Sedimentace výsledky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.18 10:22
Sediment vysledky

Čau Holky, co tohle znamená? Infekce?

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2722 příspěvků 5 inzerátů 19.04.18 10:28

Ano, zanet.

cell
Echt Kelišová 7972 příspěvků 19.04.18 10:36

A co klinický stav pacienta? v té moči nic zvláštního nevidím, u rozvinutého zánětu moč. vest by byla bílkovina a krev a to tu není.

renap
Ukecaná baba ;) 1620 příspěvků 19.04.18 10:46

Máš potíže? Teploty, bolesti, zvýšené CRP? Byla to cévkovaná moč, nebo aspoň střední proud po sprše? Nepřipadá mi to jako nějaký hrozný nález, tohle má každý druhý.

novakova.t
Závislačka 2819 příspěvků 19.04.18 10:48

Je tam nějaký zánět. Proto ty bílý krvinky jsou zvýšený. Proti něčemu bojuji.

Anonymní  19.04.18 11:08

Nic mi vůbec není. byl to náhodný nález.

Anonymní  19.04.18 11:52

Jen mě asi 4 dny lehce párkrát zaboli v pravem boku…pod zebrama jakoby..Nevim.. jestli to může být k mocaku

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:07

Mohlo by to značit slabý zánět močových cest. Nebo se takové výsledky mohou objevit při špatné technice odběru moči.

Anonymní  19.04.18 13:21

@Cathy95 dekuju…obvodacka ted rikala, ze asi pocinajici zanet, poslala novej vzorek na kultivaci, co za bakterie tam vzejde…a dala mi rovnou rowatinex…tak snad to nador na ledvine nebude :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:31

Klid, o nádor se rozhodně nejedná. Ten se spíše projevuje přítomností krve v moči než bakterií.

Anonymní  19.04.18 13:38

@Cathy95 diky :-) kdyz me mate, ze mi nic neni…v tehot.jsem mocak mela a to byla bolest…ale nevim, jestli takovy hodnoty muze udelat jen blbej odber…ja se predtim omyla a chytala stredni proud..dle prirucky :mrgreen:

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 13:53

Z toho bych si vůbec hlavu nedělala. Ne vždy se zánět musí projevit i přesto, že ho výsledky ukazují. Mohlo také dojít k přemnožení bakterií při uchovávání vzorku, stačí ho mít v teple nebo delší dobu někde nechat stát, klidně i v laboratoři a je to hned :)

Anonymní  19.04.18 13:55

@Cathy95 aha, tak ok..a leukocyty? ty taky muzou bejt falesne pozitivni? ty bejvaji taky u zanetu? ja mam zafixly bilkoviny a krev..tak to bylo i v tom tehu..

Anonymní  19.04.18 16:43

Holky, ještě mě napadá, nemůže na to mít vliv ovulace, kterou ted mám?

Anonymní  20.04.18 13:25

Holky, já rano sla znovu s močí a je to úplně čistý…je to možný? Včera leuko a bakterie a dneska vse negativ.co to mohlo způsobit?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama