Scrapbook

287
26.10.06 23:05

SCRAPBOOK

Ahoj holčiny,
narazila jsem na úžasnou věc - SCRAPBOOK, ráda bych takhle Terezce vedla album.. Poradila byste mi některá, kam můžu do kamenného krámu pro potřeby k tvorbě alb scrapbook, pokud tam chci lepit své samolepky a třeba přidávat trojrozměrné ozdůbky?? To by byo tedy Terezčino album a naše rodinné.

Teď by ale pro mě bylo nejlepší - z časového hlediska, jelikož zas nestíhám , abych mohla použít nějaké stránky, kde už jsou šablony a já do nich jen vkládala fotky a textíky. Mám v úmyslu kalendář, chci takhle podarovat rodinu k Vánocům a upřímně, nechce se mi to zadávat nějaké firmě ke zpracování, je to pro mě drahé. Ráda bych to prostě sama udělala a pak nechala jen vytisknout… poradíte mi nějaký odkaz? Prosím nějaký, u kterého nebudu ztrácet trpělivost … aby mohli obrázky dostat opravdu všichni členové rodiny a mně v půlce kalendáře nevytekly nervy!

Moc děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

614
27.10.06 07:26

Ahoj Nenicko,
o kamennem obchode nevim, ale spoustu „materialu“ sezenes na www.scrapbook.cz!
Nevim, scrapbook je sice uzasna vec, premyslela jsem o tom taky, ale i kdybych to delala doma, prijde mi to strasne drahe :(
Kdyztak, pokud bys netrvala na scrapbooku, doporucuju CEWE fotoknihu od Fotolabu ( www.fotolab.cz ) - stahnes si z netu program (nebo si ho koupis za 50,– v prodejne, to ti pak strhnout z ceny pri zadavani zakazky, maji 4 velikosti alb, ceny jsou odstupnovane podle velikosti a podle poctu stranek) a das si tam fotky jake chces, az 16fotek na stranku, daji se ruzne otacek, menit jejich velikosti, dopisovat text a poznamky, jsou k tomu ruzna pozadi… A vysledkem je uzounka knizecka! Nas vysla na cca 1400,– (velikost A4, 96stran, asi 400fotek :wink: ) a vsude s tim slavime ohromny uspech! No, ale samozrejme scrapbook je scrapbook :lol:
Hezky den,
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
27.10.06 12:44

j

Jen doplnim Gandelion

na www.scrapbook.cz nejen super nakoupis ( osobni zkusenost),ale je tu i galerie ostatnich priznivcu a muzes se nechat inspirovat:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2165
1.6.12 13:41

Ahoj holky, tak jsem ted koukala na Sama doma, kde ukazovala pani moc krasny scrapbooky. Delate ho nektera svym detem? Koukam, ze pred 6 lety tu zadny kamenny kramek nebyl, jak je to ted? Ja bych ho chtela delat postupne, zaznamenavat tak jak miminko roste, tak mi vetsi naklady nevadi. Za rok zafinancovat jednu dve stranky preziju… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.12 17:11

Doporucuju http://www.prettypapers.cz, je tam i blog. S kamennou prodejnou neporadim, nejsem z Prahy, ale spoustu veci najdes urcite i v kramcich s vytvarnyma potrebama.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama