Reklama

Sedimentace výsledky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 10:22
Sediment vysledky

Čau Holky, co tohle znamená? Infekce?

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 19.04.18 10:28

Ano, zanet.

cell
Echt Kelišová 8043 příspěvků 19.04.18 10:36

A co klinický stav pacienta? v té moči nic zvláštního nevidím, u rozvinutého zánětu moč. vest by byla bílkovina a krev a to tu není.

renap
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 19.04.18 10:46

Máš potíže? Teploty, bolesti, zvýšené CRP? Byla to cévkovaná moč, nebo aspoň střední proud po sprše? Nepřipadá mi to jako nějaký hrozný nález, tohle má každý druhý.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 19.04.18 10:48

Je tam nějaký zánět. Proto ty bílý krvinky jsou zvýšený. Proti něčemu bojuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 11:08

Nic mi vůbec není. byl to náhodný nález.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 11:52

Jen mě asi 4 dny lehce párkrát zaboli v pravem boku…pod zebrama jakoby..Nevim.. jestli to může být k mocaku

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:07

Mohlo by to značit slabý zánět močových cest. Nebo se takové výsledky mohou objevit při špatné technice odběru moči.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:21

@Cathy95 dekuju…obvodacka ted rikala, ze asi pocinajici zanet, poslala novej vzorek na kultivaci, co za bakterie tam vzejde…a dala mi rovnou rowatinex…tak snad to nador na ledvine nebude :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:31

Klid, o nádor se rozhodně nejedná. Ten se spíše projevuje přítomností krve v moči než bakterií.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:38

@Cathy95 diky :-) kdyz me mate, ze mi nic neni…v tehot.jsem mocak mela a to byla bolest…ale nevim, jestli takovy hodnoty muze udelat jen blbej odber…ja se predtim omyla a chytala stredni proud..dle prirucky :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:53

Z toho bych si vůbec hlavu nedělala. Ne vždy se zánět musí projevit i přesto, že ho výsledky ukazují. Mohlo také dojít k přemnožení bakterií při uchovávání vzorku, stačí ho mít v teple nebo delší dobu někde nechat stát, klidně i v laboratoři a je to hned :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:55

@Cathy95 aha, tak ok..a leukocyty? ty taky muzou bejt falesne pozitivni? ty bejvaji taky u zanetu? ja mam zafixly bilkoviny a krev..tak to bylo i v tom tehu..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 16:43

Holky, ještě mě napadá, nemůže na to mít vliv ovulace, kterou ted mám?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 13:25

Holky, já rano sla znovu s močí a je to úplně čistý…je to možný? Včera leuko a bakterie a dneska vse negativ.co to mohlo způsobit?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >