Domy Oldar s.r.o.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 11.02.17 12:01
Domy Oldar s.r.o.

Ahoj, mám na vás dotaz? Stavíte teď měkdo s touhle firmou? Chceme si nechat postavit dřevostavbu na klíč, firma má přijatelné ceny, působí od roku 1999. Firma byla chválená, ale v minulém roce jsou recenze dost zvláštní, tak by mě zajímalo aktuální info. Děkuji :kytka:

Reakce:

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 21.03.18 19:57

Ahoj, zkusim obnovit diskuzi. Misutko, postavili jste nakonec s firmou Oldar? Nemá s nimi prosím někdo zkušenost?:)

Kristy771
Nováček 1 příspěvek 11.04.18 23:41

Ahoj. My teda s firmou stavěli v západních Čechách a máme dobré zkušenosti. Stavební povolení bylo hotové velmi rychle a samotná stavba byla za 4 měsíce hotová (2 patrová dřevostavba).Roz­hodně doporučuji podívat se na vzorové domy v okolí. :mavam:

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 12.04.18 07:05

@Kristy771 prima, mohu videt foto Vaseho domu, pekne prosim? Taky chceme drevost. 2 patrovou :palec:

Dum1
Nováček 1 příspěvek 02.09.18 18:33
domy oldar

Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.

Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje.
:)

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 02.09.18 18:40
@Dum1 píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje. :)

Ahoj, budeme s nimi stavět, už je to na nich. Oldar nedělá zákl. desku, takže jsme si jí dělali sami a už jsme ji firmě předali:)

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 02.09.18 18:42
@Dum1 píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi s Misutka0 a Kristy91.Stavěli jste s touto firmou dům ? Chci porovnat vaše zážitky a zážitky moje. :)

Už koukám, blbě jsem četla :mrgreen: Jaké máte zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >