Sedátko do vany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 27.01.09 19:13
SEDATKO DO VANY

Ahoj chystam se pro malou koupit sedatko do vany,uz chce jen sedet a klouze mi,a ona si ve vane vydrzi hrat hrozne dlouho…
Sedatek je docela dost druhu,kdyby mel nekdo s nejakym super zkusenosti a byl spokojeny,pisnete prosim jake mate-diky.
Me se libi tohle http://www.babydream.cz/detail.php?…

Reakce:
Fish
Kelišová 6069 příspěvků 27.01.09 19:34

ahoj Mikulenka,
tak tohle máme doma - žluto bílý - jsme s ním spokojený - Anička z toho neklouže a já se nebojím že zahučí pod vodu.
 pa

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 27.01.09 19:37

měli jsme to bílo zelené a 100% spokojenost.
Není to nutnost, ale já jsem měla raději jistotu…;-)

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 27.01.09 20:59

Ahoj my máme tohle.a super.

http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?…

prdísek
Kecalka 388 příspěvků 27.01.09 21:22

Ahoj, já mám sedátko od Jané a je leší, lépe se do něj mimi dává. Ta přední strana se dá odklopit a pak jen mimi po:,–(íš a zesa to zaklapneš.
 http://www.malvik.cz/…atko-do-vany

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 27.01.09 22:10

Ahoj,
taky jsme měli ten Flipper z prvního odkazu a byl fakt skvělý. Ondra v něm byl cca od sedmého měsíce do roka a fous, pak už se chtěl víc pohybovat.
Byl v něm vždycky spokojený, neklouzal (díky povrchu uvnitř) a měl pohodlnou opěrku, takže za sebe určitě doporučuji ten.

M.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 27.01.09 22:41

Ahojky,

My jsme teda na začátek koupili sedátko do vany a vůbec jsme ho nevyužili :roll: …

dostali jsme tip na protiskluzovou podložku do vany, prodávají jí v Ikee cca 150 Kč a nemůžu si jí vynachválit. Zespodu má malý přísavky, takže se fakt nehne a malá leze po celý vaně a neklouže jí to. Fakt jí můžu doporučit! Je to super. V tom sedátku se nemohla hnout, hračky jí uplavály, nemohla je honit po vaně… takhle nám to fakt vyhovuje a cena je super :wink:

Mějte se :wink:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 27.01.09 23:28

Diky vsem za nazory,i podlozka do vany muze byt bezva i pro vetsi ditko aby to neklouzalo,–asi taky potrebujeme 8)

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 28.01.09 09:11

Mikulenko, jakmile dítě sedí a leze, je to super. Daleko víc si vyhraje… já si teda docela nadávám, že jsem utratila zbytečně 600 za sedátko, ale to nemohl nikdo vědět… Tak pa :wink:

Anik
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 28.01.09 11:08

ahoj, taky jsme neměli sedátko… nejdřív jen takové to látkové lehátko a pak to vyřešila taky protiskluzová podložka do vany,,, jak už tu někdo psal, když hračka uplave, tak dítko v sedátku je v koncích :) A jen ať si dítko zvyká na vodu, pak nebude mít probém třeba v bazénu apod...... čímž ale vůbec nebrojím proti sedátkům, to vůbec ne :) A.

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.01.09 13:45

No my jsme měli nejdřív to sedátko a teď už máme taky podložku s přísavkama. Myslím ale, že pro menší děti je rozhodně leopší to sedátko. Podložka je spíš pro větší, tedy aspoň u nás, protože máme víc vody kvůli staršímu.
 M.

mattez
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 10.11.15 17:12
sedatko THERMOBABY

Ahoj, mate, prosim, nekdo sedatko do vany thermobaby modre? Potrebovala bych foto skutecne barvy, libila se mi tyrkysova, ale narazila jsem na jednu fotku na internetu a byla uplne jina nez na eshopech. Nemate, prosim, nekdo moznost vyfotit tyrkys a modrou??

http://www.babydracek.com/…any-aquababy

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 10.11.15 17:18
@mattez píše:
Ahoj, mate, prosim, nekdo sedatko do vany thermobaby modre? Potrebovala bych foto skutecne barvy, libila se mi tyrkysova, ale narazila jsem na jednu fotku na internetu a byla uplne jina nez na eshopech. Nemate, prosim, nekdo moznost vyfotit tyrkys a modrou??http://www.babydracek.com/…any-aquababy

No jestli je to to světle modré, tak to bylo světle modré. Ale měla jsem už starší.

mattez
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 10.11.15 17:20
@pikola píše:
No jestli je to to světle modré, tak to bylo světle modré. Ale měla jsem už starší.

no tak to mi doslo, ze svetle modre bude svetle modre :D ale pod tim si opravdu muzu predstavit leccos. casto se mi stalo, ze podle netu barva uplne jina. asi je i obmenujou, jestli jste mela starsi model, ale diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >