Schovávat věci na další dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
139
21.11.21 15:25

Schovavat veci na dalsi dite

Ahoj, vy co nevite zda druhe dite ano/ne (spis zatim teda ne), schovavate veci na pripadne druhe dite? Nemyslim obleceni, ale spis veci jako monitor dechu, autosedacku nebo se to snazite spis prodat dokud je to jeste v zaruce a pocitate s tim, ze pripadne kdyby nahodou, tak to proste koupite znovu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5285
21.11.21 15:28

Já schovávám všechno. Dávám pryc jen to, co je úplně naprd, takže opravdu jen výjimečně semtam kus :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
21.11.21 15:28

Dneska se nevyplatí prodat :think: takže jo, schovávala jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
21.11.21 15:30

Tak kočár, autosedačku, a takové věci prodávám. Vím, že třeba v nejbližších pár letech nechci druhé a za několik let zase budou jiné designy atd. Ale třeba chůvu si nechávám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29359
21.11.21 15:31

Ja schovávala po druhém, kdyby náhodou došlo na třetí. Teď to využiju, kupovat vše znovu by me kleplo a vyšlo by to mnohem dráž, jak prodat a pak kupovat znovu. Kdyby na třetí nedošlo, tak bych to pak předala třeba segre, až se jednou rozhoupe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
21.11.21 15:33

@martina.se o mas pravdu, ze se nevyplatí, ale dokud je to všechno ještě v zaruce, tak si říkám to zkusit prodat aspon za něco, než to pak mít doma zbytecne (když další mimco případně nebude)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2263
21.11.21 15:35

Vše jsem schovávala a v nejbližší příležittosti rozdávala kamarádkám.. Ale to samozřejmě až po druhém dítěti, když jsme s třetím nepočítali a zatím o něm neuvažovali.. Teď, 5let po druhém bude teda třetí :D a vše snad posháním.. Už vím co je zbytečnost a co vážně chci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
21.11.21 15:35

Ano schovavam, mam dve holky. Obleceni co je pekne si nechavam, roztrhane, seprane, s flekama davam pryc. Hracky, postylku, kolebku, kocar. Vse mam schovane, chtela bych i treti, mozna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2655
21.11.21 15:50

Na design kaslu, mame dvojkocarek z roku 2012 po detech kolegyne. Odvozil nase 4 deti a ackoliv nam 4 deti zatim staci, tak si prakticky vsechno nechavame. Ono pak to vsechno shanet znovu - nejde jen o ceny, ale taky o to samotne shaneni. Jen tedy u monitoru dechu a autosedacky je potreba koukat na spolehlivost po letech a detech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
21.11.21 15:52

Mám jednu dceru. Oblečení schovávám, autosedačku mám bazarovou, ale asi taky zachovám, už používáme tu větší. Lahvičky jak které, některé byly nekvalitní a protékaly. Lehátko jsem prodala a kočár používáme stále a ten asi neprodám, pokud vydrží. Prostě co jde, schovávám, ale chtělo by to nafukovací dům :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
21.11.21 16:08

Já jsem se pořád nemohla rozhoupat, jestli druhé ano nebo ne, takže jsem kočárek, autosedačky, lehátko a dražší oblečení a boty prodala. Teď mám druhé (stejné pohlaví) a zbyla mi jen chůvička a pár oblečků :lol:, takže jsem vše kupovala znova :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6627
21.11.21 16:08

Všechno až na kočár a vybavení k němu jsem si schovala, na každé dítě mám nový kočár a to same sedacku(pozor na životnost!), jinak oblečení, lahve, vybavení (vajíčka, prebalovak, atp.)jsem si nechala. Teď už se množit nebudu, ale věci mám schované pro sestřenici, jsou to same hezké, kvalitní, značkové věci, které bych prodala za par korun a ještě s tím nesmyslné ztrácela čas (další fotky, měření) takže to dávám do vakuovych pytlů a mám to na půdě, myslím, ze spoustu věci z módy nevyjde a bude za ne rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14708
21.11.21 16:09
@andreabak píše:
Ahoj, vy co nevite zda druhe dite ano/ne (spis zatim teda ne), schovavate veci na pripadne druhe dite? Nemyslim obleceni, ale spis veci jako monitor dechu, autosedacku nebo se to snazite spis prodat dokud je to jeste v zaruce a pocitate s tim, ze pripadne kdyby nahodou, tak to proste koupite znovu? :think:

Ahoj,

já tedy věděla že druhé chci, takže jsem vše schovávala. Výhodou bylo, že i druhé dítko byla holčička, takže jsem prostě sáhla a měla - jedna pozdní zima, druhá brzké jaro, takže oblečení sedělo.
Po druhém dítku jsem všechno prodala, uplně vše, zůstalo mi jen pár věci, co jsem kvůli covidu neprodala (zimní kombinezy, boty, apod.) - to jsem chtěla dát na bazar, ale nekonal se. No a světe div se, rozhodli jsme se pro třetí :lol: Ale naštěstí mě bazarové věci nevadí, takže se dá levně vše znovu sehnat a to i biobavlna, merino, apod. :palec:

Schovávala bych dle možnosti úložného prostoru :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14708
21.11.21 16:10
@Natálka26 píše:
Všechno až na kočár a vybavení k němu jsem si schovala, na každé dítě mám nový kočár a to same sedacku(pozor na životnost!), jinak oblečení, lahve, vybavení (vajíčka, prebalovak, atp.)jsem si nechala. Teď už se množit nebudu, ale věci mám schované pro sestřenici, jsou to same hezké, kvalitní, značkové věci, které bych prodala za par korun a ještě s tím nesmyslné ztrácela čas (další fotky, měření) takže to dávám do vakuovych pytlů a mám to na půdě, myslím, ze spoustu věci z módy nevyjde a bude za ne rada.

Prosím tě - dáš tip na vakuove pytle, které drží? Mám z jysku a ty se do týdne znovu nafouknou :zed: Děkovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
21.11.21 16:14

Oblečení a smysluplné hračky schovávám, kočár a monitor taky (k monitoru koupím novou snímací desku). Boty prodávám, druhé dítě může mít jinou nohu nebo nevyjdou velikosti na sezónu.
Autosedačka (vajíčko) má životnost materiálů cca 6 let, tak to je na zvážení, po jaké cca době by byla znova používaná, taky v jakých podmínkách by byla skladovaná…ale pokud by šlo o 5 a víc let, prodala bych a koupila novou. Vývoj u těchhle prvků jde dost rychle kupředu a bezpečnost bude za 5 let někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat