Sedimentace výsledky

Anonymní
19.4.18 10:22

Sediment vysledky

Čau Holky, co tohle znamená? Infekce?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3350
19.4.18 10:28

Ano, zanet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
19.4.18 10:36

A co klinický stav pacienta? v té moči nic zvláštního nevidím, u rozvinutého zánětu moč. vest by byla bílkovina a krev a to tu není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4233
19.4.18 10:46

Máš potíže? Teploty, bolesti, zvýšené CRP? Byla to cévkovaná moč, nebo aspoň střední proud po sprše? Nepřipadá mi to jako nějaký hrozný nález, tohle má každý druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
19.4.18 10:48

Je tam nějaký zánět. Proto ty bílý krvinky jsou zvýšený. Proti něčemu bojuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.18 11:08

Nic mi vůbec není. byl to náhodný nález.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.18 11:52

Jen mě asi 4 dny lehce párkrát zaboli v pravem boku…pod zebrama jakoby..Nevim.. jestli to může být k mocaku

• Citovat
  • Nahlásit
6
19.4.18 13:07

Mohlo by to značit slabý zánět močových cest. Nebo se takové výsledky mohou objevit při špatné technice odběru moči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.18 13:21

@Cathy95 dekuju…obvodacka ted rikala, ze asi pocinajici zanet, poslala novej vzorek na kultivaci, co za bakterie tam vzejde…a dala mi rovnou rowatinex…tak snad to nador na ledvine nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6
19.4.18 13:31

Klid, o nádor se rozhodně nejedná. Ten se spíše projevuje přítomností krve v moči než bakterií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.18 13:38

@Cathy95 diky :-) kdyz me mate, ze mi nic neni…v tehot.jsem mocak mela a to byla bolest…ale nevim, jestli takovy hodnoty muze udelat jen blbej odber…ja se predtim omyla a chytala stredni proud..dle prirucky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6
19.4.18 13:53

Z toho bych si vůbec hlavu nedělala. Ne vždy se zánět musí projevit i přesto, že ho výsledky ukazují. Mohlo také dojít k přemnožení bakterií při uchovávání vzorku, stačí ho mít v teple nebo delší dobu někde nechat stát, klidně i v laboratoři a je to hned :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.18 13:55

@Cathy95 aha, tak ok..a leukocyty? ty taky muzou bejt falesne pozitivni? ty bejvaji taky u zanetu? ja mam zafixly bilkoviny a krev..tak to bylo i v tom tehu..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.18 16:43

Holky, ještě mě napadá, nemůže na to mít vliv ovulace, kterou ted mám?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.18 13:25

Holky, já rano sla znovu s močí a je to úplně čistý…je to možný? Včera leuko a bakterie a dneska vse negativ.co to mohlo způsobit?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama