Reklama

Sedačka ikea vallentuna, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 13.02.17 20:05
Sedačka ikea vallentuna

Ahoj máte některá doma tuto sedačku http://www.ikea.com/…s/S79157253/ jak jste s ní spokojené :kytka:

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 13.02.17 21:15

Ahoj. Sedačku nemam, ale jestli tě zajímá můj názor, tak tahle sedacka je děs. Jako sedacku s polštářema jsme měli jednou a nikdy více. A ty opěradla…takhle rovně přeci nikdy nesedis, jak prkno… 8o za mě nebrat. Ale obecně sedačky z ikey nic moc… :mavam:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 13.02.17 21:48

Za ty prachy mas 10× kvalitnejsi Phase nebo od vyrobce, ktery je dela na zakazku a rozhodne si neprosedis po roce dulek pri 50kg. Neverim tomu, ze tahle bude kvalitnejsi nez jiny ikeacky, bacha na tyhle blby nohy sedacek, delaji dulky do podlahy i pres nejaky koberecek, chce to vetsi plochu nozicek

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 14.02.17 06:20

Děkuji za názor. Sedačka z ikea my přijde mnohem kvalitnější než sedačky phase, které jsou pěkně předražené. :mavam:

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 22.11.17 20:21
@SábaW píše:
Ahoj máte některá doma tuto sedačku http://www.ikea.com/…s/S79157253/ jak jste s ní spokojené :kytka:

Máte ji nakonec? Je pohodlná? :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama