Savé plenky pro drobné batole

50
2.8.20 20:59

Savé plenky pro drobné batole

Zdravim, prosim o radu. Dceri je 13m, vazi 9kg a je takova drobounka. Ted resim dilema jakou znacku plenek poridit. Potrebuji, aby byly hodne save a zaroven ji nebyly velke. Jakou znacku byste mi doporucily?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4287
2.8.20 21:23

Dada z Polska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6930
2.8.20 21:32

Naše dcera hodně pije a po všech těch značkách co jsme zkusili jsme skončili u bílých Pampers premium.Jsou sice dražší, ale pohltí fakt všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
2.8.20 21:33

@mackA159 omlouvam se, zapomnela jsem napsat, ze DADA pouzivame. Vel 4 ani 5 dceri nevydrzi celou noc. Dokud byly fialove, pouzivali jsme ty. Bohuzel zlate i zelene nam protekaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.8.20 21:45

Za nás mohu doporučit také pampers premium Care, jsou dražší, ale bývají dost často v akci. Používám hlavně na noc, zvládnou hodně nasaknout. A náš je taky hubenour a sedí dobře 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 10:15

Mě se osvědčily plenky bella happy. Potom co malá vypije se divím že ta plenka drží :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.20 13:32

Byla jsem moc spokojená z DM babylove ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
17.8.20 20:31

Jsem spokojena s Pampers premium care, malýmu vydrží celou noc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18310
23.8.20 15:30

Babylove, Bella happy

jinak recenze najdeš tady ;) ostatní mohou přidávat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
15.9.20 14:03

Ahoj, huggies elitte soft, lepší než pampers premium care, cena zhruba stejná, určitě se vyplatí, není taková spotřeba a kvalita plenky je lepší i co do detailu vyrobku, třeba má kapsu na zádech proti prokadeni, jádro savé opravdu po celé délce, jsou tenké a saji skvele. Zatím otestovane velikosti 1 a 2, příště už budu konečně kupovat 3. Kvalitu čekám stejnou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18310
17.9.20 20:53

Recenze na plenky prosím vkládejte i sem , díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu