Sběrna kovů - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
catchthem
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 19.01.18 16:30
Sběrna kovů - poradíte?

Dobrý den,

vyklízím naši stodolu. Konečně jsem se k tomu od koupi baráku dostala. No ale. Samozřejmě je tam strašně moc bordelu, všeho možného i nemožného. Teď k věci.

Našla jsem tam samozřejmě spoustu železa a kovů. Vezmou mi ve sběrně i obalené kov. Prostě kabely, hliník, měď… Něco by se na tom dalo trhnou ale abych to pálil jak nějaká sběračka to ne.

Máte někdo zkušenost? Pracujete někdo ve sběrně?

Děkuji

Reakce:
Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 17:21

A co takhle se poptat v té sběrně, kam to povezeš? :nevim:

catchthem
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 19.01.18 17:29

Já už jim psala, vzpomněla jsem si pozdě tak už jsem nestihla zavolat. Jo napadlo mě to taky se tam zeptat :-D:-D:-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >