Reklama

Sběrna kovů - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

catchthem
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 19.01.18 16:30
Sběrna kovů - poradíte?

Dobrý den,

vyklízím naši stodolu. Konečně jsem se k tomu od koupi baráku dostala. No ale. Samozřejmě je tam strašně moc bordelu, všeho možného i nemožného. Teď k věci.

Našla jsem tam samozřejmě spoustu železa a kovů. Vezmou mi ve sběrně i obalené kov. Prostě kabely, hliník, měď… Něco by se na tom dalo trhnou ale abych to pálil jak nějaká sběračka to ne.

Máte někdo zkušenost? Pracujete někdo ve sběrně?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 17:21

A co takhle se poptat v té sběrně, kam to povezeš? :nevim:

catchthem
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 19.01.18 17:29

Já už jim psala, vzpomněla jsem si pozdě tak už jsem nestihla zavolat. Jo napadlo mě to taky se tam zeptat :-D:-D:-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >