Reklama

Domy Oldar s.r.o.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 11.02.17 12:01
Domy Oldar s.r.o.

Ahoj, mám na vás dotaz? Stavíte teď měkdo s touhle firmou? Chceme si nechat postavit dřevostavbu na klíč, firma má přijatelné ceny, působí od roku 1999. Firma byla chválená, ale v minulém roce jsou recenze dost zvláštní, tak by mě zajímalo aktuální info. Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 21.03.18 19:57

Ahoj, zkusim obnovit diskuzi. Misutko, postavili jste nakonec s firmou Oldar? Nemá s nimi prosím někdo zkušenost?:)

Kristy771
Nováček 1 příspěvek 11.04.18 23:41

Ahoj. My teda s firmou stavěli v západních Čechách a máme dobré zkušenosti. Stavební povolení bylo hotové velmi rychle a samotná stavba byla za 4 měsíce hotová (2 patrová dřevostavba).Roz­hodně doporučuji podívat se na vzorové domy v okolí. :mavam:

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 12.04.18 07:05

@Kristy771 prima, mohu videt foto Vaseho domu, pekne prosim? Taky chceme drevost. 2 patrovou :palec:

Dum1
Nováček 1 příspěvek 02.09.18 18:33
domy oldar

Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.

Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje.
:)

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 02.09.18 18:40
@Dum1 píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje. :)

Ahoj, budeme s nimi stavět, už je to na nich. Oldar nedělá zákl. desku, takže jsme si jí dělali sami a už jsme ji firmě předali:)

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 02.09.18 18:42
@Dum1 píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje. :)

Už koukám, blbě jsem četla :mrgreen: Jaké máte zkušenosti?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama