Sedimentace výsledky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 10:22
Sediment vysledky

Čau Holky, co tohle znamená? Infekce?

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2830 příspěvků 35 inzerátů 19.04.18 10:28

Ano, zanet.

cell
Echt Kelišová 8063 příspěvků 19.04.18 10:36

A co klinický stav pacienta? v té moči nic zvláštního nevidím, u rozvinutého zánětu moč. vest by byla bílkovina a krev a to tu není.

renap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 19.04.18 10:46

Máš potíže? Teploty, bolesti, zvýšené CRP? Byla to cévkovaná moč, nebo aspoň střední proud po sprše? Nepřipadá mi to jako nějaký hrozný nález, tohle má každý druhý.

lampicka11
Závislačka 3436 příspěvků 5 inzerátů 19.04.18 10:48

Je tam nějaký zánět. Proto ty bílý krvinky jsou zvýšený. Proti něčemu bojuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 11:08

Nic mi vůbec není. byl to náhodný nález.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 11:52

Jen mě asi 4 dny lehce párkrát zaboli v pravem boku…pod zebrama jakoby..Nevim.. jestli to může být k mocaku

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:07

Mohlo by to značit slabý zánět močových cest. Nebo se takové výsledky mohou objevit při špatné technice odběru moči.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:21

@Cathy95 dekuju…obvodacka ted rikala, ze asi pocinajici zanet, poslala novej vzorek na kultivaci, co za bakterie tam vzejde…a dala mi rovnou rowatinex…tak snad to nador na ledvine nebude :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:31

Klid, o nádor se rozhodně nejedná. Ten se spíše projevuje přítomností krve v moči než bakterií.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:38

@Cathy95 diky :-) kdyz me mate, ze mi nic neni…v tehot.jsem mocak mela a to byla bolest…ale nevim, jestli takovy hodnoty muze udelat jen blbej odber…ja se predtim omyla a chytala stredni proud..dle prirucky :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:53

Z toho bych si vůbec hlavu nedělala. Ne vždy se zánět musí projevit i přesto, že ho výsledky ukazují. Mohlo také dojít k přemnožení bakterií při uchovávání vzorku, stačí ho mít v teple nebo delší dobu někde nechat stát, klidně i v laboratoři a je to hned :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:55

@Cathy95 aha, tak ok..a leukocyty? ty taky muzou bejt falesne pozitivni? ty bejvaji taky u zanetu? ja mam zafixly bilkoviny a krev..tak to bylo i v tom tehu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 16:43

Holky, ještě mě napadá, nemůže na to mít vliv ovulace, kterou ted mám?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 13:25

Holky, já rano sla znovu s močí a je to úplně čistý…je to možný? Včera leuko a bakterie a dneska vse negativ.co to mohlo způsobit?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >