Sbírka pro mého syna

4
22.10.20 10:57

Sbírka pro mého syna

Dobrý den,
pomůžete mi prosím zviditelnit sbírku pro mého syna (Facebook, Instagram atd.)? Pokusím se vložit odkaz, tam jsou veškeré informace k nemoci a na co budou korunky použity :) i malá částka pomůže :srdce: děkujeme :andel:
https://www.donio.cz/PomozmeDomikovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
232
22.10.20 11:10

Sdílím u sebe na Facebooku. Cca 240 v přátelích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.10.20 11:21
@jendazeskolky píše:
Sdílím u sebe na Facebooku. Cca 240 v přátelích.

Děkuji moc :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32173
22.10.20 11:34

Dobrý anděl vám nepřispívá? I když je váš příběh smutný, tato diskuze je proti pravidlům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
22.10.20 12:07
@babu04 píše:
Děkuji moc :andel:

Není zač. přidat Odkaz na FCB je to nejmenší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
22.10.20 12:09
@Pears206 píše:
Dobrý anděl vám nepřispívá? I když je váš příběh smutný, tato diskuze je proti pravidlům.

Paní má dítě po operaci kostní dřeně, a vy řešíte, že tato diskuze je proti pravidlům. Pro vás je asi leukémie sranda. Je mi vás líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.10.20 12:16
@jendazeskolky píše:
Paní má dítě po operaci kostní dřeně, a vy řešíte, že tato diskuze je proti pravidlům. Pro vás je asi leukémie sranda. Je mi vás líto.

Děkujeme za Vaše slova…já vlastně popra ani nevím, že je to protivný pravidlům, to se tedy omlouvám…žádám pouze o pomoc při sdílení…ještě jednou děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
22.10.20 12:20
@babu04 píše:
Děkujeme za Vaše slova…já vlastně popra ani nevím, že je to protivný pravidlům, to se tedy omlouvám…žádám pouze o pomoc při sdílení…ještě jednou děkuji :srdce:

V pohodě. mám dítě přibližně věku vašeho syna, takže chápu. Lidi si mají pomáhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13849
22.10.20 12:28

Dobrý den,

tuto diskuzi nevnímám jako porušení pravidel, přesunula jsem ji do kategorie dobré skutky. Upozorňuji jen, že nejde o iniciativu emimina, ani se za to nemůžeme zaručit, ale vzhledem k transparentnímu účtu a síle příběhu nechceme bránit dobré vůli, kterou v diskusi vidíme.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.10.20 12:32
@admin píše:
Dobrý den,

tuto diskuzi nevnímám jako porušení pravidel, přesunula jsem ji do kategorie dobré skutky. Upozorňuji jen, že nejde o iniciativu emimina, ani se za to nemůžeme zaručit, ale vzhledem k transparentnímu účtu a síle příběhu nechceme bránit dobré vůli, kterou v diskusi vidíme.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

Neskutečně děkuji :srdce: :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama