sedačka do třídvéřáku???

7277
21.6.07 11:15

sedačka do třídvéřáku???

Ještě se chci zeptat, jestli jste někdy měli někdy problém dát nějakou sedačku do třídvéřového auta. :o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.6.07 11:45

U tridveraku nevim, jen ze kamaradka si stezovala na manipulaci vubec u tridverovych aut a autosedacek, v jejim pripade tridverove Mazdy 323. Jedinej problem byl u znameho s kabrioletem a nevypinacim airbagem u predniho sedadla v pripade vajicka… Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
28414
21.6.07 11:53

Kamarádka má třídvéřové auto a 2,5 letého kluka. Je to docela boj ho tam nastrkat, ale ne že nechce, spíš málo prostoru :wink: Jinak, že by jí tam nešla sedačka, to ne 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
21.6.07 12:17

mam tri dverovou corsu takze fakt male auto,malicka uz sedi takze ji vozim ve velke sedacce ale je fakt ze tam dozadu lezu jak do bunkru…no kazdopadne se tam vejde v pohode takze dobry.na nove auto nemamm takze neresim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
21.6.07 12:48

ahoj, my máme jedno auto třídvéřového teréňáčka a prblém nemáme, akorát je to trochu nepohodlné při instalaci jak sedačky, tak dítěte:) ale dělá to muž, já s tím břichem už se nechci namáhat. Jelikož máme dvě auta a jednu sedačku, tak je pruda to furt přehazovat dle potřeby, ale jde to bez potíží. K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
26.6.07 18:35

ahojky já mám starou mazdičku 121 a zatím v poho.V neděli jsme koupili velkou sedačku jde tam dát dobře ale potom s malou je to horší mám ji v náručí odšoupnout sedačku a vlézt tam.ale dá se to jak psala Gabinka na jiné autí nemám tak to neřeším a jezdím. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.07 17:42

holky my máme Fiata Uno a zatím jsem neměla problém. Je to sice síla, se tam nasoukat a upoutat, ale dá se to. Stejně jako ostatní, na nové auto nemám a teď spíš řeším jakou koupit autosedačku pro skupinu I., vajíčko je nám už krátké :-( Takže snad s tím taky nebude problém.
Jen na stránkách Maxi Cosi mají některé typy aut a jak to tam upoutat, třeba i Isofix a UNO tam nemají. To je ale bordel, co? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama