Reklama

Sedátko do vany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 27.01.09 19:13
SEDATKO DO VANY

Ahoj chystam se pro malou koupit sedatko do vany,uz chce jen sedet a klouze mi,a ona si ve vane vydrzi hrat hrozne dlouho…
Sedatek je docela dost druhu,kdyby mel nekdo s nejakym super zkusenosti a byl spokojeny,pisnete prosim jake mate-diky.
Me se libi tohle http://www.babydream.cz/detail.php?…

Reklama

Reakce:

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 27.01.09 19:34

ahoj Mikulenka,
tak tohle máme doma - žluto bílý - jsme s ním spokojený - Anička z toho neklouže a já se nebojím že zahučí pod vodu.
 pa

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 27.01.09 19:37

měli jsme to bílo zelené a 100% spokojenost.
Není to nutnost, ale já jsem měla raději jistotu…;-)

akinorev
Kecalka 321 příspěvků 27.01.09 20:59

Ahoj my máme tohle.a super.

http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?…

prdísek
Kecalka 388 příspěvků 27.01.09 21:22

Ahoj, já mám sedátko od Jané a je leší, lépe se do něj mimi dává. Ta přední strana se dá odklopit a pak jen mimi po:,–(íš a zesa to zaklapneš.
 http://www.malvik.cz/…atko-do-vany

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 27.01.09 22:10

Ahoj,
taky jsme měli ten Flipper z prvního odkazu a byl fakt skvělý. Ondra v něm byl cca od sedmého měsíce do roka a fous, pak už se chtěl víc pohybovat.
Byl v něm vždycky spokojený, neklouzal (díky povrchu uvnitř) a měl pohodlnou opěrku, takže za sebe určitě doporučuji ten.

M.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 27.01.09 22:41

Ahojky,

My jsme teda na začátek koupili sedátko do vany a vůbec jsme ho nevyužili :roll: …

dostali jsme tip na protiskluzovou podložku do vany, prodávají jí v Ikee cca 150 Kč a nemůžu si jí vynachválit. Zespodu má malý přísavky, takže se fakt nehne a malá leze po celý vaně a neklouže jí to. Fakt jí můžu doporučit! Je to super. V tom sedátku se nemohla hnout, hračky jí uplavály, nemohla je honit po vaně… takhle nám to fakt vyhovuje a cena je super :wink:

Mějte se :wink:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 27.01.09 23:28

Diky vsem za nazory,i podlozka do vany muze byt bezva i pro vetsi ditko aby to neklouzalo,–asi taky potrebujeme 8)

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 28.01.09 09:11

Mikulenko, jakmile dítě sedí a leze, je to super. Daleko víc si vyhraje… já si teda docela nadávám, že jsem utratila zbytečně 600 za sedátko, ale to nemohl nikdo vědět… Tak pa :wink:

Anik
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 28.01.09 11:08

ahoj, taky jsme neměli sedátko… nejdřív jen takové to látkové lehátko a pak to vyřešila taky protiskluzová podložka do vany,,, jak už tu někdo psal, když hračka uplave, tak dítko v sedátku je v koncích :) A jen ať si dítko zvyká na vodu, pak nebude mít probém třeba v bazénu apod...... čímž ale vůbec nebrojím proti sedátkům, to vůbec ne :) A.

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 28.01.09 13:45

No my jsme měli nejdřív to sedátko a teď už máme taky podložku s přísavkama. Myslím ale, že pro menší děti je rozhodně leopší to sedátko. Podložka je spíš pro větší, tedy aspoň u nás, protože máme víc vody kvůli staršímu.
 M.

mattez
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 10.11.15 17:12
sedatko THERMOBABY

Ahoj, mate, prosim, nekdo sedatko do vany thermobaby modre? Potrebovala bych foto skutecne barvy, libila se mi tyrkysova, ale narazila jsem na jednu fotku na internetu a byla uplne jina nez na eshopech. Nemate, prosim, nekdo moznost vyfotit tyrkys a modrou??

http://www.babydracek.com/…any-aquababy

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 10.11.15 17:18
@mattez píše:
Ahoj, mate, prosim, nekdo sedatko do vany thermobaby modre? Potrebovala bych foto skutecne barvy, libila se mi tyrkysova, ale narazila jsem na jednu fotku na internetu a byla uplne jina nez na eshopech. Nemate, prosim, nekdo moznost vyfotit tyrkys a modrou??http://www.babydracek.com/…any-aquababy

No jestli je to to světle modré, tak to bylo světle modré. Ale měla jsem už starší.

mattez
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 10.11.15 17:20
@pikola píše:
No jestli je to to světle modré, tak to bylo světle modré. Ale měla jsem už starší.

no tak to mi doslo, ze svetle modre bude svetle modre :D ale pod tim si opravdu muzu predstavit leccos. casto se mi stalo, ze podle netu barva uplne jina. asi je i obmenujou, jestli jste mela starsi model, ale diky

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >