Screening v 1. trimestru v 11+5

Anonymní
21.6.21 17:06

Screening v 1 trimestru v 11+5

Ahoj holky. Pristi tyden v patek jdu na screening v 1 trimestru. Budu 11+5. Prijde mi ale, ze je to celkem jeste brzy. Co si o tom myslíte vy? Najdu nekoho kdo byl taky takhle brzy?
A jeste mam jeden dotaz- 11+5= 12 tyden?
Děkuju :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18055
21.6.21 17:08

Jo, budeš 12tt.
A nevim co se ti nezdá. Chodí se mezi 12 a 14 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22426
21.6.21 17:09

Ve 12tt se chodí normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
21.6.21 17:14

Byla jsem ve 13tt na prvním screnn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17844
21.6.21 17:48

U nás se chodí od 11+6tt do 14+0tt…ale všechny se snaží objednat aby byly 12+…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
21.6.21 19:01

Promiň, ale sestra ví jakej budeš týden a proč tě v tomto týdnu objednává. Proč mám poslední dobou pocit, že si každej myslí, že je chytřejší než kompetentní osoby. :lol: Nechápu co se ti nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 19:06
@alena1995 píše:
Promiň, ale sestra ví jakej budeš týden a proč tě v tomto týdnu objednává. Proč mám poslední dobou pocit, že si každej myslí, že je chytřejší než kompetentní osoby. :lol: Nechápu co se ti nezdá.

Na to ti odpovím jednoduše. Dneska jsem byla na krvi a na tom samém oddělení mi asi o tyden spatne spočítali v jakem jsem tydnu a musela jsem je tam na to upozornit 8o

• Citovat
  • Nahlásit
25969
21.6.21 19:14

Je to ještě dost brzy, na hranici. Ale záleží na velikosti plodu. Pokud bude malé, tak to stejně nepůjde zjišťovat a posunou ti vyšetření na později. Já byla teda vždycky až po ukončeném 12tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
21.6.21 21:36

@alena1995 ne vždycky se vyplácí spoléhat na kompetentní osoby. V mé rodině i v okolí takové nezpochybňování mělo bohužel i fatální následky. Důvěřuj ale prověřuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
22.6.21 09:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Pristi tyden v patek jdu na screening v 1 trimestru. Budu 11+5. Prijde mi ale, ze je to celkem jeste brzy. Co si o tom myslíte vy? Najdu nekoho kdo byl taky takhle brzy?
A jeste mam jeden dotaz- 11+5= 12 tyden?
Děkuju :*

Já jdu na 1.screening v pondělí a to budu 13+1.v prvním tehu jsem byla 12+3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
22.6.21 09:39

Mně se to zdá celkem brzy, ono ta datace taky může být špatně spočítaná a můžeš být třeba 11+0, nebo naopak. Každopádně, oni to mimčo jako první přeměří a hned poznají, jestli je délka miminka už vhodná k provedení screeningu. Každopádně, taky bych v tomto případě byla klidnější, kdyby mě objednali minimálně o týden později :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.6.21 20:38

Ahojky,
jsem tu poprvé nevím jak to tu chodí. Mám screening 30.6. Důvod je prý věk že jsem prvorodička a aby se nic nezanedbalo. A navíc je to prý běžné vyšetření v tomhle tt. Teď jsem ve 12+1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
22.6.21 20:44

Lepší jít v začátku toho období kdy se chodí a když bude plod moc malý, tak to posunout, než tam jít na hranici toho 13tt a zjistit, že je plod už moc velký a screening už nepůjde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
22.6.21 21:09

@Lucie Nycova a to je nějaký dotaz nebo nám to jen oznamuješ? Na screening se chodí běžně a chodí na něj každý (pokud z nějakého důvodu neodmítne), není to žádné spešl vyšetření jen u tebe. Jsou 2 (v prvním a druhém trimestru) na specializovaných pracovištích nebo akreditovaných gyndařů a případně 3. ve 3. trimestru, který si gynekolog většinou již dělá sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 07:43
@Suelinda píše:
@Lucie Nycova a to je nějaký dotaz nebo nám to jen oznamuješ? Na screening se chodí běžně a chodí na něj každý (pokud z nějakého důvodu neodmítne), není to žádné spešl vyšetření jen u tebe. Jsou 2 (v prvním a druhém trimestru) na specializovaných pracovištích nebo akreditovaných gyndařů a případně 3. ve 3. trimestru, který si gynekolog většinou již dělá sám.

To je dotaz na to, jestli to není brzy na screening (11+5)
Samozřejmě vím co je screening, i že jsou 2 kdyz jsem uz pi druhé tehotna tak píšu nahore :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat