.16 14:53
@martina.se píše:
@hanula23 já elastik zkoušela a strašně mi z toho bolely záda. pokud chceš na občasné přenášení, šla bych do šanami - seženeš za 600-800 upa v klidu.. :nevim: mi je pohodlný i s 13kg dítětem :mrgreen:

Máš šanami? Přemýšlím nad ním jako nad pracákem za pár stovek na zahradu, chalupu, do lesa… Ale prý je tak nějak prkenný, prostě za nízkou cenu nízká kvalita…? Nikdy jsem ho v ruce neměla…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64717
28.4.16 17:43
@hanula23 píše:
@martina.se diky za radu, zeptam se jakou bych mela volit velikost? Merim jak sem psala cca 173 cm, 62 kg, velikost 38 - 40 - jsem koukala do te jejich tabulky a sem prave presne na hrane, myslis, ze staci 4,5 m?

jsem o chlup větší a i s 10 kg navíc, co jsem měla dřív, jsem uvázala. Jinak netušim, jaký jsem koupila, ale teď jsme s klukem šátek přeměřili a má 456 cm od cípu k cípu :mrgreen: a když uvážu ksk, tak mám cca metr „ocásek“, takže v pohodě.. Mrkni po okolí na nosísí skupinu a domluv se s holkama, vyzkoušej velikost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
28.4.16 17:45
@CokeLady píše:
Máš šanami? Přemýšlím nad ním jako nad pracákem za pár stovek na zahradu, chalupu, do lesa… Ale prý je tak nějak prkenný, prostě za nízkou cenu nízká kvalita…? Nikdy jsem ho v ruce neměla…

já mám obyč obláček a max spokojenost, kluk má 13 kg, nosim i delší výlety, neškrtí, netlačí atd.. pro mně pohoda.. chodíme v něm i tančit, úvaz nepovoluje, nic.. Zkoušela jsem toho víc - Yaro, Dydimos, oschu a nějak nevidim rozdíl, tedy krom ceny :think: teď mam testovat šanami žakár, tak jsem sama zvědavá.. ale třeba když porovnam Yaro 100%bavlnu a šanami, tak rozdíl fakt nevidim - nosim ale tedy jen ksk, v batohu kluk nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
28.4.16 17:48

@CokeLady ještě dodatek -znám spoustu holek, co by řekly, že šanami nikdy, kor ta standart verze, ale přijde mi to jako předsudky… nwm, no.. o chlup lepší je údajně bambusák, nemám ale zkušenost.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2727
28.4.16 19:01

@hanula23 vzala bych velikost 5-6. Levnější šátky mají i Yaro. Měla jsem s burotevovým hedvábím a byl super. šanami mi byl příjemný do 6kg :nevim: pak jsem už musela koukat po jiném.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
28.4.16 21:03

Ahoj, díky moc všem za reakce! tak jsem trošku pohledala a ten Moby Wrap zatím úplně nevyřazuje - než doroste do Kibi, měl by snad stačit… ale celkem mě zaujalo šanami - ceny celkem dobré, no uvidím, mám ještě celkem čas, snad na něco natrefím… a díky také za tipy kde hledat info :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
28.4.16 21:38
@martina.se píše:
já mám obyč obláček a max spokojenost, kluk má 13 kg, nosim i delší výlety, neškrtí, netlačí atd.. pro mně pohoda.. chodíme v něm i tančit, úvaz nepovoluje, nic.. Zkoušela jsem toho víc - Yaro, Dydimos, oschu a nějak nevidim rozdíl, tedy krom ceny :think: teď mam testovat šanami žakár, tak jsem sama zvědavá.. ale třeba když porovnam Yaro 100%bavlnu a šanami, tak rozdíl fakt nevidim - nosim ale tedy jen ksk, v batohu kluk nebude ;)

No tak perfekt,, můžu ho koupit za 4 kila, tak to ho beru :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64717
28.4.16 22:05
@CokeLady píše:
No tak perfekt,, můžu ho koupit za 4 kila, tak to ho beru :palec:

za tu cenu bych ho brala hned a vůbec o tom nerozmýšlela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
28.4.16 22:07

Mmchdm, jsou holky, kterým je nepříjemný téměř každý šátek atd.. to je fakt asi o vkusu a náročnosti.. pro mne je šátek pracant, na ozdobu ho nepoužívám :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat