Domy Oldar s.r.o.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misutka0
Kecalka 177 příspěvků 11.02.17 12:01
Domy Oldar s.r.o.

Ahoj, mám na vás dotaz? Stavíte teď měkdo s touhle firmou? Chceme si nechat postavit dřevostavbu na klíč, firma má přijatelné ceny, působí od roku 1999. Firma byla chválená, ale v minulém roce jsou recenze dost zvláštní, tak by mě zajímalo aktuální info. Děkuji :kytka:

Reakce:
Kristy91
Povídálka 31 příspěvků 21.03.18 19:57

Ahoj, zkusim obnovit diskuzi. Misutko, postavili jste nakonec s firmou Oldar? Nemá s nimi prosím někdo zkušenost?:)

Kristy771
Nováček 1 příspěvek 11.04.18 23:41

Ahoj. My teda s firmou stavěli v západních Čechách a máme dobré zkušenosti. Stavební povolení bylo hotové velmi rychle a samotná stavba byla za 4 měsíce hotová (2 patrová dřevostavba).Roz­hodně doporučuji podívat se na vzorové domy v okolí. :mavam:

Kristy91
Povídálka 31 příspěvků 12.04.18 07:05

@Kristy771 prima, mohu videt foto Vaseho domu, pekne prosim? Taky chceme drevost. 2 patrovou :palec:

Dum1
Nováček 2 příspěvky 02.09.18 18:33
domy oldar

Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.

Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje.
:)

Kristy91
Povídálka 31 příspěvků 02.09.18 18:40
@Dum1 píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje. :)

Ahoj, budeme s nimi stavět, už je to na nich. Oldar nedělá zákl. desku, takže jsme si jí dělali sami a už jsme ji firmě předali:)

Kristy91
Povídálka 31 příspěvků 02.09.18 18:42
@Dum1 píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje. :)

Už koukám, blbě jsem četla :mrgreen: Jaké máte zkušenosti?

vašek0123
Nováček 2 příspěvky 11.12.18 20:41

Zdravím,
i já bych rád přidal par zkušeností.
Už půl roku čekáme až začnou stavět, a to slibovali 14dní od zhotovení desky. Deska stojí a Domy oldar stále nic.
už nás unavuje jim stále volat a zjišťovat informace kdy začnou.
Není vidět práce a už nás štve jejich jednání. Když čtu jiné komenty tak se začínám bát co bude dál…

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 11.12.18 20:44

@vašek0123 A v čem je problém? Kdybych to řešil já, tak už mají v datové schránce odstoupení od smlouvy a od právníka návrh na vyrovnání.

vašek0123
Nováček 2 příspěvky 11.12.18 20:49

Měli jsme naivní představy že v létě 2019 budeme bydlet. a najít nanovo stavební firmu je na dlouhé lokty. každá co za něco stojí má na rok 2019 plný kalendář. Ale asi nic jiného nezbude

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 11.12.18 20:56

@vašek0123 Ta firma je evidentně neseriozní, takže bych to utnul, dokud v tom nemáte utopeno více peněz a není nic postaveného.

Kristy91
Povídálka 31 příspěvků 11.12.18 20:58
@vašek0123 píše:
Zdravím,
i já bych rád přidal par zkušeností.
Už půl roku čekáme až začnou stavět, a to slibovali 14dní od zhotovení desky. Deska stojí a Domy oldar stále nic.
už nás unavuje jim stále volat a zjišťovat informace kdy začnou.
Není vidět práce a už nás štve jejich jednání. Když čtu jiné komenty tak se začínám bát co bude dál…

Zdavím, mohu se zeptat kde jste četl jaké jiné komentáře? Taky čekáme kdy nám začnou stavět, už se to docela táhne. Díky

Dum1
Nováček 2 příspěvky 17.12.18 12:27

Zdravím, raději nebudu psát víc, ale pokud se zadaří a RD mně dostaví, tak i víc napíšu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková komentuje aférku s mladým elektrikářem

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >