Sedimentace výsledky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 10:22
Sediment vysledky

Čau Holky, co tohle znamená? Infekce?

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 19.04.18 10:28

Ano, zanet.

cell
Echt Kelišová 7991 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 10:36

A co klinický stav pacienta? v té moči nic zvláštního nevidím, u rozvinutého zánětu moč. vest by byla bílkovina a krev a to tu není.

Uživatel je onlinerenap
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 19.04.18 10:46

Máš potíže? Teploty, bolesti, zvýšené CRP? Byla to cévkovaná moč, nebo aspoň střední proud po sprše? Nepřipadá mi to jako nějaký hrozný nález, tohle má každý druhý.

novakova.t
Závislačka 3167 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 10:48

Je tam nějaký zánět. Proto ty bílý krvinky jsou zvýšený. Proti něčemu bojuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 11:08

Nic mi vůbec není. byl to náhodný nález.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 11:52

Jen mě asi 4 dny lehce párkrát zaboli v pravem boku…pod zebrama jakoby..Nevim.. jestli to může být k mocaku

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:07

Mohlo by to značit slabý zánět močových cest. Nebo se takové výsledky mohou objevit při špatné technice odběru moči.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:21

@Cathy95 dekuju…obvodacka ted rikala, ze asi pocinajici zanet, poslala novej vzorek na kultivaci, co za bakterie tam vzejde…a dala mi rovnou rowatinex…tak snad to nador na ledvine nebude :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:31

Klid, o nádor se rozhodně nejedná. Ten se spíše projevuje přítomností krve v moči než bakterií.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:38

@Cathy95 diky :-) kdyz me mate, ze mi nic neni…v tehot.jsem mocak mela a to byla bolest…ale nevim, jestli takovy hodnoty muze udelat jen blbej odber…ja se predtim omyla a chytala stredni proud..dle prirucky :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:53

Z toho bych si vůbec hlavu nedělala. Ne vždy se zánět musí projevit i přesto, že ho výsledky ukazují. Mohlo také dojít k přemnožení bakterií při uchovávání vzorku, stačí ho mít v teple nebo delší dobu někde nechat stát, klidně i v laboratoři a je to hned :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:55

@Cathy95 aha, tak ok..a leukocyty? ty taky muzou bejt falesne pozitivni? ty bejvaji taky u zanetu? ja mam zafixly bilkoviny a krev..tak to bylo i v tom tehu..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 16:43

Holky, ještě mě napadá, nemůže na to mít vliv ovulace, kterou ted mám?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 13:25

Holky, já rano sla znovu s močí a je to úplně čistý…je to možný? Včera leuko a bakterie a dneska vse negativ.co to mohlo způsobit?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama